15 багатоцільових та спеціалізованих тем WordPress преміум-класу

0
157

Коли ви плануєте розробку нового проекту, найчастіше обмежуються типами веб-сайтів, які ви можете створити використовуючи ту чи іншу більш спеціалізовану тему.
Для того щоб не обмежуватися певними типами веб-сайтів (креативні, бізнес-сайти, інтернет магазини, блоги або агенства), логічніше всього використання багатоцільових тим WordPress
Коли ви використовуєте багатоцільову тему WordPress, вам, як правило, залишається тільки визначити вектор тематики проекту і вже відштовхуючись від цього, вибрати ті чи інші механізми представлені в багатоцільовий темі (дизайн, елементи інтерфейсу, віджети, плагіни і т. д.) .
Звичайно, в деяких випадках вам може бути краще, вибирати більш спеціалізовану тему, або ж додати обидва типу в свій інструментарій веб-дизайну і розробки.

В даному огляді, постарався зібрати чудові, на мій погляд, приклади тем WordPress, як багатоцільовий, так і спеціалізованої спрямованості.
При складанні огляду спирався тільки на свій смак, а він, як ми всі прекрасно знаємо, у всіх різний. Так що читайте короткі описи, дивіться демо, вибирайте та вже безпосередньо на представницькій сторінці теми, уважно вивчайте всі тонкощі улюбленого продукту.

1. Core — Багатоцільова WordPress Тема

Мати тему Core під рукою — це як мати 20 + тем WordPress в одному пакеті. Ця високопродуктивна, багатоцільова тема упакована функціями і опціями по повній, на додаток до своїх 20 + демо-версіями. Створені вручну і добре опрацьовані демонстрації, в першу чергу адресовані більш загальним, діловим і корпоративним типовими проектами.
Крім того, присутні демо-ролики для оголошень, заходів, підприємств і веб-сайтів електронної комерції, а також для портфоліо і блогів.

Демо-версії і макети сторінок легко настроюються за допомогою просунутого конструктора сторінок — «Advanced Page Builder». Наявність безлічі елементів дизайну і опцій, включаючи короткі коди (shortcodes), означає, що вам ніколи не доведеться турбуватися про складному кодуванні. Core також має спеціальний модуль для захисту вашої роботи в разі збою системи.

Купуючи дану тему, ви отримуєте дружню, цілодобову технічну підтримку. Крім того, пакет включає в себе, добре структуровану власну документацію, інформативні статті і ряд корисних відеоуроків.

Дивитися ДемоИзучить Деталі

2. BeTheme — Чуйна багатоцільова тема WordPress

Be Theme — це багатоцільова, чуйна тема WordPress, яка багато в чому завдяки чудовій вибору більш ніж з 250 настроюються, попередньо створених веб-сайтів, що дозволяє вам швидко та ефективно включати останні тенденції веб-дизайну в свої проекти.

Ці готові сайти — це не просто красиві картинки. Більшість з них — багатосторінкові документи, які становлять базову функціональність, яку ви можете використовувати на своїх швидко розвиваються веб-сайтах. Ви навіть можете використовувати їх для створення швидкого прототипу, щоб отримати відгуки від клієнта на ранній стадії розробки проекту, наприклад.

Вбудований конструктор і опціональна панель істотно спрощують розробку сторінок, чи використовуєте ви готові шаблони або починаєте з нуля. Конфігуратор макета і більше 200 шорт-кодів, позбавлять вас від трудомісткого кодування, ви зможете запустити повноцінний сайт або блог всього години за 4 — 5.

Be Theme дуже проста у використанні, при виникненні труднощів, першокласна команда підтримки, завжди вам допоможе і відповість на будь-які питання по темі. Вся необхідна документація так само присутній в пакеті теми.

BeTheme - Отзывчивая многоцелевая тема WordPress

Дивитися ДемоИзучить Деталі

3. Kalium – Креативна тема для професіоналів

З допомогою Kalium ви можете продемонструвати свої роботи, як етл потрібно саме вам, при цьому, на створення робочого сайту у вас удет зовсім небагато часу. Kalium — це добре організована, багатоцільова тема, з її приголомшливими демонстраційними прикладами та макетами. Пакет теми включає в себе всі необхідні та популярні інструменти для створення веб-сайтів, такі як Visual Composer (візуальний конструктор сторінок для WP), Layer Slider (плагін слайдер зображень і контенту), Revolution Slider(плагін для створення слайд-шоу) і керівництво за описом продукту в WooCommerce, ваших сайтів електронної комерції. Відмінні добірки заголовків і стилів сторінки портфоліо, і макетів блогу, також представлені в пакеті теми з коробки.

Kalium – Креативная тема для профессионалов

Дивитися ДемоИзучить Деталі

4. Uncode — Тема для багатокористувацького WordPress

У пакеті теми Uncode ви знайдете колекцію концептуальних рішень (Classic, Creative, Blog, Portfolio, і Shop), вибір більш ніж достатній для того, щоб вам не склало праці розгорнути абсолютно новий, оригінальний проект веб-сайту.

Uncode дуже легко і повністю настроюється, як і всі 22 спеціальні сторінки входять до складу теми. Всі ці сторінки, укупі з 30+ конструктивними особливостями теми, адаптивної грід-системою і поліпшеним візуальним конструктором, гарантовано підвищують ваші можливості в побудові функціонального веб-сайту.

Uncode - Тема для многопользовательского WordPress

Дивитися ДемоИзучить Деталі

5. Houzez — Тема WordPress про нерухомості

Веб-дизайнерам, які у своїй базі, мають клієнтів з сектора нерухомості, рекомендую звернути свою увагу на тему WordPress — Houzez, щоб надати цим товаришам саме те, що вони хочуть побачити, будь то представницький сайт великої компанії з продажу нерухомості або маленької ріелторської контори. Ця спеціалізована тема має все необхідне для швидкого створення гнучкого, динамічного веб-сайту, з усіма необхідними функціями ріелтора або агентству нерухомості.

З особливостей теми варто відзначити наявність налаштувань геолокації Google, розширений пошук, кілька мов і валют, і багато іншого.

Houzez - Тема WordPress о недвижимости

Дивитися ДемоИзучить Деталі

6. TheGem — Високопродуктивна тема WordPress

Універсальність — це основна фішка теми TheGem. В цій потужній темі є все: смарт-інструменти, професійно розроблені концепції, креативні шаблони сторінок (включаючи відмінний вибір макетів блогу і портфоліо), короткі коди(shortcodes), набір віджетів і багато іншого.

TheGem допоможе вам створити вражаючий, високопродуктивний веб-сайт за лічені години, при цьому, вам не доведеться розгрібати весь фарш коду. Це ідеальний вибір для бізнес-сайтів будь-якого розміру і призначення, а також інтернет-магазинів, журналів і блогів, які ви можете втілити в життя.

TheGem - Многоцелевая высокопроизводительная тема WordPress

Дивитися ДемоИзучить Деталі

7. IonMAG — Новинна преміум тема WordPress

Деякі теми мають макети, які можуть служити основою для веб-сайтів в журнальному стилі, але ionMag мабуть одна з найкращих з тих, що зустрічалися мені останнім часом.
По-перше, до складу теми включений TD Composer, конструктор сторінок, спеціально розроблений для видавничої індустрії.
Потім налаштування, елементи управління, користувальницькі віджети, незліченні елементи з набору, а так само п’ять готових проектів (демонстраційні матеріали), все це суттєво допоможе вам і прискорить запуск проекту (ів).

Існує безкоштовна версія теми, правда з деякими функціональними обмеженнями, яку ви можете використовувати для більш детального ознайомлення з запропонованим продуктом, перш ніж вирішите прикупити розширену преміум версію. В принципі, безкоштовної версії теми ionMag, більшості користувачів буде цілком достатньо, щоб вибудувати, перетворити і оживити свій журнал, інтернет-газету або блог, в мить ока.

IonMAG - Новостная премиум тема WordPress

Дивитися ДемоИзучить Деталі

8. KALLYAS — Багатокористувацька тема WordPress eCommerce

Якщо ви просеиваете інтернет простір розгрібаючи купу тим WP, в надії відшукати гідний продукт з підтримкою eCommerce, то мабуть вам варто звернути свій не затуманений погляд на тему Kallyas. Це прекрасний зразок креативної, багатокористувацької теми WordPress, насамперед, для створення творчих майданчиків і розвитку сайтів електронної комерції.

Основа Kallyas базується на платформі Bootstrap, що у зв’язці з потужним візуальним конструктором(Visual Builder) і багатим інтерфейсом, що робить тему Kallas гнучким в налаштуваннях, інтуїтивно зрозумілим, а в підсумку, дуже популярним в середовищі веб-дизайнерів і розробників. 25 000 задоволених і широко усміхнених користувачів, думається мені, не можуть помилятися.

KALLYAS - Многопользовательская тема WordPress eCommerce

Дивитися ДемоИзучить Деталі

9. H-Code — Сучасна одностраничная і багатосторінкова, багатоцільова тема WordPress

H-Code — це сучасна багатоцільова тема WordPress, яка є відмінним вибором для створення різноманітних творчих проектів та сайтів електронної комерції. А так само це ще і кращий вибір для побудови односторінкових сайтів.

Пакет теми щільно упакований усіма найбільш потрібними інструментами, для продуктивної і комфортної роботи, включаючи Visual Composer, Revolution Slider, WPML і WooCommerce. Безліч готових шорт-кодів, домашніх і одиночних сторінок, відмінно опрацьованих демонстрацій, красивих стилів портфоліо і блогу, заощадять ваш час при створенні нових та реконструкції вже існуючих проектів.

H-Code - Современная многоцелевая тема WordPress

Дивитися ДемоИзучить Деталі

10. XStore — Чуйна тема WooCommerce

XStore — це чуйна, оптимізована для SEO і естетично мінімалістська тема WordPress, яка пропонує ідеальне рішення у відповідь на ваші вимоги до дизайну інтернет-магазину.

Ця тема проста у використанні, з коробки доступний вибір з більш ніж 50-ти готових магазинів, що робить процес створення свого нового магазину до смішного простим. Всі ці макети інтернет-магазинів повністю настроюються, до того ж у вашому розпорядженні потужний Visual Composer і відмінний вибір орієнтованих на електронну комерцію плагінів, які допоможуть вам реалізувати амбітні плани.

XStore - Отзывчивая тема WooCommerce

Дивитися ДемоИзучить Деталі

11. Brando — багатоцільова одностраничная тема WordPress

Якщо створення швидкого завантаження, оптимізованого для SEO, привертає увагу односторінкового сайту, знаходиться у вашому списку пріоритетів, тоді Brando саме те, що №доктор прописав.

Ця багатоцільова тема WordPress від Evanto спеціалізується на що завантажуються швидко і багатофункціональних односторінкових сайтах. У вас буде вражаючий вибір односторінкових демоверсії у вашій колекції, а також безліч привабливих, легких для сприйняття сторінок портфоліо і макетів динамічних блогів.

Brando - многоцелевая одностраничная тема WordPres

Дивитися ДемоИзучить Деталі

12. TheFox — Чуйна багатоцільова тема WordPress

Не знаю, чи подумають ваші користувачі, що ви хитрі і розумні, як лисиця, коли прикрутіть цю тему WP до свого нового або діючого проекту, але саме це мила тварина є головним символом даної теми.
З-за вивіреного, детально проробленого, я б сказав в чомусь навіть розумного дизайну, TheFox виглядає по справжньому новаторським рішенням в обоймі багатоцільових тим. Дану тему можна використовувати для створення будь-якого типу і стилю веб-сайту, включаючи портфоліо і персональні блоги. Visual Composer включений до складу теми за замовчуванням, є унікальним конструктором сторінок, в добавок до цього корисного інструменту, в базовий пакет теми так само увійшли більше 30 демоверсії і великий набір елементів дизайну для продуктивної роботи.

TheFox - Отзывчивая многоцелевая тема WordPress

Дивитися ДемоИзучить Деталі

13. Goodwill — Багатоцільова фандрайзингових тема WP

Насамперед тема Goodwill спеціально заточена для створення сайтів благодійних, некомерційних організацій, у тому числі займаються збором грошових коштів(пожертв) з громадян, бізнесу чи держави на різні благодійні проекти.

Як і інші теми преміум-класу Goodwill заряджена всіма найнеобхіднішими, сучасними інструментами для плідної роботи, потужна панель адміністрування, комплекти домашньої і практичних внутрішніх сторінок, спеціалізований плагін для прийому пожертвувань, велика колекція настроюються шорткодов, різні види анімації слайдів, і безліч інших не менш цікавих ефектів для елементів інтерфейсу.

Додатково включені, окремий логотип для світлих і темних версій заголовка, повноекранне меню(опціонально), портфоліо зображень і відео в лайтбокс, динамічні галереї зображень, варіанти компонування блогу і багато багато іншого. Про всіх великих тематичних функціях, більш докладно, ви зможете дізнатися відвідавши представницьку сторінку на майданчику Themeforest.

Goodwill - Многоцелевая фандрайзинговая тема WP

Дивитися ДемоИзучить Деталі

14. Digitalworld — Багатоцільова тема WordPress WooCommerce

Digitalworld — це сучасна, чиста і професійна тема WordPress Woocommerce, коректно отображающаяся на всіх типах екранів пристроїв. Чудово підійде для створення сайтів модного магазину, цифрового або ігрового магазину, продовольчої, магазину побутової техніки і пристроїв, а так само будь-яких інших категорій торгових майданчиків.

Digitalworld - Многоцелевая тема WordPress WooCommerce

Дивитися ДемоИзучить Деталі

15. Fashiro — Багатоцільова тема WooCommerce

Fashiro — це тема WordPress електронної торгівлі, заснована на плагіні WooCommerce. Чудово підійде для створення сайтів з продажу модного одягу, годинників, взуття, меблів, авто, інструментів, білизни, ювелірних виробів, косметики, спортивних аксесуарів, інвентарю і багато чого іншого . Тема багатоцільова, відповідно може бути використана для будь-якого інтернет-магазину.

Fashiro WooCommerce виглядає досить непогано завдяки свіжому і чистому дизайну. Всі додаткові функції і сторінки налаштовуються.

Fashiro - Многоцелевая тема WooCommerce

Дивитися ДемоИзучить Деталі

Висновок:

Хоча деякі теми, на перший погляд, при швидкому розгляді та можуть здатися вам в чомусь однаковими, повірте, у кожної є свої унікальні, спеціальні характеристики та функціональні можливості. Пряме відвідування веб-сайтів — кращий спосіб знайти саме ту тему або теми, найбільш відповідні для ваших потреб.

В інтернетах, якщо гарненько покопати, звичайно можна нарити і досить-таки пристойні, безкоштовні варіанти тем такого плану, але це вже зовсім інша історія, про яку ми поговоримо в найближчому огляді, присвяченому тем WordPress. Ну, а поки, дивіться демки представлених вище, уважно вивчайте документацію, на скільки це можливо, при наявність вільних буржуїнських, придбайте потрібну і творіть, творіть, творіть…

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо підтримайте проект — додавши блог виключення AdBlock та поділіться посиланням на запис в своїх соціальних мережах: