10 Нових преміум тем для блогу WordPress ( листопад 2014 )

0
191

Продовжуємо, який вже став традиційним, огляд новинок з величезної колекції, найбільшої біржі тем оформлення wordpress, торговельної площадки ThemeForest.
Я відібрав десятку найцікавіших, на мій погляд, розробок тем оформлення для блогів WordPress, представлених в перших числах листопада 2014. Всі представлені теми є продуктами преміум-класу, по іншому на цій біржі просто не буває, рівень цін один з найнижчих, а якість, як завжди на вищому рівні.

Для ранжування списку керувався такими показниками, як тематична спрямованість (персональний блог, журнал), середній рейтинг, вік теми, що останнє оновлення продукту та інші.
Читайте короткий опис до тем, дивіться живий приклад, робіть свій вибір і творіть, творіть, творіть…

Personal — Версія 1.2 (11-02-2014)

Найсвіжіша версія чудової теми для персональних блоґів. Personal тема з дивовижними функціональними можливостями. Особливо новачки будуть відчувати себе в своїй тарілці, створюючи різноманітні дійсно сучасні блоги різної тематики, персональний блог, спортивний або модний журнал, блог про здоров’я, бізнес-сторінки, і так далі. Підтримувані типи файлів: аудіо, відео, зображення, текст, і багато іншого. Вибір макета на льоту, один стовпець або кілька, з бічною панеллю або без. Доступний вибір стилю сторінок, з бічною панеллю ліворуч або праворуч.

ДемоДетали

Readme

Читає назву теми. Вам близький по духу мінімалізм? Тоді ця тема саме для вас. Readme — це чудова в усіх відношеннях тема для блогів, які створюються спочатку для читаючих людей. Чистий стиль, нічого зайвого, але в теж час, тема упакована всім самих необхідних, для ведення динамічного блогу з живим спілкуванням. Широкий вибір варіантів подачі інформації кінцевому користувачу, великий набір готових шаблонів сторінок, адаптивний дизайн і багато іншого. На перший погляд може здатися занадто просто, але занурившись у роботу з темою , відразу розумієш, наскільки добре налагоджений інструмент перед тобою. Придивіться, впевнений, багатьом сподобається, а головне є де розгулятися, в плані побудови свого власного стилю.

Readme - Новая тема wordpress

ДемоДетали

GoodNews

Goodnews — тема Wordpess для новинного журналу і блогу. 5 Стилів для домашньої сторінки, повний комплект інструментів управління прямо з панелі адміністратора. Непомітний, стовідсотково-адаптивний дизайн. Скомбінований макет і плавні переходи, зроблять ваш новинний блог ще більш комфортним для читачів.

GoodNews - Журнальная тема для блогов WordPress

ДемоДетали

Oblivion

Чергова блоґова тема WordPress в журнальному стилі. Правда не зовсім в звичному журнальному стилі, до якого звикли більшість користувачів. Стиль теми, саме журнал, який зручно і комфортно читати, переглядати відео та якісні зображення, як окремо, так і у форматі ефектною галереї, слухати улюблену музику з Soundcloud. Тема повністю заряджена на продуктивну роботу, інтуїтивно-зрозуміла, дружня панель управління допоможе налаштувати будь-який проект.

Oblivion - Журнальная тема WordPress

ДемоДетали

Widemag

Widemag — реально сучасна тема. Чистий, без зайвих наворотів, адаптивний дизайн, великий пакет готових сторінок, гнучкі налаштування всіх параметрів. Тема Widemag відмінно підійде для будь-якого проекту. Загалом переваг багато, мінусів особливо не помітив, все що не потрібно легко відключається, а необхідні компоненти додаються натисненням однієї кнопки.

Widemag - Современная тема WordPress

ДемоДетали

Navigate

Navigate — Преміум тема WordPress, що має в своєму арсеналі багато корисних функцій, які дозволять вам здійснити будь-які творчі проекти, персональні блоги, брендинг, маркетинг, SEO блоги і т. д… Navigate підтримує Retina Display, ваш сайт буде відмінно виглядати в девайсах retina (Iphone, Ipad, MacBook Pro…). Постійні оновлення, детальна документація і т. д…
У плані дизайну, все просто, але зі смаком, відповідно з сучасними тенденціями веб-дизайну (мінімалізм, плоский інтерфейс…).

Navigate - Премиум тема WordPress

ДемоДетали

Blogy

Сучасна тема WordPress для персонального блогу. Два основних стилі на вибір, стилі модерн і класичний, підтримка всіх доступних форматів записів. Файли локалізації в комплекті. Доступна і дружня адмін панель управління основними опціями теми. По-справжньому тема для блогу, без будь-яких “але”.

Blogy - Тема для персонального блога WordPress

ДемоДетали

BLG — Minimalistic

Назва теми говорить сама за себе. BLG — Minimalistic насправді, виконана в самих радикальних традиціях мінімалізму. Але, відсутність яких би то ні було фарб, не робить тему втраченої, навпаки, привертає увагу саме до вмісту. У плані упакованности всім необхідним інструментарієм(віджети, сторінки, галерея, портфоліо, типи файлів і т. д.), з цим у теми BLG все в повному порядку. Про смаки, звичайно, не сперечаються, але особисто мене ця тема дуже зацікавила.

BLG - Минималисткая тема WordPress

ДемоДетали

RoyalNews

Якісна, адаптивна тема, за всіма параметрами відповідна висококласним продуктів преміум-класу. Впевнена підтримка і сумісність з WordPress 4.0 +. Повний пакет всього самого необхідного, включаючи набір попередньо встановлених плагінів. Легкий для сприйняття дизайн, вільно настроюється макет, користувальницькі віджети і багато іншого.

RealNews - адаптивная тема WordPress

ДемоДетали

DizzyMag

Відмінно пророблена тема для блогів WordPress, оптимізована під роботу з AdSense за замовчуванням. Великий вибір варіантів виведення, інтегрованих в макет шаблону рекламних блоків. Якщо ваш блог не просто спосіб вираження своїх думок, а ще й майданчик для заробітку, то тема DizzyMag, як говориться: — «то що доктор прописав».

DizzyMag - Оптимизированная тема WordPress

ДемоДетали

В огляді розглянуто лише найменша частина з того, що пропонує торговий майданчик Themeforest. Якщо вас цікавлять інші, не менш цікаві теми оформлення, для блогів будь-якої тематики, обов’язково загляньте в розділ Wordpess, впевнений, ви знайдете для себе багато цікавого.

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо поділитеся посиланням на запис в своїх соціальних мережах: