4 простих hover-ефекту для кнопки на чистому CSS

0
160

Різні ефекти при наведенні на активні елементи інтерфейсу сайтів, стали настільки звичними, що привернути увагу і здивувати чимось, досвідченого користувача, стає все важче. Матеріальний дизайн, знову ж додав відчутну порцію движухи, посилання, кнопки, меню, поля введення форм і чекбокси, просто оживають під курсором. Досягається це по різному, за допомогою javascript і на чистому css.
Напевно простіше використовувати готові рішення, благо упакованих фреймворків зараз предостатньо, тільки в цьому випадку, важко уникнути однотипності дизайну сайтів. Мене більше цікавлять рішення, нехай без особливих наворотів, прості у виконанні, але в теж час по-своєму оригінальні, і виразні.

Сьогодні представляю на ваш розгляд 4 простих hover-ефекту для напівпрозорих кнопок на чистому CSS.

Детально розписувати розклад вихідних не буду, подивитися на весь «фарш» і поколупатися в коді, ви зможете безпосередньо в онлайн-редакторі, відповідно там же і живий приклад цих простеньких ефектів для напівпрозорих кнопок.

Сподіваюся, цей невеликий набір правил css, комусь-то і стане в нагоді в роботі над новими проектами.

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо підтримайте проект — додавши блог виключення AdBlock та поділіться посиланням на запис в своїх соціальних мережах:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here