Бонуси від Envato за листопад 2014

0
177

Щомісячний пакет безкоштовних продуктів, що надається всім своїм зареєстрованим користувачам, найбільшою біржею торгових майданчиків Envato.
Продовжуємо огляд бесплатностей від Envato. У листопаді нас порадували традиційним набором, у цьому останньому місяці осені, вільний доступ представлений багатоцільовий односторінковий шаблон Html, набір тематичних іконок, перелистываемая книга на flash, 3 види анімації для логотипів, традиційний аудіо трек фонової музики, 3d-модель дивана(а що, комусь теж нуна), комерційний js і фотографія аудіо мікшера. Так, так, саме картинка, на якій зображена, тупо панель аудіо мікшера)))). Якщо без сміху, в набір бесплатностей, частенько пхають зовсім вже начебто безглузді речі, але все ж корисних продуктів, у вільний доступ, потрапляє теж чимало.

І так дивимось:

Jorjatt

Jorjatt є багатоцільовим шаблоном html односторінкового сайту. Він має привабливий дизайн з ефектом паралакса. Ви можете вільно редагувати кожну частину шаблону, відповідно з вашими потребами. Шаблон підійде для будь-якого типу портфоліо, бізнес сайту або сайту агентства.

ДемоСкачать

Iconomous — 100 Outlined Icons

Досить таки непоганий набір тематичних іконок, 100 прямолінійно окреслених іконок для веб-проектів. Окремі прозорі в PNG форматі розміром 32 і 64px, і чорно-білі іконки розміром 120px, а так само шари для кожної іконки зібрані в один файл PSD. Загалом, продукт потрібний, в господарстві знадобиться, так що забираємо.

Набор очерченных иконок

Завантажити

Exclusive FlipBook

Цікавий продукт від activeden, для організації ефектною демонстрації зображень у вигляді перелистываемой книги. Спливаючі підпису, різні flash-рюшки та інші красивості. Все зроблено якісно і в різних варіаціях, так що, якщо когось зацікавило, на халяву можна і поповнити свій арсенал інструментів.

Flipbook - Альбом или книга на flash

ДемоСкачать

Slice Wave Logo Reveal

Десятисекундная анімація логотипу, 25 кадрів в секунду, немає потреби в яких би то не було плагінах. Красиво, ефектно, хто в темі, куди і навіщо, напевно забере цей бонус.

Анимационный логотип

Демо | Скачати

JBMarket

J. B. Currency Rates — це віджет на jQuery, який дозволяє відображати курси майже всіх валют по всьому світу. Для якої-небудь бізнес майданчика — воно саме)).

JBMarket

DemoСкачать

Cloth Sofa

Що тут сказати, диван він і в Африці диван, картинки різні важливі, картинки різні потрібні. Будь ласка, 3docean підкинули 8 різних зображень дивана, або софи, такого плану:
3D-Модель Софы

Дкмо | Скачати

Наступні два бонусних лота представлених envato в цьому місяці, мені здається втиснули так в доважок. Самі подивіться, mp3-трек для фонового музичного супроводу, та незрозуміла ваговита(6mb.) картинка пульта аудіо-мікшера. Хоча може я просто відстав і не доганяю, і кому-то це все-таки потрібно))).

Підведу підсумок. В цьому місяці, в цілому, особливо нічим не здивували, стандартний набір. Стежити за новими надходженнями в розділ free, все ж варто, бо дуже часто трапляються по-справжньому
корисні речі.

З Повагою, Андрій .

Буду вдячний, якщо поділитеся посиланням на запис в своїх соціальних мережах: