Десятка якісних тем WordPress в журнальному стилі

0
208

Продовжуємо знайомитися з найновішими розробками тим оформлення для сайтів працюють на движку WordPress.
Сьогодні пропоную на ваш розгляд чергову добірку нових, якісних тим WP преміум-класу, виконаних в журнальному стилі, які відмінно підійдуть для створення динамічних, інформаційних, новинних сайтів і персональних блогів з великим об’ємом, постійно оновлюваного контенту.
Всі теми мають повністю адаптивний дизайн, а значить чудово відображаються на екранах різних типів користувацьких пристроїв. Як і належить продуктів преміум-класу, пакет тим, що включає всі необхідні інструменти, для комфортної та продуктивної роботи над створенням, веденням і подальшим удосконаленням проектів будь-якої складності.

Solaris

Solaris — елегантна тема, розроблена спеціально для журнальних, новинних сайтів з можливістю ведення блогів. Дуже проста в установці і використанні. Гнучкі налаштування теми, відкривають широкі можливості по зміні базового стилю і розширення функціоналу всього проекту в цілому. Необмежені колірні схеми, настроювані бічні панелі, підключені шрифти Google, короткі огляди і анонси повідомлень, підтримка виведення різних форматів мультимедійного контенту, банери в повідомленнях та на окремих сторінках, безпека контактних форм з reCAPTCHA і багато іншого.

ДемоДетали

SmartMag

Дуже сучасна, адаптивна тема WP, в чистому відточеному стилі, без особливих надмірностей в оформленні, але з достатнім набором функцій, підійде для створення інтернет-журналу будь-якої тематики, а так само ця тема відмінно встане на новинний сайт або блог з оглядами. Головне щоб було достатньо інформації, а функціоналу теми SmartMag вистачить з надлишком.

SmartMag - Журнальная тема WordPress

ДемоДетали

True Mag

Чудова тема для створення живого відео журналу або блогу. Абсолютно новий підхід до подачі інформації. У пакеті теми присутнє все найнеобхідніше для подання мультимедійного контенту. Стовідсотково адаптивний дизайн та підтримка Retina дисплеїв суттєво розширять охоплення користувацької аудиторії. Чудова панель управління опціями теми, користувальницькі віджети з можливістю виведення вбудованих відеоплеєрів. 4 види слайдерів на головній сторінці(класичний,metro-слайдер, слайдер Revolution і популярна карусель), 5 готових сторінок для блогу, адаптивні блоки з рекламою Google Adsense, вражаючий набір шорткодов, дружня техпідтримка і автоматичне оновлення. Використовуючи тему True Mag, ви зможете створити по-справжньому запам’ятовується, не схожий на інші, інтернет-проект.

True Mag - журнальная тема WP

ДемоДетали

Magazine — News / Blog

Журнал тема, відмінно підійде для новинних, журнальних, обозревательских сайтів і блогів. Інтегрована система користувальницьких відгуків. За допомогою тематичних модулів ви зможете швидко і легко створити свою домашню сторінку. Великий вибір між різними типами квітів, фонів, стилів блогу і безліч інших опціональних налаштувань. Вбудований, функціональний слайдер з різними ефектами переходів, для організації показу останніх повідомлень у вибраній темі. Повний пакет елементів управління користувальницького інтерфейсу, необхідні плагіни і т. д і т. п…

Magazine - журнальная тема для блогов wp

ДемоДетали

Orbit News

Багатофункціональна і повністю адаптивна журнальна тема для блогів і сайтів WordPress, підійде практично для будь-яких проектів. Макет домашньої сторінки даної теми дуже гнучкий інструмент, з допомогою елементарного перетягування віджетів, ви зможете побудувати свій власний макет, залежно від потреб і тематичної спрямованості вашого блогу чи сайту.

Orbit News Блоговая тема в журнальном стиле

ДемоДетали


Santiago

Преміум-тема WordPress в журнальному стилі з чистим і сучасним дизайном. Тема створена для інтернет-журналів, новинних блогів і сайтів, але завдяки чудовій гнучкості налаштувань, вона дозволяє розробляти сайти будь-якої тематики. Користувачам представлений дуже чистий і адаптивний дизайн, який виглядає однаково добре на екранах будь-яких пристроїв. Тема оснащена всіма необхідними інструментами з купою легко параметрів, що настроюються, цілком достатніх, щоб зробити ваш сайт унікальним. Широкі можливості для регулювання колірних схем теми, змін домашньої сторінки і багато інших параметрів. Ви зможете дуже просто включати слайдер зображень на будь-якій сторінці або в окремій запису. Ви також можете встановити будь-яке відео в якості мініатюри до повідомлення. У загальному і цілому, по справжньому якісний продукт.

Santiago - журнальная тема WordPress

ДемоДетали

Look

Адаптивна журнальна тема для WordPress.
Якщо ви плануєте створити веб-сайт орієнтований на новини моди і краси, вести журнал або особистий блог, тема Look відмінно підійде за всіма параметрами. Ця тема розроблена командою Theme-Ruby. Простий, але в теж час професійно зверстаний макет, легкий для сприйняття дизайнерський стиль. Безліч параметрів, функцій, необмежені колірні схеми, бічні панелі, шрифти Google, короткі новини, різні формати повідомлень, вбудовані банери, форми зворотного зв’язку і багато іншого. Повністю адаптивний дизайн, чудове відображення на екранах будь-яких пристроїв.

Look - Новости моды и красоты, журнальная блог-тема WordPress

ДемоДетали

Ya’aburnee

Найсвіжіше оновлення чудової теми WP преміум-класу оформленої в мінімалістському дизайнерському стилі. Ця тема гарне рішення для створення сайтів і блогів з елементами електронної комерції, для цього в складі теми є повний пакет усіх необхідних інструментів. Різні схеми домашньої сторінки з багатьма варіаціями виведення повідомлень, новинна стрічка за типом каруселі, вбудовані користувальницькі віджети і слайдер зображень.

Ya aburnee - тема WordPress

ДемоДетали

Grand Magazine

Журнальна тема з навороченим і професійним дизайном, що відрізняється вигідним і зручним плануванням і плавною анімацією елементів інтерфейсу. Використовуючи зумовлені стилі, колір елементів інтерфейсу, які можуть бути змінені в один клік і ви можете налаштувати ваш унікальний стиль, створюючи свою неповторну домашню сторінку, легко і невимушено вносячи зміни. Розроблена на HTML5 і CSS3, тема Grand Magazine має адаптивний макет, який буде гарантовано, без будь-яких втрат і ломок, коректно відображатися на екранах персональних комп’ютерів, і в маленькому вікні мобільного браузера. Гарантована сумісність з WordPress 4.6.1,

Grand Magazine - новая журнальная тема WordPress

ДемоДетали

Macro

Черговий шедевр від Dannci — нова тема WordPress в журнальному стилі, орієнтована на створення і ведення персонального блогу. Тема включає в себе безліч функцій, такі як популярний Drag & Drop конструктор сторінок, кілька видів слайдерів, фіксований сайд-бар або бічні панелі з Nano скроллер. Всі функції базуються на основі фреймворку.

Macro - новая журнальная тема WordPress

Демо & Деталі

У висновку, слід визнати, що на цей раз, вийшов ну дуже короткий огляд. Кожна тема — це унікальна розробка, яких останнім часом стає все більше і більше в колекції Themefores. Звичайно, всі ці продукти заслуговують окремих, більш детальних оглядів з докладним описом особливостей і заряджених функцій, але моя мета виділити найбільш помітні (на мій погляд) новинки, що з’явилися останнім часом і поінформувати усіх зацікавлених читачів про їх вихід. Майданчик Themefores відкрита, все розкладено по категоріях і кожен продукт розписаний до найдрібніших подробиць, зі скріншотами і живий демонстрацією роботи, так що заходьте, вивчайте, стежте за оновленнями і……

З повагою, Андрій