Допрацював стилі панелі посторінкової навігації

0
179

Всім знову привіт!
На дворі весна, пташки співають, в цей час, найменше хочеться думати про різних там «seo-шмео» і «коди-шмодах», але така реальність і від неї нікуди не дітися, працювати треба, роботу за нас ніхто не зробить.
Перебуваючи в запарці по роботі в реальному житті і під впливом цієї весни, як то зовсім забув, що обіцяв доопрацювати та доповнити готовий Набір стилів для формування посторінкової навігації. Ну да ладно, часу пройшло небагато, сподіваюся ніхто не постраждав ))).

Зібравшись з думками, без страху і докору, відкривши свій улюблений редактор Notepad++, приступив до роботи. У результаті вийшов, тепер вже точно, повний, готовий набір CSS правил і властивостей, для формування стилів панелей посторінкової навігації, без використання додаткових зображень. Експериментуючи зі значеннями властивостей CSS3 і спираючись на макет елементів пагинации з шаблону Response, вийшов досить непоганий результат:

Які були внесені зміни:

Для впевненої підтримки браузерами лінійки IE функції лінійного градієнта, прописав значення background: -ms-linear-gradient (…); для 10-й версії цього браузера, і filter: програми:DXImageTransform.Microsoft.Gradient(параметри), для роботи в більш ранніх версіях ІЕшки.

Як завжди, ІЕшка дає жару. Зокрема IE9 відмінно обробляє градієнт, але в парі з закругенными кутами, вимальовується нестиковочка. Якщо у когось знайдеться рішення, буду радий побачити в коментарях.
IE 8, як ми всі прекрасно знаємо, геть-чисто ігнорує скруглення кутів, але загальної картини не псує і одне це вже радує))). Ну, а сьомого «ослика», взагалі по барабану всякі там градієнти і округлості форм, він товариш прямолінійний.

До речі, щоб перевірити, як виглядає ваш сайт в різних версіях IE, немає більше потреби поневірятися по різних онлайн-сервісів і встановлювати окремі додатки. «М’якотілі», як то так взяли, так і розстаралися, мабуть чують «бусурмани» за собою грішок, тепер всі власники IE 10-ї версії, використовуючи засоби розробника, можуть переглядати сайти в режимах від 10-ї до 7-ї версії. Шостого «ослика» батьки закопали самі конкретно, та й х……

ДемоСкачать

Opera, Firefox і Chrome, як завжди — на висоті, хоча і для них все ще доводиться прописувати окремі властивості.
У загальному і цілому, з сирого макета, запропонованого розробниками шаблону «Response», вийшов пристойний (це я так сподіваюсь), готовий до використання, набір стилів для створення красивих панелей посторінкової навігації на будь-яких сайтах.

Длубати код можете тут…

На сьогодні новин у мене більше немає, якщо щось пропустив, або когось ввів у «непонятки», вибачте — весна, вона і в Африці весна.

Удачі і всім гарного настрою!

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо підтримайте проект — додавши блог виключення AdBlock та поділіться посиланням на запис в своїх соціальних мережах: