Десятка Плагінів «Контактна форма» для WordPress

53

Десятка Плагинов «Контактная форма» для WordPress

Здрастуйте друзі!
При створенні сайту, найчастіше для багатьох, справжнім каменем спотикання постає питання підбору, впровадження та налаштування веб-форм для зворотного зв’язку, або просто контактних форм.
Для сайтів і блогів працюють на платформі WordPress, все йде набагато простіше, ця втомлива робота по створенню форм контактів, легко може бути реалізована за допомогою великої кількості спеціальних плагінів. Про таких плаґінів WordPress і піде мова в цій статті.
Виношу на загальний огляд підбірку з 10 плагінів «Контактна форма» WordPress, всі вони різні і по формі і по функціональності, але служать одній справі, дають можливість вам та відвідувачам вашого сайту, підтримувати тісний контакт.
І так, читайте, дивіться, робіть вибір і розширюйте своє коло спілкування використовуючи ці чудові форми зворотнього зв’язку.

1. Contact Form 7

Contact Form 7 — напевно один з найбільш популярних і широко використовуваних плагінів контактних форм WP.

Плагин Contact Form 7 WordPress

Contact Form 7 підтримує Ajax фільтрацію, можливість використання «CAPTCHA» і фільтрація спаму інтегровані з найвідомішим антиспам плагіном Akismet. Contact Form 7 має Російську локалізацію, так що з налаштуваннями плагіна особливих труднощів виникнути не повинно.Якщо ж у кого і з’являться питання, в інтернеті знайдеться безліч інструкцій по установці і використанню даного плагіна, було б бажання.

2. Contact Coldform

Contact Coldform — простий у використанні, без надмірностей плагін контактних форм, який дуже легко налаштовується.

Контактная форма для WordPress

Додати цю контактну форму ви можете як на окрему сторінку, так і в будь-який запис з допомогою шорткода. Істотним мінусом є відсутність перекладу на російську, а так само те, що частота оновлення відбувається повільніше, ніж у інших плагінів.

3. Контактна форма від ContactMe.com

Ще один багатофункціональний плагін контактної форми для WordPress.

Контактная форма от ContactMe.com

Плагін представлений в трьох варіантах: два оплачуваних і один вільно поширюваний. Безкоштовна версія дозволяє створити робочу контактну форму для вашого WordPress блогу, але в ній відсутні деякі функції (наприклад, можливість прикріплювати файли) і має обмеження в одну контактну форму на сайті. Після установки, ви повинні будете вказати свою адресу електронної пошти для того, щоб створити обліковий запис ContactMe.com.

4. SimpleModal Contact Form (SMCF)

SimpleModal Contact Form є нічим іншим як формою зворотного зв’язку інтегрованої в модальне вікно. В одній зі своїх статей: Інтеграція контактної форми модальне вікно, я детально розписував, як вбудувати форму контактів в спливаюче вікно. Плагін Еріка Мартіна SimpleModal Contact Form побудований, приблизно за таким же принципом, із застосуванням AJAX/jQuery.

Русская версия SimpleModal Contact Form

Завдяки народним умільцям, зокрема Миколі М’ясникову, існує Російська версія SimpleModal Contact Form. Переклад виконано грамотно, додані не тільки файли перекладу PO/MO, але також замінені підкладки кнопок Відправити/Відмінити і внесені зміни в стилі відображення. На сайті автора перекладу, ви знайдете докладний опис процесу встановлення і використання плагіна, ну і звичайно ж зможете Скачати російську версію SMCF.

5. ONW Simple Contact Form

Простые Контактные формы

ONW Simple Contact Form — простий плагін контактної форми. Ви можете налаштувати його для роботи з ReCaptcha. Крім усього іншого ONW Simple Contact Form додає кнопку в візуальний редактор WordPress, що дозволяє вставляти контактну форму, при написанні постів та створення нових сторінок. Так само ви можете управляти формою використовуючи шорткоди, змінюючи і додаючи різні «аргументи».

6. Fast Secure Contact Form

Fast Secure Contact Form

Fast Secure Contact Form дозволяє створювати необмежену кількість контактних форм. Присутня підтримка завантаження, можливість обмеження типу і розміру файлів, які можуть бути завантажені. Інтеграція з плагіном Akismet додатково надає захист від спаму, резервне копіювання баз даних, автовідповідач повідомлення і багато іншого.
Fast Secure Contact Form представлений для скачування в двох версіях, це плагін для WordPress і PHP Script версія.

7. Custom Contact Forms

Custom Contact Forms - плагин контактная форма на WordPress

Custom Contact Forms дуже популярний на даний момент плагін, за допомогою якого можна створювати форми будь-якої складності. Незважаючи на те що плагін не має російської локалізації, розібратися в ньому досить просто, навіть не знаючи англійської. Створені форми без особливої праці вставляються в будь-які матеріали, сторінки і окремі записи. Є спеціальний віджет, який Ви можете вставляти в бічну панель лив в інші місця відведені під віджети. Налаштовується практично кожен аспект вашої форми, не вимагаючи при цьому особливих знань CSS: кордони, відступи, розміри, кольори. Працює форма на сучасних технологіях jQuery і Ajax.
Для створення найпростішої форми, не обов’язково копатися в настройках, досить поставити код [customcontact form=1] в будь-яку статтю і все, далі вже справа техніки. Керування стилями форми Ви зможете прямо в «адмінці» WP, там же де і налаштовуєте всі поля введення значень. Забуксуете в англійській, translate.google.ru вам в допомогу.

8. Slick Contact Forms

Slick Contact Forms плагин контактная форма для WordPress

Slick Contact Forms — плагін WordPress, створює віджет, який може бути використаний для додавання декількох форм контакту на веб-сторінці. Форма може бути плаваючою, що випадає, при кліці по ссылке у вигляді виїжджає, спливаючій панелі. Вставити форму зворотного зв’язку Slick Contact Forms в блозі досить просто. Найпростіший спосіб – за допомогою віджета. Всі самі необхідні настроювання містяться безпосередньо в віджеті. Важливо те, що форми мають кілька варіантів оформлення — просто вкажіть у віджеті кращий. Як і в інших формах, для впровадження в матеріал сайту можна використовувати шорткод з різними параметрами. У загальному і цілому Slick Contact Forms дружній і надійний плагін для блогу на WordPress.

9. A Capture Contact Form

A Capture Contact Form — ще одна можливість отримати повністю настроюваної контактну форму на ваш блог. Плагін має багато різноманітних функцій, управління і настройка прямо з панелі адміністратора WordPress, установка декількох автовідповідачів і ще купа речей. Для повноцінної роботи з плагіном Вам знадобиться зареєструвати аккаунт в AWebVoice, щоб скористатися всіма інструментами для створення контактних форм, інструментів, повірте мені, достатньо і звичайно ж все це безкоштовно.

10. WP Flex Contact Form

Плагин Контактная форма для WordPress

WP Flex Contact Form — це WordPress плагін, розроблений в Flex / Flash. Крім усього іншого, з допомогою цього плагіна, як стверджує автор, можна істотно зменшити кількість спам-повідомлень, тому що більшість спам-ботів не можуть впоратися з Flash. Ви можете налаштувати колір фону форми і установки користувальницьких повідомлень про помилки.

Я б відповів на ваш лист швидше, але ви мені його не послали.

Продовження слідує……

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо підтримайте проект — додавши блог виключення AdBlock та поділіться посиланням на запис в своїх соціальних мережах: