10 Безкоштовних наборів елементів інтерфейсу з плоским дизайном

0
136

Часи коли дизайнери всіх мастей, хизувалися один перед одним, помітні, я б навіть сказав, занадто химерними дизайн-проектами, з використанням різноманітних графічних навортов, безповоротно минули, настає час нових дизайнерських рішень, що дозволяють сконцентрувати увагу на найбільш важливих складових веб-проекту, ніж його барвиста обгортка.

Використання плоских елементів інтерфейсу, непомітно, але впевнено так, перетекло в веб-дизайн з виходом на сцену Windows 8 і її досить мінімалістичним стилем «Metro». Плоский дизайн з його мінімалістичним підходом, зосереджений передусім на зручності використання на різних типи пристроїв, як на настільних ПК, так і на смартфонах з сенсорним управлінням. Відмінною особливістю плоских дизайнів, є чіткі лінії, двовимірні об’єкти, яскраві кольори, чітко виділені посилання і шрифт тексту без зарубок. Щоб не відволікати увагу від важливих елементів, вся декоративна мішура, повністю відсутня.

Якщо ви стежите за новими тенденціями у веб-дизайні і вже встигли стати прихильником дизайнерських рішень в плоскому стилі, пропоную на ваше огляд 10 абсолютно безкоштовних наборів елементів користувальницького інтерфейсу з плоским дизайном, для ваших нових проектів. Всі набори містять безліч різноманітних компонентів, які ідеально підійдуть до будь-якого веб-дизайнеру: кнопки, елементи введення, меню, чекбокси і радіо-кнопки, теги, меню, рядка прогресу і слайдери, а також елементи навігації і багато іншого.

Прокачайте ваш дизайн в новому привабливому стилі за допомогою цих чудових наборів елементів інтерфейсу.

1. Featherweight UI

Привабливий комплект безкоштовних елементів інтерфейсу від Sarah Hunt, якісно розроблений на базі вектора і розділений на шари, дбайливо запаковані в PSD файл, всі верстви позначені інтуїтивно зрозумілими назвами. Текст і кольору легко редагуються. У дизайні використовувався шрифт Lato Normal, який можна використовувати безкоштовно з Google Web Fonts.

За допомогою цього набору UI-елементів, ви можете витрачати набагато менше часу на роботу, і зосередитися на креативності. Набір є абсолютно безкоштовним для використання в особистих або комерційних проектах. Ви можете завантажити набір, і відразу ж приступати до роботи.

Бесплатные наборы элементов интерфейса

[ Скачати набір » ]


2. Modern Touch UI Kit

Базова безкоштовна версія чудового набору елементів інтерфейсу у форматі PSD, за допомогою якого ви зможете створити функціональний сайт з бездоганним оформленням.Баланс друкарні, загальної ваги та позиціонування елементів, вивірені відступи, поля і колірна палітра. Загальний стиль з характерним акцентом на утримання. Повна HTML версія цього чудового комплекту, доступна зареєстрованим користувачам по підписці на PixelKit.

Бесплатные наборы элементов интерфейса

[ Дивитися Демо » ] [ Скачати набір » ]


3. Vertical Infinity

Просто величезний набір UI-елементів в плоскому стилі, я рідко зустрічав таке наповнення і комплектацію в наборах подібного роду. По нашому, це справжня вдала халява. У пакеті знайдеться практично все, що завгодно неспокійній душі будь-якого досвідченого веб-дизайнера і розробника. Мало того, в комплекті представлені кілька варіантів для кожного елемента. Набір містить різні стилі меню, що випадають списки, кнопки, елементи форм, прапорців і перемикачів, різні елементи навігації і пагинации, стилі для тегів, вікна попереджень, прогрес бари, форми входу, контактні форми, погодні інформери, календар, кнопки соціальних мереж, медіаплеєри, профільні елементи і т. д і т. п…
Все це чудо абсолютно безкоштовно і може використовуватися в особистих проектах.

Бесплатные наборы элементов интерфейса

[ Скачати набір » ]


4. Square UI Free

Ще один чудовий і упакований набір від Designmodo, подано у вільному доступі, якщо не вважати формальну підписку на новини, для отримання посилання на скачування. Упевнений, це маленька перешкода нікого не зупинить, якщо потрібен якісний продукт. А комплект дійсно якісний і містить різноманіття, відмінно промальованих веб-компонентів для дизайну сайтів. Завантаживши безкоштовну версію і в разі якщо вам сподобався набір, ви можете прикупити при бажанні і розширену преміум-версію комплекту. Хоча і free-версії предостатньо корисних дизайнерських штучок, для створення повноцінного сайту.

Бесплатные наборы элементов интерфейса

[ Скачати набір » ]


5. Flat UI Design Components

Легкий (407 Kb) набір компонентів для користувача інтерфейсу, виконаних в плоскому стилі з переважанням синюватих тонів в загальній колірній палітрі. Всі елементи в цьому наборі доступні в одному, добре організованому PSD файл і їх можна легко редагувати. Як бачите, буйства фарб немає, все строго і націлене винятково на зручність сприйняття змісту.

Бесплатные наборы элементов интерфейса

[ Скачати набір » ]


6. Metro Tiles UI Kit

Безкоштовний, досить багатий і чудово промальовані набір UI-компонентів від PixelKit. Комплект включає в себе безліч елементів користувальницького інтерфейсу, розподілені на шари і об’єднані в PSD файл, його дизайн ідеально підійде для розробки веб-проектів і мобільних додатків. З першого погляду на оформлення компонентів, вгадується стиль графічного інтерфейсу Wihdows 8, точно отчерченные краю елементів, м’які синьо-блакитні тони і відмінно-читається шрифт.

Бесплатные наборы элементов интерфейса

[ Дивитися Демо » ]


7. Flat Rounded Square UI Kit

Вражаючий пакет елементів веб-інтерфейсу, представлений у вільний доступ умільцями з Freepik, безперечно заслуговує вашої уваги. Автори у своїй роботі, трохи відступили від лінії стовідсоткового плоского дизайну, додавши окремих компонентів трішки об’ємності, з допомогою злегка округлених кутів, і легкої тіні нижніх меж елементів. Таке дизайнерське рішення виправдане в перехідний період змінюються пріоритетів у веб-дизайні. Всі необхідні для продуктивної роботи сайтостроителей елементи, в повному комплекті. Залишається скачати, розпакувати архів і почати творити, нехай не вічне, але хоча б прекрасне і добре)))

Бесплатные наборы элементов интерфейса

[ Дивитися Демо » ] [ Скачати набір » ]


8. Flat UI Design Pack

Справжній важковаговик (125 МБ!) серед подібних PSD-комплектів елементів користувальницького інтерфейсу. Детально опрацьований до дрібниць, плоский дизайн компонентів набору, вражає і налаштовує на творчу роботу. Даний UI-комплект можна безкоштовно використовувати як в приватних, так і в комерційних проектах, лише б в радість, та на користь справи.

Бесплатные наборы элементов интерфейса

[ Дивитися Демо » ] [ Скачати набір » ]


9. Flatty

безкоштовний комплект елементів користувальницького інтерфейсу, виконаний в тому ж плоскому стилі і вражає багатим наповненням, відмінно підійде всім дизайнерам-початківцям освоювати тонкощі використання плоскої графіки у веб-дизайні. Автор розробки Махмуд Багхагхо, здається врахував кожну дрібницю присутню в сучасному інтерфейсі сайтів. Так що набір можна використовувати, як своєрідний шаблон, заощадивши при цьому і час, і нерви, що теж важливо.
UI-набір представлений в форматі PSD, всі елементи адаптируемы, розкладені по папках і кожен компонент має свою назву, вам буде простіше не загубитися у всьому цьому різноманітті.

Бесплатные наборы элементов интерфейса

[ Дивитися Демо » ] [ Скачати набір » ]

10. Bootflat 1.0.1

На завершення огляду, пропоную на ваш розгляд, свого роду колекцію HTML, CSS, JS і компонентів, для швидкої розробки інтерфейсів веб-сайтів — «Bootflat», побудовану на широко-відомої платформі Twitter Bootstrap 3. Інтуїтивно зрозумілий інструмент, що включає в себе легкі плагіни та компоненти, але з багатими функціями Bootstrap. Підтримка HTML5 і CSS3, відмінна колірна схема і стиль заснований на поліпшеному стилі Bootstrap 3. Bootflat повністю адаптивна, а значить не виникне проблем з відображенням елементів на екранах усіх типів користувацьких пристроїв. Всі компоненти платформи легко розширюються і редагуються. Bootflat є проектом з відкритим вихідним кодом, так що сміливо використовуйте всі його можливості без обмежень і створюйте свій власний стиль.

Bootflat - Бесплатные наборы элементов интерфейса

[ Скачати набір » ]

Плоский дизайн являє собою особливий тренд, за яким майбутнє і важливо не упустити момент, вчасно вскочити на поїзд, що мчить, так як у кожної нової тенденції є свій життєвий цикл і ні один, навіть самий популярний дизайн-тренд не може бути на гребені хвилі вічно. В даний час, з багатьох причин, варто використовувати цей цікавий дизайнерський стиль оформлення при розробці нових проектів, не кидатися в усі тяжкі в гонитві за модою, а робити все з почуттям, з толком і розстановкою. Можна з упевненістю сказати, що такі трендові веб-сайти будуть інтуїтивно-зрозумілі, легкі для сприйняття і створять позитивне враження, і не менш позитивні відгуки від спільноти інтернет-користувачів.

Удачі!

Буду вдячний, якщо поділитеся посиланням на цю запис з друзями або просто поруч з вами живуть у своїх соціальних мережах: