100+ Безкоштовних логотипів веб-браузерів з прозорим фоном і у високому дозволі

0
328

В свій час, для роботи мені терміново знадобилися логотипи різних веб-браузерів, і не просто однотипні, широко-розтиражовані картинки, а якісні, детально-промальовані зображення у високому дозволі і прозорим фоном. Уявіть собі, трохи поблукавши в пошуках бажаного, на всім відомому і багатьма улюбленому сервісі GitHub, набрів на цікаву, ні, я б навіть сказав унікальну колекцію.
Перед моїм, багато чого досвідченим поглядом, постав величезний набір з 100+ чудових логотипів всіх браузерів сучасності, ну або майже всіх, принаймні відомі мені, в колекції представлені точно, навіть ті про яких, я грішним ділом, навіть не чув.

Як на замовлення, все зображення відмінно промальовані у високому дозволі, спасибі майстру за це, представлені в PNG форматі 8 різних розмірів від 64?64 до 512ч512, при цьому, вага картинок на подив малий, для такої якості.
Векторні і растрові формати включені до складу пакету, посилання на скачування знаходиться внизу поста.

Для прикладу подам пару «лого» найбільш популярних веб-браузерів і парочку маловідомих, десь навіть екзотичних:

Mozilla Firefox

Логотип Mozilla Firefox

Google Chrome

Логотип браузера Chrome

Такі, у мене наприклад, тільки на слуху, як-то рідко користуються ве мобільні додатки для серфінгу, тепер можна познайомитися і з їх представницькими логотиами.

Ocean

Логотип веб-браузера Ocean

QQ Browser

Логотип QQ Browser

Вся колекція чудових логотипів знаходиться у вільному доступі, без будь-яких обмежень на скачування, використовувати її ви можете в особистих, некомерційних цілях, але пам’ятайте, други мої, що усі логотипи і торгові марки є власністю їх власників ))).

Автор всього цього творіння: Paul Irish

Завантажити

З повагою, Андрій.

Буду вдячний, якщо поділитеся посиланням на цю запис у своїх соціальних мережах: