10 Безкоштовних ресурсів з иконочным шрифтом для веб-сайтів

0
211

Відкриті вихідні веб-шрифти дозволяють дизайнерам кардинально змінювати дизайн сторінок і друкарські стилі. Деякі з цих веб-шрифтів використовують набори іконок, для перенесення векторних значків в CSS.
Якщо ви шукаєте 100% безкоштовні набори шрифтових іконок для свого веб-сайту, тоді ця стаття для вас. У цьому невеликому огляді постарався зібрати тільки найкраще, одні з найбільш популярних ресурсів, що надають вільний доступ відмінні пакети иконочных шрифтів.
Кожен набір іконок повністю сумісний з SVG векторами і форматами webfont і відмінно підійде для включення в таблиці стилів, і безпосередньо в веб-сторінки.

1. Font Awesome

Почнемо з однією з найпопулярніших серед більшості веб-дизайнерів бібліотек иконочных шрифтів. Пакет Font Awesome існує вже багато років, і він по праву вважається першим великим набором (шрифт-іконок з відкритим вихідним кодом. Бібліотека оновлюється досить часто, поповнюючись свіжими іконками і в даний час знаходиться в версії 4.7.0. Вихідний код на GitHub у вільному доступі, відкритий для скачування без яких би то не було обмежень.

Завантажити

2. Material Design Icons

З появою концепції матеріального дизайну від Google, web кардинально змінився підхід до UI/UX, що призвело до появи безлічі нових фреймворків та ресурсів, у тому числі і величезної бібліотеки иконочных шрифтів в матеріальному дизайні.
Набір іконок повністю безкоштовний і доступний для скачування на GitHub. Цей пакет досить масивний, містить більше 1000+ іконок, що охоплюють широкий спектр функцій інтерфейсу.
Оскільки вихідний код відкритий, ви можете використовувати його в будь-яких проектах без обмежень, а також налаштувати іконки, якщо це необхідно. Ідеально підходить для тих, хто щільно працює з основними правилами матеріального дизайну Google в web.

Material Design Icons

Завантажити

3. Captain Icon

Captain Icon, иконочный шрифт створений дизайнером Маріо дель Валле, для мене є фаворитом серед веб-шрифтів. Це абсолютно безкоштовний проект з відкритим вихідним кодом, розміщений на GitHub, упакований векторними файлами і веб-шрифтами. Що мені найбільше подобається в цьому пакеті іконок, — це оригінальний стиль. Кожна іконка має унікальний дизайн, і всі вони намальовані, що називається, з чистого аркуша, що ставить цей набір набагато вище інших, більш загальних пакетів іконок. Але я не думаю, що Captain Icon однаково добре підійде для кожного проекту. Як мені здається, ці іконки найкраще використовувати на творчих сайтах, де мальований стиль відповідає загальному художньому дизайну.

Captain Icon - Набор шрифт-иконок

Завантажити

4. Typicons

Набір Typicons, іконки із закругленими кутами і простими контурами, ідеально підійде для будь-якого сайту. Пакет включає в себе 330 + унікальних ікон з оригінальним стилем.
Пакет повністю безкоштовний і також доступний на GitHub. Скачавши іконки, ви можете додати їх безпосередньо на ваш сайт і редагувати по мірі необхідності.
Мало хто знає про Typicons, але це один з кращих доступних наборів шрифт-іконок, який може навіть працювати на iOS з невеликими коригуваннями та спеціальними фрагментами коду.

Typicons - Иконочный шрифт

Завантажити

5. Octicons

Нещодавно GitHub представив свій власний пакет іконок під назвою Octicons. Цей безкоштовний набір в даний час знаходиться у версії 5.0 і включає в себе десятки іконок з деякими основними символами використовуються у веб-дизайні.
Ці іконки можна знайти розкиданими по всьому сайту GitHub. Вони досить прості і прекрасно впишуться практично в будь-інтерфейс.
Якщо вам потрібні прості і легкі іконки, то обов’язково придивіться до пакету Octicons.

Octicons - иконочный шрифт от GitHub

Завантажити

6. Zondicons

Zondicons абсолютно безкоштовний і дуже легкий набір іконок, який дуже просто додати на ваш сайт. На жаль, пакет не розміщений на GitHub, тому у нього немає архіву оновлень.
Але ви можете побачити всі приклади на демонстраційній сторінці, включаючи CSS класи, які вам потрібні, щоб правильно включити їх в роботу. Основна посилання на скачування Zondicons йде прямо з веб-сайту розробника, тому важко сказати, чи були вони коли-небудь оновлені або додані нові іконки. Хоча на сторінці з іконками і вказана дата останнього оновлення: 19 Березня 2017.

Zondicons - Набор шрифт-иконок

Завантажити

7. Entypo

Сімейство шрифт-іконок Entypo існує вже кілька років. Ці іконки чудові і впевнено займають верхні позиції серед безкоштовних продуктів даної тематики. Нові іконки додаються від не постійно, але досить часто, я б сказав від випадку до випадку, і знаходяться у відкритому доступі. Шрифти розділені на дві частини: основний пакет і соціальний пакет. Тому, якщо вам не потрібні іконки для соціальних мереж, ви можете трохи зменшити розмір пакету. Entypo представлений з більш ніж 400 іконками в наборі. Щоб дізнатися більше про встановлення та налаштування іконок, прочитайте спочатку відповіді на найбільш поширені питання FAQ (якщо шаріте в буржуинском), ну, і звичайно ж відвідайте репозиторій проекту на GitHub.

Entypo

Завантажити

8. Devicons

Пакет Devicons — це один з нових веб-шрифтів з акцентом на технологічні логотипи і брендинг. Вже зараз ви можете сміливо його використовувати на своїх проектах.
Ці іконки представлені у вигляді логотипів, як великих технічних гравців веб-простору, таких як Google, так і більш нових логотипів CMS, наприклад, таких як Привид. Швидше за все, такий набір буде корисний тільки для сайтів, які широко використовують логотипи, наприклад, різні рейтингові каталоги і т. п. Більшості розробників достатньо буде лише окремі іконки з цього пакету.
Набір іконок абсолютно безкоштовний! Інформацію про встановлення ви знайдете на цій сторінці, там же представлена вільна версією CDN, яку ви можете використовувати для скорочення часу завантаження.

Devicons - Набор бесплатных иконок

Завантажити

9. Ionicons

Багатьом розробникам вже давно добре знайомий Ionic Framework, це один із самих популярних варіантів для розробки мобільних веб-додатків. У свою чергу команда Ionic вирішила випустити свій набір іконок у вигляді веб-шрифту під назвою Ionicons.
Природно, іконки абсолютно безкоштовні і доступні на GitHub. Ви так само можете додати ці іконки прямо на ваш сайт, використовуючи версію таблиці стилів CDN.
Я рекомендую Ionicons в основному для новачків, які раніше не використовували знакові шрифти, так як ці іконки дуже прості в налаштуванні, і як тільки ви зрозумієте, як вони працюють, ви зможете перейти до використання практично будь-яких иконочных веб-шрифтів.

Иконочный шрифт Ionicons

Завантажити

10. MFG Labs

Ще один з нових шрифтів у цьому списку, належить MFG Labs з власним набором іконок. Набір повністю безкоштовний і розміщений на GitHub у вільному доступі.
Кожна іконка представлена з упакованими стандартними форматами webfont, використовують Unicode PUAs в CSS. Повністю семантичний код з підтримкою у всіх браузерах, що зменшує ймовірність конфлікту з іншим кодом CSS.
Подивіться, іконки MFG Labs мають свій унікальний стиль, який виділяється із загального ряду. Рекомендую цей набір іконок для будь-якого типу веб-сайтів, комерційних, персональних блогів та інших.

MFG Labs - Бесплатный набор шрифт-иконок

Завантажити

Висновок

З величезного масиву иконочных шрифтів, досить складно вибрати лише десять знакових комплектів, бо кожен рік, «на гора» видаються все нові і нові набори, не менш шикарних наборів іконок. На даний момент, в цьому огляді спробував зібрати найкращі суто на мій погляд, ресурси надають вільний доступ набори шрифт-іконок. Якщо ви порекомендуєте інші, обов’язково напишіть про них у коментарях нижче: v

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо підтримайте проект — додавши блог виключення AdBlock та поділіться посиланням на запис в своїх соціальних мережах: