CSS3 Генератор кнопок для сайту

0
185

Доброго Дня Всім!
Хто не стикався з підбором кнопок для свого проекту? Та напевно кожен, хто хоч що-небудь робив сам у web-розробки і зокрема працював над оформленням свого сайту або блогу.
Кнопки,кнопочки,кнопищи, вони деколи буває потрібні різні і за кольором, і за формою.
Кожен раз копирсатися в коді і вымучивать який-небудь стиль граючи з параметрами CSS — заняття звичайно захоплююче і корисне в плані самоосвіти, але іноді треба швидко і красиво оформити кнопку для сторінок сайту, от саме для цього і створюють народні умільці різного виду генератори. За устаканившейся традиції своїми розробками нас радують у більшості випадків специ-саморобкіни буржунете. Ми ж побачивши таке диво, слезаем з печі, розправивши плечі самовіддано адаптуємо це дітище під потреби нашого користувача.

Зокрема, не так давно, я натрапив на цікавий CSS3 генератор кнопок, який розробив і видав у світ Chris Coyier. Цей усміхнений буржуяка потрудився на славу і створив простий у використанні, з широким діапазоном настройок онлайн-інструмент для створення кнопок. Ідея мені сподобалася, і я вирішив, що негоже нашому братові витріщатися на їх закарлючки, засукавши рукави безсоромно переробив исходники і зробив більш зрозумілу версію цього чудового інструменту для російськомовного користувача.

Тестувати

Хороший цей інструмент вже тим, що для роботи з ним зовсім не обов’язково бути крутим спецом, пам’ятати кодові позначення того або іншого параметра CSS, досить трішки фантазії і кілька рухів мишкою, щоб отримати в своє розпорядження оригінальну кнопу.

В процесі експериментів з доступними налаштуваннями параметрів майбутньої кнопки, Ви завжди будете бачити перед очима підсумковий результат вашої роботи, для цього є вікно попереднього перегляду. Отримати вихідний код стилів ще простіше, для цього натисніть на кнопку «Відкрити CSS» в лівому блоці перегляду попереднього результату, скопіюйте код у буфер обміну і можете сміливо використовувати його на своїх грандіозних проектах.

Онлайн-генератор кнопок CSS3

Відразу хочу відзначити, що генератор працює безпосередньо з CSS3, а як всім відомо не всі браузери підтримують ці нові стандарти, точніше сказати тупість свою проявляє все той же IE, та виявляє її із завидною завзятістю. Так що краще переглядати і працювати з генератором в більш згідливих браузерах, наприклад Chrome, Firefox або Opera 10.

Спробуйте, впевнений вам сподобається, цей дуже простий, але досить гнучкий інструмент.

Генератор Кнопок

На цьому мабуть і все. Приємної роботи і до зустрічі.