CSS шаблони для сайтів з використанням бестабличной верстки

0
129

Шаблони для сайтів. Чи Не правда не дуже оригінальна тема для чергової статті. Може воно звичайно і так, в інтернеті досить представлено інформації про те, де можна вільно завантажити будь-який вподобаний шаблон для створення сайтів різної спрямованості. Та й мануала з перекладу та адаптації шаблонів під будь-яку CMS, теж вистачає.
Але погодьтеся, вести блог про сайтобудуванні і не зачепити тему CSS шаблонів сайтів, щонайменше виглядало б дивним.Так що, цією статтею покладу початок нової рубрики в своєму щоденнику і по мірі можливості буду знайомити всіх «страждущих» з цікавими, суто на мій погляд, смак і колір, розробками шаблонів, заснованих на чистому CSS, тобто на бестабличной верстці.

Всі моделі будуть представлені в оригіналі, як є, без будь-яких змін та правок. Живий перегляд доступний безпосередньо на сайтах розробників, посилання на скачування здебільшого прямі. Звичайно ж всі шаблони абсолютно безкоштовні і ви можете без страху і докору, використовувати їх для створення власних веб-сторінок, блогів, для дизайну CMS та інших веб-проектів.

Для початку, пропоную подивитися кілька універсальних шаблонів для створення сайту:

Шаблон сайту — «Sandy»

Цікаво сформований, універсальний шаблон сайту, з тими самими «рюшечками» в оформленні шапки сайту і окремої панелі меню. Шаблон укомплектований набором готових сторінок для блогу, контактної форми представницької сторінкою з серії «Про нас» і ще однієї сервісної сторінкою, типу «Послуги». Привертає компактний сайдбар і плавне перемикання сторінок.

CSS Шаблон с рюшечками

ДемоСкачать

Шаблон сайту — «Greeny»

Універсальний шаблон сайту, виконаний у стилі поєднання темного фону з контрастними елементами зеленого кольору, що саме по собі забезпечує чіткість візуального сприйняття. В склад комплекту входить галерея, сторінка зворотного зв’язку з вбудованою контактною формою, шаблони сторінок для блогу та інформаційної «Про сайт».

Шаблон сайта

ДемоСкачать

Шаблон сайту — «Platinum»

Назва шаблону говорить сама за себе. У дизайні переважають спокійні сірі тони з відливом платини. На головній вбудований цікавий слайдер зображень, багаторівневе меню з випадаючими підпунктами, в підвалі вшита кнопка для швидкого повернення наверх сторінки. Універсальний Шаблон і відмінно підійде для реалізації будь-яких веб-проектів. Укомплектований стандартним набором сторінок для блогу, портфоліо і контактної форми.

Шаблон сайта Platinum

ДемоСкачать

Шаблон сайту — «Busy mode»

Світлий, радує око універсальний шаблон з елементами прозорості в дизайні. Чудово оформлений слайдер на головній з різними ефектами переходів. Дворівневе меню, бічна панель праворуч, а так само готові сторінки блогу, галереї для демонстрації зображень і контактної форми з інтегрованою картою Google.

Шаблон сайта - Busy mode

ДемоСкачать

Сподіваюся, що нова рубрика доведеться до двору і знайде своїх читачів. Слідкуйте за оновленнями і задавайте ваші питання по темі.

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо підтримайте проект — додавши блог виключення AdBlock та поділіться посиланням на запис в своїх соціальних мережах:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here