Bamboo Елегантна тема для блогів WordPress

0
111

Продовжуємо знайомитися з останніми новинками найбільшого розповсюджувача тим оформлення WordPress Themeforest. Сьогодні хочу представити вам, чудову тему преміум-класу для персональних блогів, які працюють на движку WordPress.
Bamboo — Проста, з легким нальотом мінімалізму, елегантна тема, відмінно підійде для оформлення динамічно розвивається особистого блогу. Тема Bamboo настільки гнучка в налаштуваннях, що її можна використовувати для блогів практично будь-якої тематики.
Дружня панель опціональних налаштувань, широкий спектр вбудованих плагінів і віджетів, допоможуть вам кардинально перетворити ваш сайт. 4 Різних макета, дозволять вам отримати унікальний проект у веб-просторі. Віддаєте перевагу темним тонам? І це не проблема, достатньо одного натискання кнопки, і ваш блог огорнуть м’які, темні фарби, з вираженою типографікою.

Став останнім часом все більш популярним, плитковий дизайн, допоможе вам гармонійно і зручно для користувачів, виводити анонси записів на головній сторінці. Якщо ж вам, більш звичний стандартний макет блогу у вигляді лістингу, перемикання макетів доступно з вбудованої панелі керування.

Bamboo - Элегантная тема WordPress

ДемоПодробнее

Хочете в живу протестувати всі можливості теми? Розробники Bamboo надають таку можливість, для цього досить зайти в адміністративну частину демонстраційного блогу за адресою:
http://blog.wiloke.net/blog/bamboo/wp-admin/

  • User: bamboo
  • Pass: bamboo

Можна довго розписувати всі переваги цієї чудової теми, розсипатися в хвалебних епітетів і розводити рекламну мутатень, але краще всього помацати руками, прицінитися на око і вже якщо вставить, тоді і відвалити свої кровні. Так що, кому воно треба, вперед, не так часто автори тим надають можливість поглянути на своє дітище зсередини.

На закінчення, подивіться невелике відео про тему «Бамбук»:

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо підтримайте проект — додавши блог виключення AdBlock та поділіться посиланням на запис в своїх соціальних мережах:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here