Enfold — Багатоцільова чуйна преміум тема WordPress

0
176

Продовжуємо знайомитися з найбільш популярними темами оформлення WP, представленими на біржі ThemeForest.
Уявляю вашій увазі невеликий огляд багатоцільовий теми wordpress преміум класу Enfold
Тема Enfold на протязі довгого часу впевнено тримається на верхніх позиціях в рейтингу найбільш популярних продуктів на ThemeForest, маючи більш 114,175 завантажень на сьогоднішній день.
Досить красива тема з лаконічним інтерфейсом, що відрізняється високою гнучкістю в налаштуваннях, зручністю в роботі, а також великим набором інтуїтивно зрозумілих інструментів, завдяки чому розробка сайтів/блогів не потребує багато часу, а те що в обоймі теми «з коробки» є підтримка російської мови, неодмінно буде великою підмогою вітчизняним користувачам.

ДемоМаркет

Багато користувачі звернули свою увагу і зупинили свій вибір на теми Enfold, бо вона містить в пакеті PSD исходники, а з їх допомогою, як ви розумієте, набагато легше верстати, створити вже свій, унікальний шаблон. Крім того, до приємних особливостей теми, можна віднести і те, що вона легко збирається як конструктор.
Гарантована підтримка всіма сучасними браузерами Firefox, Chrome, Opera і Safari, у тому числі Edge і Internet Explorer версій 8, 9, 10, 11.
Впевнена сумісність з більшістю версій WordPress (починаючи з версії 3.9 аж до 4.7), а так само темою Enfold підтримується безліч популярних плагінів ( WPML, WooCommerce, bbPress, Gravity Forms, WP EasyCart 3.1.x, Events Calendar Pro і т. д.)

З першого погляду на тему Enfold, розумієш, що перед тобою яскравий приклад елегантності та стилю. Але, як і при покупці будь-якого іншого продукту, перш ніж викласти свої кровні, варто уважно ознайомитися з начинкою, як і в будь-якій іншій темі WordPress, Enfold присутня не тільки маса достоїнств, але і свої недоліки. Тому, безкому це треба, можете сміливо переходити до огляду, в якому постарався докладно расписат всі основні аспекти цієї чудової теми.

Enfold - Многоцелевая тема WordPress

Для кого і для чого?

Перше питання, що виникає при розборі будь-якої теми. Що стосується теми Enfold, розробники не даремно назвали свій продукт багатоцільовим, бо ця тема відмінно підійде для створення різнопланових проектів, будь то персональний блог, представницьке портфоліо або ж сайт інтернет-магазину.

Обов’язково варто звернути увагу на Enfold тим у кого є свій бізнес і ви створюєте сайт для компанії. Впевнений, що з допомогою цієї теми оформлення, ви зможете представити ваш продукт в найкращому вигляді.

Установка теми

З установкою теми після її придбання, у вас не буде жодних труднощів, все виконується по накатаній. Достатньо просто завантажити файли теми на ваш сайт через консоль WordPress.
У пакет теми Enfold включений плагін Layer Slider. Ви також отримаєте запит на додавання програмного забезпечення для bbPress forum. Це може стати в нагоді, якщо ви плануєте додати розділ форуму на ваш сайт, якщо використання форуму не входить у ваші плани, ігноруйте це повідомлення перейдіть до налаштувань теми Enfold.

Установка темы Enfold

Основні характеристики (функції)

В темі ви не побачите якихось радикальних рішень і особливих наворотів, всі представлені функції присутні майже у всіх темах цього цінового діапазону, хіба що привабливе оформлення вас приємно здивує.

У загальних налаштуваннях теми, ви зможете побачити всі доступні варіанти, тут же, наведу перелік основних з них:

 • 25 Доступних варіантів демо
 • Унікальний drag-and-drop конструктор шаблонів
 • Чуйний макет
 • Можливість відключення адаптивних функцій в один клік
 • Миттєвий Ajax пошук (користувач отримує результати при введенні)
 • Готові переклади в mo/po файлах
 • Інтеграція з WooCommerce
 • 20+ Зумовлених скінів, які легко редагувати і змінювати
 • Візуальний редактор шорткодов
 • Необмежена кількість варіантів кольору
 • 2D + 3D Layerslider (плагін Layerslider включений)
 • Всі слайдери оптимізовані для мобільних пристроїв
 • Конструктор контактних форм
 • Орієнтованість на SEO
 • Більше 30 PSD в комплекті
 • Дочірні теми для легкого налаштування
 • Посібник користувача, короткі відео і професійна підтримка теми
 • 20+ Мовні файли включені (Російська в комплекті)

Після установки теми на бічній панелі і верхньому меню консолі WP з’являться посилання ведуть на сторінку конфігурацій теми:

Страница конфигураций темы Enfold

На цій сторінці представлені всі доступні опції для тонкої настройки теми:

 • Параметри сторінки: вони допоможуть вам вибрати сторінку/пост, які будуть відображатися на головній сторінці.
 • Логотип і іконка сайту: Тут можна легко додати логотип і значок сайту. На жаль, немає можливості додати retina логотип або логотип для мобільних пристроїв.
 • Сторінка попереднього завантаження: Функція для додавання екрану завантаження. Проте ми не рекомендуємо задіяти його на сайті, оскільки вона значно знизить швидкість його завантаження.
 • Websafe шрифти для Windows: Якщо ви хочете, використовувати websafe замість користувальницьких шрифтів браузерів (IE, Firefox і Opera), увімкніть цей параметр.
 • Автоматизована Schema.org HTML-розмітка: Enfold додає схему розмітки HTML для ваших шаблонів будівельника елементів, щоб надати додатковий контекст для пошукових систем. Якщо ж ви захочете додати свою власну розмітку за допомогою плагінів або користувача HTML коду, то завжди зможете відключити цю опцію.
 • Модальний Лайтбокс: При включенні даної функції, фотографії всередині поста/сторінки будуть з’являтися в лайтбоксах. Краще використовувати цей варіант, тому що інакше зображення буде відкриватися в новому вікні браузера.
 • Google Analytics Tracking Code: поле для додання вашого Google tracking code.

Панель настроек темы Enfold

У Enfold надана можливість попереднього перегляду деяких конфігурацій. Наприклад, перейшовши в розділ General Layout ви зможете бачити всі зміни, які відбуваються на самій сторінці. Таким чином, вам буде простіше визначити найоптимальніший варіант дизайну вашого проекту:

Превью конфигураций темы Enfold

Створити самостійно блок хедера, вам не складе особливої праці. Просто додайте, при необхідності, меню другого рівня, іконки соц. мереж і в режимі реального часу побачите результат внесених вами змін, для цього немає необхідності щоразу оновлювати сторінку.

Настройка хедера темы Enfold

Якщо у вас не було досвіду роботи з HTML або CSS, але ви горите бажанням змінити окремі елементи всередині вашого сайту, то цей розділ спеціально для вас. В цьому розділі вам досить вибрати з випадаючого списку елементи, які ви хочете настроїти, а потім внести всі необхідні зміни.
Розробники теми обіцяють, що список доступних для редагування елементів, буде тільки розширюватися в наступних оновленнях і версіях.

Настройка элементов темы Enfold

Імпорт демо вмісту

Мені здається, що можливість вибору демо контенту — це базова функція, яка обов’язково має бути присутня у всіх платних темах. У Enfold така функція представлена і забезпечує імпорт демо контенту, що називається в один клік.

Импорт демо контента темы Enfold

Створення посадкової сторінки (landing page)

Структура більшості успішних лендингов практично однакова, схема перевірена часом і досвідом, і вона успішно працює. Тема Enfold надає свій власний конструктор крутий лендинговой сторінки — Avia layout builder. Багатьом більше подобається працювати з Visual Composer, але повірте, це також, дуже потужний інструмент.

Для того, щоб побудувати власну сторінку з допомогою Avia, вам достатньо буде активувати конструктор, натиснувши на кнопку всередині редактора сторінки/поста:

Создание лендинговой страницы Enfold

Далі, вашому погляду відкриється меню з наступними опціями: Layout element; Content Elements; Media Elements.

 • Layout element — Використовуючи цей розділ, ви встановите сітку на новій сторінці. Наприклад, спочатку ви можете виділити ? частину для комірки, а потім доповнити частину рядка на?:
 • Layout element

 • Content Elements — Заповніть всі вибрані комірки необхідним контентом. Просто виберіть один з доступних варіантів і перетягніть його в клітинку, а далі, можете сміливо редагувати вміст:
 • Content Elements

 • Media Elements — Містить всі види медіа осередків. Виберіть ту, яка вам потрібна і додайте е` на вашу кастомний сторінку:
 • Media Elements

Створення розділу блогу на сайті

Все ж WP по-здебільшого асоціюється у більшості, як блоговый движок, так давайте розберемося, які можливості для створення розділу блогу на сайті , представлені в темі Enfold.
Процеси створення лендинговой сторінки і розділу блогу, по суті дуже схожі.

У конструкторі Avia надані 4 різних стиля для блогу. Щоб використовувати їх, знайдіть і перетягніть елемент «blog post» з розділу елементів у вашу скриньку.
Натиснувши на кнопку редагування, ви побачите всі доступні варіанти оформлення. Далі ще простіше, вибирайте той, який вам найбільше сподобається:

Создание раздела блога в теме Enfold

У розробці свого блогу з темою Enfold, вам не доведеться турбуватися про додавання плагіна для соціальних медіа. Вбудовані кнопки виглядають чудово, до того ж у вас завжди буде вибір, які соціальні мережі будуть присутні на сторінках вашого сайту/блогу:

Настройка социальных медиа в теме Enfold

У висновку цього огляду, подивіться на живий приклад використання теми Enfold: Imbuetea.com.
Це лише один приклад з багатьох існуючих. Впевнений, що за допомогою теми Enfold, вам буде по плечу створення будь-якого якісного проекту, а завдяки конструктору Avia Layout для цього достатньо початкових знань і навичок у сфері програмування.

Простий і чистий дизайн безсумнівно є сильною стороною цієї теми, обов’язково придивіться до Enfold.

ДемоМаркет

Невеликий відео урок по роботі з темою Enfold:

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо підтримайте проект — додавши блог виключення AdBlock та поділіться посиланням на запис в своїх соціальних мережах: