Десятка Плагінів «Контактна форма» для WordPress

0
303

Здрастуйте друзі!
При створенні сайту, найчастіше для багатьох, справжнім каменем спотикання постає питання підбору, впровадження та налаштування веб-форм для зворотного зв’язку, або просто контактних форм.
Для сайтів і блогів працюють на платформі WordPress, все йде набагато простіше, ця втомлива робота по створенню форм контактів, легко може бути реалізована за допомогою великої кількості спеціальних плагінів. Про таких плаґінів WordPress і піде мова в цій статті.
Виношу на загальний огляд підбірку з 10 плагінів «Контактна форма» WordPress, всі вони різні і по формі і по функціональності, але служать одній справі, дають можливість вам та відвідувачам вашого сайту, підтримувати тісний контакт.
І так, читайте, дивіться, робіть вибір і розширюйте своє коло спілкування використовуючи ці чудові форми зворотнього зв’язку.

1. Contact Form 7

Contact Form 7 — напевно один з найбільш популярних і широко використовуваних плагінів контактних форм WP.

Плагин Contact Form 7 WordPress

Contact Form 7 підтримує Ajax фільтрацію, можливість використання «CAPTCHA» і фільтрація спаму інтегровані з найвідомішим антиспам плагіном Akismet. Contact Form 7 має Російську локалізацію, так що з налаштуваннями плагіна особливих труднощів виникнути не повинно.Якщо ж у кого і з’являться питання, в інтернеті знайдеться безліч інструкцій по установці і використанню даного плагіна, було б бажання.

2. Contact Coldform

Contact Coldform — простий у використанні, без надмірностей плагін контактних форм, який дуже легко налаштовується.

Контактная форма для WordPress

Додати цю контактну форму ви можете як на окрему сторінку, так і в будь-який запис з допомогою шорткода. Істотним мінусом є відсутність перекладу на російську, а так само те, що частота оновлення відбувається повільніше, ніж у інших плагінів.

3. Контактна форма від ContactMe.com

Ще один багатофункціональний плагін контактної форми для WordPress.

Контактная форма от ContactMe.com

Плагін представлений в трьох варіантах: два оплачуваних і один вільно поширюваний. Безкоштовна версія дозволяє створити робочу контактну форму для вашого WordPress блогу, але в ній відсутні деякі функції (наприклад, можливість прикріплювати файли) і має обмеження в одну контактну форму на сайті. Після установки, ви повинні будете вказати свою адресу електронної пошти для того, щоб створити обліковий запис ContactMe.com.

4. SimpleModal Contact Form (SMCF)

SimpleModal Contact Form є нічим іншим як формою зворотного зв’язку інтегрованої в модальне вікно. В одній зі своїх статей: Інтеграція контактної форми модальне вікно, я детально розписував, як вбудувати форму контактів в спливаюче вікно. Плагін Еріка Мартіна SimpleModal Contact Form побудований, приблизно за таким же принципом, із застосуванням AJAX/jQuery.

Русская версия SimpleModal Contact Form

Завдяки народним умільцям, зокрема Миколі М’ясникову, існує Російська версія SimpleModal Contact Form. Переклад виконано грамотно, додані не тільки файли перекладу PO/MO, але також замінені підкладки кнопок Відправити/Відмінити і внесені зміни в стилі відображення. На сайті автора перекладу, ви знайдете докладний опис процесу встановлення і використання плагіна, ну і звичайно ж зможете Скачати російську версію SMCF.

5. ONW Simple Contact Form

Простые Контактные формы

ONW Simple Contact Form — простий плагін контактної форми. Ви можете налаштувати його для роботи з ReCaptcha. Крім усього іншого ONW Simple Contact Form додає кнопку в візуальний редактор WordPress, що дозволяє вставляти контактну форму, при написанні постів та створення нових сторінок. Так само ви можете управляти формою використовуючи шорткоди, змінюючи і додаючи різні «аргументи».

6. Fast Secure Contact Form

Fast Secure Contact Form

Fast Secure Contact Form дозволяє створювати необмежену кількість контактних форм. Присутня підтримка завантаження, можливість обмеження типу і розміру файлів, які можуть бути завантажені. Інтеграція з плагіном Akismet додатково надає захист від спаму, резервне копіювання баз даних, автовідповідач повідомлення і багато іншого.
Fast Secure Contact Form представлений для скачування в двох версіях, це плагін для WordPress і PHP Script версія.

7. Custom Contact Forms

Custom Contact Forms - плагин контактная форма на WordPress

Custom Contact Forms дуже популярний на даний момент плагін, за допомогою якого можна створювати форми будь-якої складності. Незважаючи на те що плагін не має російської локалізації, розібратися в ньому досить просто, навіть не знаючи англійської. Створені форми без особливої праці вставляються в будь-які матеріали, сторінки і окремі записи. Є спеціальний віджет, який Ви можете вставляти в бічну панель лив в інші місця відведені під віджети. Налаштовується практично кожен аспект вашої форми, не вимагаючи при цьому особливих знань CSS: кордони, відступи, розміри, кольори. Працює форма на сучасних технологіях jQuery і Ajax.
Для створення найпростішої форми, не обов’язково копатися в настройках, досить поставити код [customcontact form=1] в будь-яку статтю і все, далі вже справа техніки. Керування стилями форми Ви зможете прямо в «адмінці» WP, там же де і налаштовуєте всі поля введення значень. Забуксуете в англійській, translate.google.ru вам в допомогу.

8. Slick Contact Forms

Slick Contact Forms плагин контактная форма для WordPress

Slick Contact Forms — плагін WordPress, створює віджет, який може бути використаний для додавання декількох форм контакту на веб-сторінці. Форма може бути плаваючою, що випадає, при кліці по ссылке у вигляді виїжджає, спливаючій панелі. Вставити форму зворотного зв’язку Slick Contact Forms в блозі досить просто. Найпростіший спосіб – за допомогою віджета. Всі самі необхідні настроювання містяться безпосередньо в віджеті. Важливо те, що форми мають кілька варіантів оформлення — просто вкажіть у віджеті кращий. Як і в інших формах, для впровадження в матеріал сайту можна використовувати шорткод з різними параметрами. У загальному і цілому Slick Contact Forms дружній і надійний плагін для блогу на WordPress.

9. A Capture Contact Form

A Capture Contact Form — ще одна можливість отримати повністю настроюваної контактну форму на ваш блог. Плагін має багато різноманітних функцій, управління і настройка прямо з панелі адміністратора WordPress, установка декількох автовідповідачів і ще купа речей. Для повноцінної роботи з плагіном Вам знадобиться зареєструвати аккаунт в AWebVoice, щоб скористатися всіма інструментами для створення контактних форм, інструментів, повірте мені, достатньо і звичайно ж все це безкоштовно.

10. WP Flex Contact Form

Плагин Контактная форма для WordPress

WP Flex Contact Form — це WordPress плагін, розроблений в Flex / Flash. Крім усього іншого, з допомогою цього плагіна, як стверджує автор, можна істотно зменшити кількість спам-повідомлень, тому що більшість спам-ботів не можуть впоратися з Flash. Ви можете налаштувати колір фону форми і установки користувальницьких повідомлень про помилки.

Я б відповів на ваш лист швидше, але ви мені його не послали.

Продовження слідує……

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо підтримайте проект — додавши блог виключення AdBlock та поділіться посиланням на запис в своїх соціальних мережах: