10 чудових наборів іконок в стилі мінімалізму

0
179

Мінімалізм в оформленні сайтів, в різних його формах, набирає все більшу популярність. Одночасно підвищується і попит на елементи оформлення інтернет сторінок. Зокрема, веб-дизайнерів всіх мастей, часто хвилює питання правильного підбору іконок, органічно вписуються в загальну картину мінімалістичних шаблонів.

У свій роботі, при розробці чергового проекту, мені доводилося не раз, довго і клопітно шукати по різних сервісів, різного роду міні-іконки на всі випадки інтернет житті. Мало-помалу утворилася невелика колекція, що складається з повноцінних наборів іконок, виконаних саме в стилі мінімалізму. Сьогодні, як раз, представляю вашій увазі, для вільного скачування і подальшого використання, перші 10 чудових наборів іконок, здебільшого витриманих в чорно-білих і світло-сірих тонах, які відмінно підійдуть при створенні ваших нових інтернет-проектів, будь то окрема сторінка, блог або ж повноцінний сайт.

Щодо ліцензії, то всі пакети можна для особистого і некомерційного використання, у деяких вона і зовсім не вказана, і по всій видимості, не обмежена, крім звичайно ж, безпардонній перепродажу. Всі набори іконок абсолютно безкоштовні, архіви розміщені в надрах мого Яндекс.Диска і відкриті для скачування.

Дивіться, вибирайте і користуйтеся на здоров’я.

1. Іконки Glyphish

Відмінний набір з 200 мінімалістичних іконок, розроблений для IOS панелі інструментів і панелі вкладок, так само ідеально впишеться в дизайн будь-якого веб-сайту . За запевненням розробника без проблем підійде для дисплеїв iPhone і IPad Retina (не перевіряв, повіримо буржуїнам на слово). Комплект містить формати PDF з великими іконками, PNG і PSD формат. При величезному бажанні і наявності зайвих 25 дерев’яних, безпосередньо на сайті виробника, ви можете придбати, і розширений пакт Glyphish Pro, який містить 400 ікон, виконаних у двох розмірах і двох кольорах. Безкоштовні надаються тільки в одному розмірі.

Скачати Glyphish (~1 mb)


2. Іконки Token

10 наборов иконок в стиле минимализма

По справжньому чудовий набір з 128 унікальних ікон, виконаних у світлих і темних тонах. Представлений пакет від автора з популярного ресурсу DevianArt – brsev, включає в себе іконки у форматі ICO розміром від 256?256, і у форматі PNG в розмірі 128?128. Розповсюджується безкоштовно і ви можете використовувати його, без страху і докору, в некомерційних цілях.

Завантажити Easy (~7mb)


3. Іконки Web0.2ama

Набоы иконок в стиле минимализма

Ще один користувач DevianArt — chrfb, представив для вільного скачування відмінний набір з 311 мінімалістичних іконок. Поставляється в ICO і PNG форматах з розмірами в 256, 48, 32, 24, і 16px.

Скачати Web0.2ama (5,9 мб)


4. Іконки ECQLIPSE 2

Наборы иконок в стиле минимализма

Добре опрацьовані чорно-білі іконки від вже відомого автора з Девианарта — chrfb. Пакет включає в себе значки розміром 16?16, 32?32, 48?48 і 128?128 пікселів. Ліцензія передбачає вільний некомерційне використання цього творіння.

Скачати ECQLIPSE 2 (4,5 mb)


5. Іконки в стилі iPhone

Наборы иконок в стиле минимализма

Унікальні іконки тулбара від Pixelpress, створені спеціально для iPhone розробників, але ніхто не заважає, при бажанні, змінювати і використовувати їх в інших цілях, необхідно лише зберігати мітку про авторство(та тільки хто на це дивиться). Іконки представлені у форматі PNG в розмірах 30 і 60px. Маковеды так само не обділені увагою.

* » Завантажити іконки iPhone (~0.2 mb)

Завантажити іконки iPhone (~0.2 mb)


6. Іконки MimiGlyphs

Наборы иконок в стиле минимализма

Масштабовані міні-іконки для дизайнерів інтерфейсу. До складу набору входить 80 іконок розміром 16x16px у форматі PNG, а так само PSD і CSH файли. Безкоштовно для особистого та комерційного використання.

Скачати MimiGlyphs (~2,8 mb)


7. Іконки Steadysets

Наборы иконок в стиле минимализма

Комплект з 140 монохромних символьних іконок від Tommy Sahl, відмінно підійде для оформлення інтерфейсів веб проектів або різних користувацьких пристроїв. У пакеті є набори зображень формату PNG в двох форматах: 24x24px і 48x48px, а так само исходники у форматі PSD з розкладеними по верствам іконками.

Скачати Steadysets (~1,2 mb)


8. Іконки Gemicon

Наборы иконок в стиле минимализма

Gemicon – набір з 600+ оригінальних високоякісних іконок в дозволі 16?16, 32?32 і 64?64 пікселів, спеціально випущений для дизайн-спільноти. Використовуйте цей набір для всіх ваших проектів безкоштовно і без будь-яких обмежень, як в особистих, так і в комерційних проектах, зокрема, онлайн-сервіси, шаблони і теми оформлення.

Скачати Gemicon (~2,3 мб)


9. Іконки Minimalist

Наборы иконок в стиле минимализма

Набір включає в себе 296 іконок – від соціальних мереж до дій, графіків, пристроїв і так далі. Іконки представлені в напівпрозорому PNG-форматі, в одному кольорі і розмірі 12?12 пікселів, що робить їх придатними для багатьох веб-додатків. Ви можете завантажити і використовувати їх безкоштовно, але у вас немає права продавати їх або видавати платну ліцензію на використання.

Скачати Minimalist (~0,2 мб)


10. Іконки Batch

Наборы иконок в стиле минимализма

Розроблені і дбайливо зібрані в набір 300+ монохромних іконок для веб-дизайну та оформлення користувальницького інтерфейсу. Кожна іконка в пакетному PSD є окремим шаром, тобто вони можуть бути змінені без втрати якості. Комплект так само включає в себе: PNG (16?16, 32?32, 64?64), SVG (128?128) і WebFont (ТОН, TTF, WOFF…… ). Ви можете вільно використовувати цей набір іконок в особистих цілях, при цьому перепродаж, звичайно ж не вітається.

Завантажити Batch (~2,2 мб)


Сподіваюся на те, що багатьом з вас стануть у нагоді в роботі над веб-проектами, ці набори чудових іконок і ми будемо все частіше побачити зручні, легкі для сприйняття інтернет-сторінки. Головне не впадати в крайність і все ж розбавляти фарбами оформлення, і житуха в глобальній мережі не буде здаватися занадто сірою)))).

На десерт — відео прискореної зйомки малювання жіночого портрета з нуля в Photoshop:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here