Безкоштовний онлайн сервіс для швидкого обміну файлами до 50 гб

0
406

Всім нам вже добре знайомі різні хмарні сховища файлів, Dropbox, Google Drive, Яндекс.Диск і т. д. Дуже зручні і потрібні сервіси для надійного зберігання файлів, але іноді виникає потреба швидкого обміну файлами великого розміру, а місця в «хмарних коморах» недостатньо, або ж вони зовсім відсутні у вашій обоймі інструментів «супер-пупер» користувача інтернету. Ось тоді то і приходять на допомогу такі чудові сервіси, як DropMeFiles, за допомогою якого ви запросто зможете відправляти відео, або передавати файли великого розміру (до 50 гб).

Інтерфейс сайту DropMeFiles простий для сприйняття і використання, жодної зайвої води, все заточене на швидку роботу і, що дуже радує, сайт повністю російською, з можливістю перемикання на англійську. Сервіс абсолютно безкоштовний і навіть не потрібно ніякої реєстрації, ну прям благодійний фонд ))). Дивно, але це так.

Тепер, давайте трохи докладніше розглянемо робочу частину сервісу, що ми побачимо і отримаємо в підсумку, підключившись до цього чудового ресурсу.
Потрапивши на сайт DropMeFiles, вас зустріне багатообіцяючий слоган: «Діліться файлами за секунди», скажу відразу — перевіряв, обмін файлами проходить звичайно не зовсім блискавично, завантаження файла у сховищі вимагає певного часу, ну, а загальна швидкість роботи сайту, безумовно радує.

Онлайн сервис для мгновенного обмена файлами

Тут все дуже просто, ви можете перетягнути потрібний вам файл для передачі в чітко визначений коло, або клікнувши по ньому вибрати файл через провідник. Після цього відразу ж почнеться завантаження файла на сервіс, треба відзначити, що швидкість завантаження може різнитися, в залежності від швидкості підключення та розміру файлу, але в цілому завантаження проходить досить швидко.

Сервис для мгновенного обмена файлами

Як тільки почнеться завантаження файлу, вам стане доступна посилання для скачування цього файлу, яку ви можете скопіювати (кнопочка ліворуч від посилання) і зберегти, або ж відразу не відходячи від каси, поділитися нею в запропонованих соц-мережах (кнопки праворуч від посилання). Ділитися посиланням можете де і коли завгодно, головне варто пам’ятати про те, що дійсна вона протягом 14 днів, такий строк зберігання файлів на цьому сервісі.

І так, поки завантажується файл(якщо він пристойного розміру), не втрачайте час, а можете заповнити поля кому і від кого ви збираєтеся відправити файл. У полі «Кому» введіть E-mail або російський SMS-номер одержувача, цікаво те, що ви можете організувати віялову розсилку файлу, тобто відразу декільком адресатам, до 14 поштових скриньок. З телефонами скромніше, можна використовувати лише один номер одержувача, ну та нічого, ця функція ще не так популярна серед наших користувачів.

Відповідно в полі «Від кого», вам залишається вписати своє ім’я або свій E-mail і дочекавшись повної завантаження файлу, сміливо натиснути на кнопку виконану в стилі звичної всім клавіші «Enter», яка знаходиться в цьому ж полі праворуч.

Мгновенный обмен файлами

Все, файл завантажений в сховище сервісу, посилання скопійована і збережена в затишному містечку, всі поля заповнені і перевірені, натискаємо кнопку відправити(див. скрін вище), і майже миттєво, чоловіче, якого ви захотіли ощасливити, отримає на свою поштову скриньку повідомлення такого виду та змісту:

Обмен файлами до 50 гб

Ось такий чудовий сервіс, з яким я хотів сьогодні вас познайомити. Звичайно, якщо реально дивитися на речі, то вся заявлена швидкість і миттєвість, відноситься лише до створення посилання та інформування одержувача про наявність посилочки для нього. Але навіть якщо враховувати лише один допустимий для обміну розмір файлу (до 50 гб), цей новий інтернет-сервіс заслуговує уваги. Подивіться, жоден самий наворочений та найпопулярніший хмарний сервіс не дає такої можливості своїм користувачам, а цей скромняга, скромно і без претензій на першість робить свою роботу. Сподіваюся DropMeFiles займе гідне місце в обоймі ваших інтернет-інструментів.

Перейти до сервісу »

Всім удачі і теплого літа!
Буду вдячний, якщо поділитеся посиланням на запис у своїх соц. мережах.