Безкоштовний курс з основ адаптивної верстки сайту

0
155

Армія користувачів підсіли на серфінг інтернету на різних типах мобільних пристроїв, неухильно зростає, і від цього нікуди не дітися. Плюс до того, одвічна проблема будь-якого верстальника — кросбраузерність сайтів, так як творці браузерів з тупим завзятістю, ніяк не прийдуть до єдиних стандартів. З мобільними браузерами, та ж історія. А значить прийшов час задуматися, як створити сайт, який би однаково добре виглядав і ідеально функціонував на всіх типах пристроїв.
Можна по крупицях збирати окрему інформацію по цій темі, перелопатити гори літератури і повільно, зі скрипом підібратися до азам адаптивної верстки сайтів. Звичайно можна, але зовсім необов’язково, бо, відмінні хлопці з команди WebForMySelf, буквально днями випустили у світ:

Безкоштовний курс з основ адаптивної верстки сайту

Скачавши і вивчивши цей новий відеокурс, ви вже сьогодні, створите свій перший сайт, який буде відмінно виглядати на екрані пристрою будь-якого виду і типу. Від вас буде потрібно лише трохи терпіння і бажання рухатися вперед, створюючи щось нове.

З відеокурсу, ви дізнаєтеся основні секрети самого перспективного напряму сайтобудування — адаптивної верстки сайтів. Покрокові уроки в наочному відео-форматі, допоможуть вам впевнено виконувати найскладніші завдання адаптивної верстці.
Ви зможете легко переробити будь-який свій сайт, зробити його адаптивним. Це помітно підвищить престиж сайту, а головне — приверне відчутну частину додаткового трафіку.
Ви отримаєте додаткові корисні навички, освоїте нові технології, підвищивши тим самим свій професіоналізм.
Адаптивна верстка коштує істотно дорожче, ніж статична або гумова на ринку замовлень для фрілансерів, а значить, у вас з’являється чудова можливість для збільшення свого бюджету та залучення нових замовників.

Адаптивная верстка сайтов

Багато хто спитає про переваги адаптивної верстки. Чому саме адаптивна, а не гумова, або просто мобільна версія сайту? Відповідь на поверхні, подивіться на будь-який сайт з екрану мобільного телефону або планшета, наприклад на мій блог, і вам все стане ясно. Ламається цілісність картини, ускладнюється сприйняття, і, як наслідок, пропадає інтерес.

Гумово-адаптивна верстка повністю виправляє ситуацію, сайт відмінно відображається, як на гігантських ТБ-екранах, так і на дисплеї будь-якого мобільного. Досить одного дизайну для всіх пристроїв. Зручність для користувача, зручність для власника сайту, підвищення позицій в ПС Google, а так само очевидна економія коштів, так як немає потреби розробляти кілька версій сайту під кожен тип пристрою.

Давайте подивимося на світову статистику поставок мобільних пристроїв за їх типами:

table

Як видно з таблиці, попит на мобільні пристрої вже зараз помітно перевищує попит на ПК і ноутбуки. А до 2017 року ця різниця буде просто колосальною!

Висновок:

Якщо світової мобільний трафік за один тільки 2012 рік виріс більш ніж на 70%, то до 2017 року він збільшиться майже в 13 разів!

Так розумно ігнорувати цей факт? Мабуть, немає…
Варто звернути свій незатуманенный погляд у бік адаптивної верстки? Однозначно, так…

Так що качаємо цей чудовий відеокурс і вперед, до вершин майстерності:

Посилання на скачування веде на сторінку поширення відеоуроків, де вам знадобиться оформити передплату і нічого більше. Курс абсолютно безкоштовний, якщо вам якийсь розумник пропонує його купити, сміливо посилайте його за добре відомою адресою.

Абсолютно новий курс «Практика верстки сайту під мобільні пристрої» вийде 19 листопада 2013 року.
Але вже зараз Ви можете записатися в попередній список, щоб в перших 36 годин релізу схопити свою копію курсу з 20% знижкою:

Записатися »

Удачі!
Буду дуже вдячний, якщо поділитеся посиланням на запис в своїх соціальних мережах: