Колекція модальних вікон і форм

0
163

Привіт всім. Подивився тут днями уважно статистику блогу і виявив, що більший інтерес у наших інтернет-трудящих викликають уроки та приклади щодо створення модальних вікон. Найпопулярнішими виявилися рішення реалізації спливаючих вікон без використання javascript, виключно на чистому CSS3.
За час роботи у мене накопичилося чимало цікавих рішень, які в різний час я детально розписав у розгорнутих статтях на сторінках свого блогу, але багато з цих уроків з часом відійшли на задній план. Читачам блогу іноді складно зорієнтуватися і велика частина працездатних методів створення ефектних модальних вікон та екранних форм просто залишаються непоміченими.
Тому, враховуючи інтерес користувачів до даного питання, вирішив об’єднати всі уроки і приклади по даній темі та вивести в окремій статті колекцію модальних вікон і форм. Вийшов невеликий огляд з коротким описом, посиланнями на приклади та статті. Так що дивіться, вивчайте і, якщо кому-то, будь-яке з рішень доведеться по душі, сміливо забирайте исходники, і творіть, творіть, творіть…

1. Модальні вікна за допомогою CSS3 без Javascript

Самий популярний серед читачів мого блогу, метод створення модальних вікон. Дуже простий в реалізації. Формування зовнішнього вигляду спливаючих блоків і весь функціонал засновані виключно на CSS3, без підключення в роботу Javascript і додаткових графічних елементів.
Можливість підключення і виводу модальних вікон практично на будь-якому сайті. Досить правильно розмістити html-каркас в потрібному місці, додати потрібний вам контент, підключити стилі, прив’язати все це справа до активує кнопці або будь-якого іншого елементу сайту(картинки, пункти меню, посилання, окреме слово у тексті і т. д.) і все, модальне вікно готове до роботи.

ДемоДетали

2. Модальне вікно з допомогою CSS і jQuery

Дуже простий, легкий плагін jQuery, за допомогою якого ви зможете швидко і без проблем реалізувати у себе на сайті висновок модальних модальних вікон з будь-якою інформацією, будь то простий текст, картинки, різноманітні форми або вбудоване відео.
Зовнішній вид формується з допомогою CSS, розмір вікна задається безпосередньо в засланні, в атрибуті href=”#?w=500″, де #?w=500 вказує необхідну ширину вікна. Втім, вивчивши деталі уроку, все стане гранично ясно. Для роботи даного рішення необхідна підключена до сайту бібліотека jQuery.

Модальное окно на jQuery

ДемоДетали

3. Адаптивне модальний строго по центру

Спочатку урок замислювався саме про абсолютну центрації блочних елементів зі змістом, але про це стільки написано, що вирішив розбавити тему адаптивністю і накласти все це модальне вікно, при цьому користуючись виключно засобами CSS. Що з цього вийшло, можете дізнатися вивчивши урок.

Адаптивное модальное окно на чистом CSS

ДемоДетали

4. Модальне вікно на HTML5, CSS3 і прихованих чекбоксах

Досить свіжа методу для реалізації спливаючих(модальних) віконець. Приховані чекбокси я частіше використовував для створення розкривних інформаційних блоків або «акордеонів». В результаті виявилося все дуже просто, за допомогою CSS3 і синтаксичних особливостей HTML5 можна легко організувати роботу модальних вікон. На оформленні особливо не зациклювався(вся суть не в цьому), за вихідну взяв приклад інфо-блоків Bootstrap. Спосіб відмінно спрацьовує у всіх сучасних браузерах, користувачі застрягли на замшілих версіях IE-шки, на жаль пролітають повз.

Модальное окно на HTML5, CSS3

ДемоДетали

5. Модальний блок відео на CSS3

Не дає мені спокою тема організації перегляду відео в модальному блоці, виключно засобами CSS3, без javascrip. Немає з висновком відео в модальному вікні все в порядку, не можу знайти адекватного і всіх влаштовує рішення зупинки відео при закритті вікна. Тупо використовував посилання з порожнім атрибутом href=””, багатьох распальцованных майстрових від цього не зовсім кошерного способу перевертає уві сні, але іншого більш дієвого і валідного рішення, на даний момент поки не знайшов.

Модальный видео блок на CSS

ДемоДетали

6. Ротатор контенту в модальному вікні

Мене часто запитували, чи можна вбудувати всередину модального вікна, якийсь слайдер, який не тільки для картинок, але і для тексту. Чому б і ні. У буржуїнів знайшовся простенький, відповідний по всіх параметрах ротатор контенту, залишалося об’єднати його з вже готовим модальним вікном. І в результаті вийшло те, що вийшло:)). Подивіться, все досить просто у виконанні.

Ротатор контента в модальном окне

ДемоДетали

7. Інтеграція контактної форми модальне вікно

На багатьох сайтах використовуються екранні форми зворотного зв’язку, форми реєстрації і входу. Найпростіше вбудувати робочу форму готове модальне вікно. Береться цілком собі пристойна форма, зверстана на CSS3, будь варіант модального вікна представлений вище, залишається лише обидва ці елемента об’єднати в єдиний механізм. Як це зробити? Саме про це, детально розписано у поданому уроці.

Контактная форма в модальном окне

ДемоСкачать

8. Модальна форма контактів на CSS3

Відмінна можливість для ваших користувачів відправляти повідомлення з будь-якої сторінки, або окремого запису сайту (блогу) — це окрема, модальна форма контактів. Правильно прикручуєте до форми php-обробник, розміщуєте в тіло потрібної вам сторінки і все, залишається тільки періодично перевіряти свою поштову скриньку. Даний метод коректно працює у всіх сучасних браузерах: Chrome, Firefox, Opera, Safari, так само в Internet Explorer, починаючи з 9-ї версії. Сама форма наділена функціями модального вікна за допомогою магії CSS3.

Модальная форма контактов на CSS3

ДемоДетали

9. Ефект Lightbox на CSS3

Лайтбокс свого роду той же модальне вікно, вірніше принцип роботи практично той же, правда використовується здебільшого для перегляду збільшених або повно-розмірних зображень. У свій час вирішив закласти більш-менш адаптовану версію Lightbox, виключно засобами CSS3. Що з цього вийшло зможете дізнатися подивившись приклад і якщо тема вставить, вивчіть і урок. Користувачі щільно підсіли на IE 8 і нижче, на жаль нічого не побачать, метод заснований на використанні псевдокласу :target.

Lightbox Эффект на CSS3

ДемоДетали

10. Спливаюча контактна форма для сайту

Цікаве (на мій погляд) рішення про створення окремої, оригінально оформленої, екранної форми контактів для сайту. Робота форми заснована на обробці події onclick. Оформлення за допомогою оригінального зображення у вигляді поштового конверта. Працює форма швидко і коректно у всіх браузерах, так що цілком гідний зразок засобів взаємодії з користувачами.

Всплывающая контактная форма

ДемоДетали

11. Спливаюче вікно при завантаженні сайту за допомогою CSS3 і трохи javascript

Мене, як і багатьох інших вымораживают різні спливаючі вікна при початковій завантаженні сайту. Вважаю такий метод занадто нав’язливим. Але фішка затребувана і широко використана, а значить подивитися як все це працює, напевно все ж варто. Всі сучасні браузери з підозрою ставляться до різного роду спливаючих вікон на початковому етапі завантаження сайту, вони їх просто-напросто блокують. У поданому уроці, детально розписую, як цю блокування можна обійти, так само дізнаєтеся, як правильно використовувати cookie, щоб вікно було погляду користувача один раз при першому заході на сайт, або ж з певним інтервалом.

Всплывающее окно при загрузке сайта

ДемоСкачать

На цьому мабуть і все. Звичайно в загашнику знайдеться ще пара-трійка робочих варіантів створення модальних вікон, а в інтернетах то їх скільки, головне знайти те, що потрібно. Сподіваюся ця добірка допоможе зорієнтуватися по темі в купі статей мого блогу. По мірі вдалих розкопок і знаходженню загубився матеріалу, огляд буде оновлюватися.

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо підтримайте проект — додавши блог виключення AdBlock та поділіться посиланням на запис в своїх соціальних мережах: