Генератор кнопок CSS3 c підтримкою лінійного градієнта

0
298

Доброго Дня Всім!
В світлі останніх змін в стані інтернет-браузерів, зокрема запаморочливій швидкості виходу нових версій, з’явилася необхідність видання нової редакції Генератора кнопок CSS3. Так розробники гаряче мною улюбленої Opera нарешті таки дійшли до розуміння сподівань всіх стражденних і включили в нові версії свого дітища повну підтримку функції лінійного градієнта. Довго розгойдувалися хлопці, але на те вони і «скандинавські пацани». Головне, що тепер можна повною мірою відчути всю принадність магії CSS3.

І так, що ж додалося в новій версії нашого генератора кнопок.

Насамперед довелося переписати таблиці стилів, внести корективи і додати функцію лінійного градієнта -o-linear-gradient, з префіксом саме для обробки в Opera 11 +. За допомогою чого стало можливим домогтися регулювання верхнього і нижнього градієнта фону, як основного так і градієнта фону при наведенні на кнопку, у цьому гаряче мною улюбленому браузері.
Відповідно до панелі управління генератора додалися нові пункти, все як годиться з можливістю вибору кольору через colorpicker:

Онлайн-Генератор кнопок CSS3 для сайта

Завдяки появі можливості використання функцій лінійного градієнта ще в одному популярному браузері (Opera11), істотно розширився і функціонал самого генератора кнопок, а стало бути в результаті роботи з генератором, користувач отримує більш гнучкий набір правил для швидкого створення чудових кнопок, без яких би то не було додаткових файлів зображень і підключення javascript.

Користуйтеся на благо процвітання та покращення естетичного вигляду всієї глобальної мережі, діліться своїми враженнями в коментарях. Якщо помітите якісь «косячні» моменти в роботі генератора обов’язково пишіть, разом воно якось простіше вирішувати проблеми по мірі їх надходження.

Генератор Кнопок

PS: до Речі «кнопарь», що веде, при натисканні на діючий генератор кнопок, як раз і виконаний у цьому самому генераторі.
І ще, шанувальникам тормознутых версій ІЕшки, прохання у мене до вас велике, не бередите душу, користуйтеся цими браузерами.

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо підтримайте проект — додавши блог виключення AdBlock та поділіться посиланням на запис в своїх соціальних мережах: