Чорні іконки російських соціальних мереж

61

Наскільки популярні всілякі соціальні мережі, і настільки затребувані різні елементи веб-сайтів, прямо або побічно пов’язані з ними. Зокрема, іконки цих самих соц-мереж, розбираються, як гарячі пиріжки і попит на них тільки збільшується.

Російські соціальні мережі в цьому плані, порівняно з «буржуинами», обділені увагою, добротних і якісно виконаних іконок для наших «зборищ» не так багато, але все таки зустрічаються. Сьогодні хочу представити вам, свіжий, щойно з під пензля художника, чудовий набір чорних іконок російських соціальних мереж.

Комплект невеликий, складається з 10-ти іконок соціальних мереж, найбільш популярних серед наших користувачів : Яндекс, Майл, Вконтакте, Однокласники, Живий Журнал, практично рідні: Твітер, Фейсбук, Google+, і зовсім вже звичні кнопки RSS, і кнопка відправки новин на пошту.

Іконки соціальних мереж виконані в форматі PSD, так що при гострій необхідності можуть бути легко змінені без втрати якості. Набір поширюється безкоштовно, так що, кому сподобався, сміливо і без особливих роздумів забирайте, в господарстві згодиться.

Завантажити Іконки