10 Нових Адаптивних Фото-Відео Тем WordPress

0
309

WordPress унікальна система управління сайтом. Жодна з нині існуючих CMS не має таку величезну кількість готових інструментів(шаблонів, тим оформлення, плагінів), яке розроблено і випущено для WordPress. З метою підвищення безпеки та розширення загального функціоналу, оновлення движка виходять на регулярній основі. Розробка якісних тим упакованих не менш якісними плагінами, поставлена на конвеєр. Погано це чи добре — інше питання, головне те що система постійно вдосконалюється і з допомогою першокласних тим WordPress не становить великої праці створювати сайти будь-якої тематики.

Уявляю вашій увазі короткий огляд новинок, якісних тем WordPress преміум-класу, призначених, в основі своїй, для створення динамічних сайтів і персональних блогів відео-тематики. Всі теми представлені в огляді, з величезною колекції Themeforest, включають в себе повний пакет інструментів, забезпечені дружній панеллю управління, seo оптимізовані і виконані з урахуванням сучасних стандартів адаптивної верстки.

Діємо по накатаній, тобто дивимося, вибираємо вподобану, переходимо на торговельну площадку, ще раз вже більш детально вивчаємо всі особливості обраної вами теми, якщо все влаштовує, сміливо купуємо продукт, і творимо, творимо, творимо…

True Mag

Багатофункціональна тема WordPress з адаптивним дизайном, відмінне рішення для організації повноцінного відео-хостингу, живих відео-журналів, блогів і персональних портфоліо з ефектним поданням відео-робіт. Ця тема буде ідеальним вибором, для тих, хто прагне представити свій приголомшливий відео-контент глядачам. 4 різних типу слайдерів, широкі можливості використання матеріалу популярних відео-сервісів (Youtube, Vimeo, Dribbble…), що настроюється функція рейтингу, вбудовані віджети(Popular Videos, Trending Videos, Related News і т. д.), підтримка шорт-кодів, адаптивні рекламні блоки і багато іншого. Діючий форум технічної підтримки і регулярні автоматичні оновлення, зроблять вашу роботу більш впевненою і комфортною.

ДемоДетали

Black Label

Нова, дуже елегантна відео тема WordPress, з повноекранним відео в якості фону, тепер з підтримкою HTML5-відео Vimeo. Адаптивний дизайн, повноекранні фонові зображення і більше 40 типів шрифтів Cufon і Google Web Fonts. Відтворення аудіо у фоновому режимі вчасно перегляду зображень. Стовідсоткова підтримка WooCommerce. Дивовижний генератор шорткодов і готові набір 30+ скорочень. Генератор бічній панелі, контактна форма AJAX, набір користувальницьких віджетів і випадаюче меню jQuery. Відмінна відео документація та всі необхідні PSD файли в комплекті.

Black Label - Элегантная видео тема WordPress

ДемоДетали

Right Now WP

Вражаючі технічні рішення з використанням нових властивостей CSS3 і HTML5 елементів в уявленні повноекранного відео і масштабних зображень з аудіо супроводом. Все це і багато в арсеналі цієї чудової теми WordPress.

Right Now - Адаптивная видео тема WordPress

Полноэкранное видео в качестве фона темы Right Now

ДемоДетали

This Way WP

This Way — WordPress тема для сайтів і блогів з мультимедійним контентом(відео, аудіо, зображення…), розроблена на HTML5 і CSS3. Повноекранні зображення і відео фон з відтворенням аудіо. JQuery ефекти анімації. Twitter-канали і посилання соціальних мереж. Блог і портфоліо з настроюваної фільтрацією. Легка настройка всіх основних опцій теми з допомогою панелі управління.

This Way - Видео тема WordPress

ДемоДетали

deTube

Професійна відео-тема WordPress з адаптивним дизайном, призначена для створення великих відео порталів, так і для ведення персональних блогів, а так само журналів з великим об’ємом мультимедійного контенту. Ця тема допоможе вам швидко організувати професійний відео сайт, безпосередньо використовуючи матеріал з популярних відео-сервісів YouTube, Vimeo і Dribbble. Без удаваної скромності, можна з впевненість сказати, що це одна з найбільш потужних відео-тем WordPress, які вийшли в світ останнім часом.

deTube - Адаптивная видео тема WordPress

deTube - Адаптивная видео тема WordPress

ДемоДетали


Solar

Легка для сприйняття, проста в налаштуваннях і подальшому використанні відео тема WP від ProgressionStudios. Тема Solar універсальна, відмінно підійде для створення відео-блоґу, журналу, або невеликого відео-порталу. Адаптивний макет, стиль і елементи управління користувальницького інтерфейсу, передбачають живе спілкування з користувачами.

Solar - Блоговая видео тема WordPress

ДемоДетали

Dreamer

Фото, відео тема WordPress виконана в техніці паралакс-скролінгу. Класний дизайнерський концепт, який впевнено торує свій шлях у світ веб-дизайну. Dreamer це повністю настроюється і простий у використанні односторінковий шаблон з паралакс-ефектом і великою кількістю додаткових можливостей. За допомогою цієї теми, вам буде досить просто організувати свій блог з елементами унікального портфоліо.

Dreamer - Фото видео тема WP

Dreamer - Видео тема с эффектом параллакс

ДемоДетали

Primero

Primero це ще одна чудова вигляді тема для блогів WordPress від студії Progression. При покупці цієї теми, ви отримаєте в своє розпорядження повний набір інструментів для створення якісного відео блогу/сайту, докладна довідкова документація допоможе вам швидше розібратися з тонкощами налаштування і використання тих або інших додаткових можливостей.

Primero - качественная видео тема WP

ДемоДетали

ColdFusion

Повноекранна відео тема WordPress з можливістю підключення аудіо супроводу. Чудовий, адаптивний дизайн в поєднанні з елементами використовують всю міць HTML5 і CSS3, представляють вам можливість чудового управління файлами мультимедіа, фоновими зображеннями, відео та музичними композиціями. Якщо ви хочете створити комфортні умови своїм користувачам, то ця тема підійде як не можна краще.

ColdFusion - Полноэкранная видео тема WordPress

ДемоДетали

Invictus

Останнє оновлення популярної фото-відео теми WordPress. Invictus — шикарна тема преміум-класу для блогів фотографів, дизайнерських студій і просто креативних людей, виконана в стилі портфоліо. За твердженнями авторів, можливості теми безмежні, вона розроблена з використанням сучасних технологій HTML5 і CSS3, що безсумнівно робить її дуже цікавою та розширює ваші можливості для показу всьому світу своїх робіт дивним чином.

Invictus - полноэкранная фото-видео тема WP

ДемоДетали

Сподіваюся, що цей невеликий огляд, допоможе вам, дорогі мої друзі, зорієнтуватися у виборі теми оформлення для ваших нових або вже діючих, цікавих веб-проектів.

З повагою, Андрій