Абсолютно новий відеокурс — «Корпоративний сайт під ключ»

0
179

В даний час, для створення повноцінного сайту або блогу існує безліч готових рішень, це і різні онлайн-конструктори сайтів, і популярних систем управління контентом (CMS). Все це добре, але якщо ви хочете стати по-справжньому професійним розробником, який здатний виконувати будь-які завдання і отримувати за свою роботу пристойні гроші, вам просто необхідно мати в своєму арсеналі надійний, універсальний інструмент — СВОЯ СИСТЕМА КЕРУВАННЯ КОНТЕНТОМ(CMS).

Звичайно, якщо ви — весь такий «распальцованный гуру» в області сайтобудування, або просто, вас і так все влаштовує, то немає сенсу читати далі…

Для решти ж хочу повідомити, що перед вами — найунікальніша можливість прямо зараз, крок за кроком, пройти найкоротший шлях і отримати готовий інструмент — УНІВЕРСАЛЬНУ СИСТЕМУ УПРАВЛІННЯ КОНТЕНТОМ, яка дозволить вам вже завтра створювати повноцінні корпоративні сайти під ключ.

Командою розробників WebForMySelf випущений абсолютно новий, унікальний навчальний матеріал — Відеокурс «Корпоративний сайт під ключ».

Курс «Корпоративний сайт під ключ» — це практичне керівництво і готова універсальна система управління контентом плюс весь процес її створення з відкритим кодом, який не має меж розширення і вдосконалення.

Іншими словами, ви можете не тільки користуватися системою, але і постійно покращувати і допрацьовувати її під свої особисті потреби — нехай буде ваш корпоративний блог, промо-сайт для вашої компанії або будь-який інший сайт, наприклад, для замовника на фрілансі або веб-студії.

Кому ж буде особливо цікавий цей відеокурс?

  • Тим, хто хоче займатися розробкою професійних сайтів під замовлення, для бізнесу або просто для себе;
  • Кому необхідно опанувати мистецтво сайтобудування «тут і зараз». Тобто без особливих витрат сил, часу і грошей;
  • Зовсім ще новачкам, а так само користувачам, які вже знайомі з теорією об’єктно-орієнтованого програмування на мові РНР, тобто з абсолютно будь-яким рівнем підготовки!

Що включає в себе відеокурс?

Повний комплект інфо-продукту «Корпоративний сайт під ключ» включає в себе 3 пакету(модуля), що складаються з 17% теорії + 83% практики + готовий універсальний інструмент.

Корпоративный сатй под ключМодуль 1 — «BASIC»

Це основний, базовий курс по створенню сайту на основі об’єктно-орієнтованого програмування на мові РНР.

Ви на практиці, без всякої теорії, створите реальний промо-сайт і напишете його код. Тобто, по суті – це основний курс для тих, хто добре володієте теорією об’єктно-орієнтованого програмування.

Курс «Корпоративний сайт під ключ» містить в собі 44 уроку.

Корпоративный сайт под ключ. Мастер-уровеньМодуль 2 — «MASTER»

В цей пакет входить базовий модуль BASIC плюс курс «Корпоративний сайт під ключ. Майстер-рівень».

В цьому модулі детально показана робота з програмним забезпеченням Denwer – інструментом, без якого не можлива робота сайтів і веб-додатків написаних на мові PHP.

Курс «Корпоративний сайт під ключ. Майстер-рівень» містить 41 урок.

Корпоративный сайт под ключ. Профи-уровеньМодуль 3 — «PROFI»

PROFI модуль включає в себе курс «Корпоративний сайт під ключ», курс «Корпоративний сайт під ключ. Майстер-рівень», які містяться у пакетах MASTER і BASIC, плюс курс «Корпоративний сайт під ключ. Профі-рівень»

Даний курс призначений для тих, хто хоче вийти на більш високий рівень в сайтобудуванні.

Курс «Корпоративний сайт під ключ. Профі-рівень» містить в собі 14 уроків.

Більш детальну інформацію про цьому чудовому інформаційному продукті від команди WebForMySelf, ви можете дізнатися безпосередньо на сайті розробників. Все розписано до найменших деталей, показані всі переваги даного навчального матеріалу.

Переконавшись у тому, що це саме те що вам потрібно, без зайвих сумнівів, страху і докору, сміливо замовляйте – Абсолютно новий відеокурс “Корпоративний сайт під ключ”.

Замовити Відеокурс «Корпоративний сайт під ключ»