Безкоштовний міні-курс «Професійний сайт за 1 день»

0
173

26 лютого відбудеться реліз нового навчального відеокурсу — «Корпоративний сайт під ключ». Напередодні цієї події, щоб розігріти інтерес у всіх стражденних, мої колеги з команди WebForMySelf записали цікавий, а головне абсолютно безкоштовний міні-курс «Професійний сайт за 1 день».

Цей міні-курс включає в себе 6 безкоштовних практичних уроків, вивчивши які, ви зможете професійно створювати сайти зі своєю системою управління контентом (CMS), за допомогою об’єктно-орієнтованого програмування на PHP.
У всіх уроках нічого зайвого, тільки практика, тобто абсолютно з нуля, крок за кроком, ви навчитеся створювати повноцінну систему управління контентом (CMS), яка буде включати в себе налаштовувану частина – звичайний сайт та адміністративну панель, яка дозволяє редагувати вміст сайту.

Урок 1. Створення бази даних. Єдина точка входу.

За підсумками даного уроку Ви почнете створювати систему управління контентом за допомогою об’єктно-орієнтованого програмування на мові PHP. Ви створите і наповніть контентом базу даних, створіть конфігураційний файл і визначитеся з налаштуваннями, які він буде містити, а також створити єдину точку входу на сайт, і визначитеся з логічною схемою майбутньої роботи CMS.

Урок 2. Створення логічного ядра користувача частини CMS.

За підсумками даного уроку Ви створите основу користувача частини майбутньої системи управління контентом — тобто основний клас, в якому міститися всі основні методи і властивості. Ви навчіться розділяти шаблони на статичні і динамічні блоки, правильно виконувати підключення до бази даних, а також побачите, як найкраще виводити на екран блоки, які є незмінними для всіх сторінок сайту.

Урок 3. Створення і виведення основних сторінок сайту.

За підсумками даного уроку Ви повністю завершити власну частину створюваної системи управління контентом, а саме – завершення головну сторінку, виведете повний текст кожного запису, реалізуєте виведення списку статей належать конкретним категоріям, а також створите сторінку для перегляду тексту меню.

Урок 4. Висновок головної сторінки адмінки.

За підсумками даного уроку Ви почнете створювати адміністративний розділ сайту, що дозволяє редагувати весь вміст сайту. Визначтеся зі схемою роботи сайту і створите додатковий абстрактний клас, що виконує роль основного логічного ядра адмінки. Також виведете на екран головну сторінку адміністративної панелі і виведіть на екран форму для додавання нових статей.

Урок 5. Додавання, редагування та видалення статей.

За підсумками даного уроку Ви реалізуєте додавання, редагування та видалення статей. Ви навчитеся, власне, виконувати ці операції, виносити обробник форми в окремий метод і викликати його тільки при надсиланні даних форми. Так само зможете реалізувати завантаження зображень на сервер, виконати перевірку на заповнення обов’язкових полів форми, а також виконувати перенаправлення на певну сторінку, з виведенням повідомлення про успішне виконання операцій додавання редагування або видалення статей.

Урок 6. Редагування пунктів меню. Авторизація користувачів.

За підсумками даного уроку Ви повністю завершити створення системи управління контентом за допомогою об’єктно-орієнтованого програмування на мові PHP. Ви навчитеся закривати доступ для звичайних відвідувачів до певних сторінок сайту, дізнаєтеся в якому вигляді необхідно зберігати паролі доступу до адмінки, а також навчитеся створювати нескладну систему авторизації користувачів.

Зацікавилися? Тоді просто дивіться уроки і повторюйте:

Отримати Безкоштовний міні-курс «Професійний сайт за 1 день»

З іншими не менш цікавими і безкоштовними навчальними матеріалами від команди WebForMySelf, ви завжди можете ознайомитися в розділі:
Безкоштовні Курси ».

Сподіваюся, що багатьом з читачів мого блогу, знадобляться практичні уроки створені командою професіоналів. З нетерпінням буду чекати ваших відгуків в коментарях і перших вражень від знайомства з цими навчальними матеріалами.