5 безкоштовних відеоуроків створення інтернет-магазину з нуля

0
185

Доброго дня, шановні друзі!
Після недовгої перерви, викликаного навалившейся роботою по створенню парочки сайтів для муніципальних установ, поспішаю повідомити цікаву новину, звичайно для тих хто в темі і тим кому воно треба. Поки я розрулював різні організаційні питання з клієнтами, щодо вибору хостингу, підбору та реєстрації доменного імені, і ще купу рутинних завдань, до речі, окреме спасибі хлопцям з Setup.ru за допомогу. В цей час, мої колеги з команди WebForMySelf попрацювали на славу і випустили у світ чудовий міні-курс, що складається з 5 безкоштовних відеоуроків, в яких показаний весь процес створення інтернет-магазину з нуля, від розробки дизайну до програмування повноцінного інтернет-магазину.

WebForMySelf це команда справжніх професіоналів, що працюють чітко і злагоджено. Час від часу вони радують всіх стражденних, своїми якісними навчальними матеріалами, викладеними у вільний доступ, тобто абсолютно безкоштовно.

Тепер трохи детальніше про те, що ви будите мати отримавши цей безкоштовний міні-курс. Терпляче вивчивши весь матеріал Ви, якщо не навчитеся на професійному рівні створювати інтернет-магазини, то вже точно зробите крок у вірному напрямку. Весь міні-курс розбитий на 5 відеоуроків, без зайвої води, але в той же час детально, крок за кроком, в удобоваримом форматі показують процес створення інтернет-магазину.

Урок 1. Підготовка та проектування інтернет-магазину

Планування і підготовка — дуже важливі етапи. Даний урок допоможе вам вибрати правильний напрямок. За допомогою методу показаного в цьому уроці ви зможете визначитися з тим, що повинно бути у вашому інтернет-магазині , визначитися з функціоналом, а значить зробити ваш магазин привабливим і зручним для відвідувачів. Ви заощадите нерви і час при подальшій розробці інтернет-магазину, уникнувши витратних «доведень» та «переробок».

Урок 2. Розробка дизайну інтернет-магазину

Як ви розумієте без хорошого дизайну зараз нікуди, тим більше, магазин, найчастіше приваблює відвідувачів своєю вітриною, у випадку з інтернет-магазином, в цій якості виступають сторінки сайту. З уроку ви дізнаєтеся, як відрізнити хороший дизайн від неякісного, як правильно підібрати поєднувані кольори для вашого інтернет-магазину. На наочному прикладі побачите весь процес створення дизайну від ескізу до готового професійного макета. І повірте, для цього зовсім не обов’язково бути професійним художником.

Урок 3. Юзабіліті інтернет-магазину

Що таке юзабаилити? Це ніщо інше як зручність використання сайту. Від зручності використання сайту залежить дуже багато, а головне це лояльність клієнтів і відповідно кількість продажів. Ну а далі по накатаній, чим більше продажів, тим вище прибуток. Про те, що потрібно врахувати при розробці інтернет-магазину, щоб не втрачати прибуток, ви дізнаєтеся вивчивши цей урок.

Урок 4. Верстка макета інтернет-магазину

Коли враховані усі принципи юзабіліті і створення дизайну, все детально підготовлено і сплановано, можна приступати безпосередньо до верстки макету. З цього уроку ви дізнаєтеся, яким критеріям відповідає хороша якісна верстка. Переглянувши цей розділ ви реально переконайтеся, що верстати макети — це зовсім не складно.

Урок 5. Програмування інтернет-магазину

Для ефективного управління інтернет-магазином, щоб швидко і своєчасно додавати та редагувати необхідну інформацію по роботі магазину, додавати, видаляти товари, і міняти ціни, необхідно встановити інтернет-магазин на CMS (системи управління контентом). З цього уроку ви дізнаєтеся, які бувають системи управління контентом, дізнаєтеся про переваги і недоліки кожної з них. І нарешті, визначитеся з вибором CMS для свого майбутнього інтернет-магазину.

Ось таке чудове відео посібник по створенню інтернет-магазину ви можете додати свою бібліотеку навчальних матеріалів і все це абсолютно безкоштовно. Для отримання міні-курсу, вам необхідно вказати лише своє ім’я та E-mail у спеціальній формі на сторінці поширення відеоуроків.

Отримати безкоштовні уроки »

Всім удачі і теплого літа!
Буду вдячний, якщо поділитеся посиланням на запис у своїх соц. мережах.