Anew — Безкоштовна тема для блогів WordPress

0
173

Уявляю вашій увазі чергову, безкоштовну, але при цьому якісну тему оформлення блогів і сайтів WordPress. Останнім часом все частіше стали з’являтися у вільному доступі, по-справжньому якісні продукти, по функціоналу і основним характеристикам, наближені до тем з категорії преміум класу. Чудова тема wordpress «Anew», є яскравим тому підтвердженням, звичайно тільки суто на мою думку, смаки у всіх різні, але темка, враховуючи, що вона абсолютно безкоштовна, насправді, виконана добротно, і упакована достатнім набором інструментів, для комфортного ведення блогу.

Легкий для сприйняття, з нальотом мінімалізму дизайн, обов’язково приверне увагу користувачів, а добре вивірений макет сторінок і вдале розташування елементів управління, зроблять перебування читачів на вашому блозі, ще більш комфортним.

Anew - Тема WordPress бесплатно

Фіксоване, багаторівневе верхнє меню навігації, різні варіанти форматів записів і розташування бічних колонок, об’ємний підвал (footer) з можливість додавання користувальницьких віджетів , з грамотно розташованими логотипом сайту, блоком кнопок популярних соц-мереж, і звичайно ж з додатковою панеллю навігації, на якій вдало розташувалася кнопочка повернення наверх сторінки.

Бесgлатная тема WordPress - Anew

На рахунок упакованности теми писав вище, є се найнеобхідніше, стандартний набір сторінок (головна, архівні сторінки, шаблони сторінок для виведення різних форматів записів і т. д.), плюсом наявність шаблонів сторінок зворотного зв’язку, з контактною формою, галереї зображень і т. п.
Загалом, що даремно воду лити, як кажуть: «краще один раз побачити…», так що дивіться живий приклад роботи цієї чудової теми, пограйте кнопками, менюшками, придивіться до дизайну, і якщо сподобається, сміливо, без страху і докору скачивайте, по прямой ссылке з сайту розробника. Ну а далі ви все самі знаєте, що робити))).

Дивитися ДемоСкачать Тему

До речі, на сайті розробника, є ще й інші, не менш якісні теми оформлення для WP.

Удачі і всіх благ!

З Повагою, Андрій .

Буду вдячний, якщо поділитеся посиланням на запис у своїх соц-мережах.