Колекція професійних слайд-шоу і фото-галерей jQuery

0
237

Доброго дня всім!
Розробників всіх мастей при створенні чергового веб-проекту часто цікавить питання, як піднести своїм користувачам різні види зображень, будь то фотографії або набори картинок. Для цього допитливі розуми онлайн-простору, здебільшого звичайно це простір «буржуинское», шукають все нові і нові рішення про створення чудових, барвистих, а головне функціональних слайд-шоу фото-галерей. Здебільшого слайдери і галереї підганяються розробниками під дизайн шаблону створюваного веб-проекту, або ж у вигляді плагінів і модулів для певного движка управління сайтом. Варто подивитися на сучасні шаблони для WordPress, ні одна тема, за рідкісним винятком, не обходиться без якого-небудь компонента слайдера або простенького ротатора зображень. Так що зрозуміло бажання багатьох веб-розробників роздобути у свій арсенал що-небудь отаке і здивувати своїх читачів по повній, ефектно представляючи зображення на своїх сайтах.

Продовжуючи розпочату серію оглядів виникаючих нових рішень при створенні фото-галерей і слайдерів на jQuery, я вирішив зібрати більш повну колекцію з коли-небудь мені зустрічалися, цікавих і вражаючих слайд-шоу, фото-галереї, створених з допомогою магії jQuery.
Відразу хочу попередити, що ресурси про яких піде мова в огляді, в основному англійською мовою, але думаю кому воно треба, розберуться інтуїтивно або ж за допомогою перекладачів, яких хоч греблю гати. Та й якщо гарненько пошукати, то можна знайти описи техніки створення деяких галерей і слайдерів на російській, так як багато наших веб-розробники переводять у процесі роботи над тим чи іншим проектом спочатку для себе, а потім викладають в вільний доступ детальні описи всіх своїх маніпуляцій.
Так, наприклад, вчинив і я, в свій час опрацьовуючи механізм створення галереї сайту за допомогою Highslide, спочатку знайшов в буржунете підходящий для мене варіант галереї, переклав для кращого розуміння того, що роблю, і в подальшому з цього вийшла,смію сподіватися, не погана стаття про використання скрипта Highslide, з прикладами роботи в різних варіаціях застосування.
І так, вистачить не потрібної лірики, давайте перейдемо безпосередньо до огляду, дивіться, читайте короткі пояснення і вибирайте з великої кількості нових jQuery плагіни і скрипти для реалізації цікавих слайдерів зображень, фото-галерей слайд-шоу на ваших сайтах: з автоматичною і ручною зміною слайдів, слайдерів фонових зображень, з мініатюрами і без них, і т. д. і т. п…


TN3 Gallery

Оф.Сайт | Demo

Галерея для сайта

Галерея для сайта

TN3 Gallery повноцінна, що настроюється галерея зображень jQuery з елементами слайд-шоу з ефектами переходів і декількома варіантами альбому. Сумісна з усіма сучасними настільними і мобільними браузерами.


Fullscreen Gallery with Thumbnail Flip

Оф.Сайт | Demo

Галерея для сайта

Керівництво по створенню повноекранної галереї заснованої на jQuery. Ідея полягає в тому, щоб ескіз показаного повноекранного зображення відображався в стороні, з відображенням при переміщенні через образи з допомогою стрілок або ж кокесика миші. Великі зображення змінюються в стилі слайд-шоу вгору або вниз в залежності від обраного вами переходу. Можливість масштабування зображення, що робить зображення на задньому плані для перегляду в повноекранному режимі або підігнаним до розміру сторінки.


Parallax Slider

Оф.Сайт | Demo

Галерея для сайта

Parallax Slider цікаве рішення організації показу зображень у вигляді слайд-шоу з елементами ручного управління. Привертає оригінальне розміщення мініатюр картинок. На офіційному сайті є повний розклад по інтеграції та налаштування слайдера.


Minimalistic Slideshow Gallery with jQuery

Оф.Сайт | Demo

Галереи и слайдеры для сайта

Minimalistic Slideshow Gallery з jQuery чудова галерея зображень з елементами автоматичної зміни картинок, а так само з можливістю ручного управління показу і вибору зображень з випадаючого блоку з сіткою мініатюр. З мінусів можна відзначити відсутність перегляду повномасштабних зображень, але в цьому і полягає мінімалізм даній галереї.


Slideshowify

Оф.Сайт | Demo

Полноэкранное Слайд-шоу

Slideshowify це повноекранне слайд-шоу з автоматично мінливими зображеннями, ніяких неймовірних ефектів, все просто і зі смаком.


Minimit Gallery Plugin

Оф.Сайт | Demo

Галерея для сайта

Minimit Galleryє відмінно налаштованим jQuery плагіном, з великим вибором переходів при показі зображень. З допомогою Minimit галереї можна організувати демонстрацію зображень у вигляді каруселі, слайд-шоу, найпростішого ротатора і звичайної листалки картинок.


Craftyslide

Demo

Графический слайдер

Craftyslide — це крихітний (2kb) jQuery плагін, який надає простий, без зайвих манер, спосіб відображення зображень у вигляді слайд-шоу.


Fotorama

Demo

Галерея для сайта

Fotorama — це приємна оку javascript галерея, з інтуїтивно зрозумілими елементами управління і бездоганною сумісністю на всіх комп’ютерах, iPhones і мобільних пристроїв. Дуже легко встановлюється і настроюється


Slider.js

Demo

Галереи для сайта

На відміну від багатьох Javascript, jQuery слайдерів зображень, Slider.js являє собою гібридне рішення, ефективність CSS3 переходів і анімації на основі requestAnimationFrame.


DZSlides

Demo

Галерея для сайта

DZSlides — це одне-сторінковий шаблон для створення різних презентацій HTML5 і CSS3.


Diapo by Pixedelic

Demo

Слайдер изображений

Diapo слайд-шоу є проектом з відкритим кодом. Якщо ви хочете, можете запропонувати зміни або поліпшення. Ви можете завантажити і використовувати безкоштовно, також нічого і ніхто не заважає використовувати цей слайдер в ваших проектах. Слайдер легко налаштовується, цікаві переходи між акредитуючою контентом, а розмістити в слайдері можна все що завгодно, працює досить таки швидко, без косяків.


FLEXSLIDER

Demo

Слайд-шоу для сайта

FlexSlider — це ніщо інше, як ще один інструмент для створення слайд-шоу на інших сайтах і веб-проектах. Підтримується всіма сучасними браузерами, горизонтальна і вертикальна анімація, підтримка користувацьких переходів, API-інтерфейс зворотного виклику і багато іншого. Можете використовувати будь-які елементи html в слайдах, зрозумілий і доступний для початківців, поширюється абсолютно безкоштовно.


JavaScript Slideshow for Agile Development

Demo

Слайд-шоу для сайта

Реалізуйте ваші слайд-шоу з допомогою цього чудового JQuery плагін. Відмінно настроюється інструмент, так що ви можете побудувати презентацію контенту у відповідності з вашими вимогами. Для забезпечення більш простої інтеграції з зовнішніми даними або даними з вашої CMS використовується формат даних JSON. Це нова версія і написана з нуля. Розробники постаралися гранично зрозуміло і дохідливо розписати весь процес роботи зі своїм дітищем.


Skitter

Demo

Слайд-шоу для сайта

Skitter — jQuery плагін, який дозволяє перетворити невпорядковані списки в слайд-шоу з привабливими ефектами анімації. У слайд-шоу можна відобразити список слайдів, як з допомогою чисел або ескізів, так і за допомогою кнопок «Попередня», «Наступна». Слайдер має багато первинних типів анімації, включаючи куб (з різними підвидами), труба, блок і багато іншого.


Slider kit

Demo

Слайд-шоу для сайта

Slider kit повноцінний набір інструментів для організації всіляких презентацій різного контенту на ваших веб-проектах. Хлопці-буржуїни постаралися на славу, включили в обойму, практично всі види різноманітних слайдерів і галерей використовують магію jQuery. Фото-слайдер, фотогалерея, динамічний слайд-шоу, карусель, слайдер контенту, tabs menu і багато іншого, загалом є де розгулятися нашої невгамовної фантазії.


Slides

Demo

Слайд-шоу для сайта

Slides це слайд-шоу плагін jQuery, який побудований з урахуванням простоти. Упакований тільки самий корисний набір функцій, як для початківців так і для досвідчених розробників, який надає можливість створювати прості, але в той же час дуже ефектні слайд-шоу зручних для користувачів.


SimpleSlide

Demo

Слайд-шоу для сайта

SimpleSlide — простий такий слайдер побудований на jQuery, простий у всіх відносинах, що не вимагає особливих навичок, думаю багатьом знадобиться для реалізації слайд-шоу на своїх сайтах. Плагін тестувався у всіх сучасних браузерах, включаючи тормознутый ІЕшку.


Jb Slider

Demo

Слайд-шоу для сайта

jbgallery -це своєрідний віджет користувальницького інтерфейсу, написаний на javascript бібліотеці jQuery. Його функція полягає в тому, щоб показати одне велике зображення, як фон сайту в повноекранному режимі, декілька зображень у вигляді слайдера. Всі режими перегляду мають елементи керування переглядом. По своєму цікаве рішення, де то навіть не стандартне.


jqFancyTransitions

Demo

Галерея для сайта

jqFancyTransitions є простим у використанні jQuery плагіном для відображення ваших фотографій у вигляді слайд-шоу з ефектами переходу між зображеннями(бачили і цікавіше). jqFancyTransitions сумісний і пройшов всебічну перевірку з Safari 2 +, Internet Explorer 6 +, Firefox 2 +, Google Chrome 3 +, Opera 9 +.


YoxView

Demo

Галерея для сайта

YoxView — це вільно поширюваний jQuery плагін для перегляду зображень та іншої якої б то не було інформації у формі «Лайтбокс». Спливаюче вікно з елементами управління, затінений фон і все таке, просто і зі смаком.


ColorBox

Demo

Галерея для сайта

ColorBox ще один jQuery плагін з серії Lightbox, правда важить до неподобства мало всього (9 КБ), при цьому має купу можливостей для роботи. Присутній пристойно розроблений інтерфейс, який ви завжди зможете поліпшити або налаштувати за допомогою CSS.


SIMPLEST JQUERY SLIDESHOW

Оф.Сайт | Demo

Слайд-шоу для сайта

Вже з назви стає ясно, що нічого навороченого, перед нами зовсім простенький автоматичний прокрутчик зображень, із зовсім відсутніми елементами управління. Як знати, може саме своїм мінімалізмом, цей слайдер приверне вашу увагу.


jQuery Cycle Plugin

Demo

Галерея для сайта

Ротатор зображень з різними типами переходів. Працює як в автоматичному режимі, так і по кліку, налаштовується доволі легко.


AD Gallery

Demo

Галерея для сайта

AD Gallery — повноцінна галерея зображень ніж просто слайдер. Попередній перегляд мініатюр і можливість вибору ефекту переходів, повна підтримка всіма браузерами, детальний опис інтеграції у веб-проект і вільне поширення.


Horinaja

Demo

Слайдер

Horinaja — це реалізація готових до вживання слайд шоу, використовують scriptaculous/prototype або jQuery. Horinaja є свого роду новаторським рішенням, тому що дозволяє використовувати колесо прокручування вмісту, розміщеного в слайдері. Коли вказівник миші знаходиться за межами області слайд шоу, зміна відбувається автоматично, коли курсор поміщається над слайд шоу, прокрутка зупиняється.


Supersized

Оф.Сайт | Demo

Галерея для сайта

Supersized — це повноекранне фонове слайд-шоу з використанням бібліотеки jQuery, включає в себе всі прибамбаси галерей зображень, у тому числі і перегляд мініатюр. Скажу, що це просто красиво.


Simple Controls Gallery v1.4

Demo

Галерея для сайта

Фішка серії найпростіших прокрутчиков зображень, правда з наявністю елементів керування переглядом, відповідно працює як в автоматичному, так і в ручному режимах.


s3Slider jQuery plugin

Оф.Сайт | Demo

Галерея для сайта

s3Slider — плагін jQuery, створює слайд-шоу з неупорядкованого списку зображень і може легко бути реалізований на веб-майданчиках.


Galleriffic

Demo

Галерея для сайта

Galleriffic це jQuery плагін, який оптимізований для обробки великих обсягів фотографій при збереженні пропускної здатності.


Vegas Background

Demo

Галерея для сайта

Vegas Background jQuery плагін дозволяє додавати красиві повноекранні фонові зображення на веб-сторінки, все це з елементами слайд-шоу. Якщо уважно вивчити тонкощі роботи з плагіном, можна знайти багато цікавих рішень, звичайно якщо тільки воно вам треба.


Choco Slider

Demo

Галерея для сайта

Choco Slider — слайдер як слайдер, не більше не менше, з підписами до зображень або анонсами статей і простеньким управлінням, методом «тику».


PICBOX

Demo

Галерея для сайта

Picbox — це легкий (близько 5 KB) javascript для організації перегляду зображень. Автоматична зміна розміру і масштабування великих зображень, дозволяє переглянути зображення у повному розмірі в межах вікна браузера


PikaChoose

Demo

Галерея для сайта

Доступна 4 версія PikaChoose jQuery галереї зображень! Pikachoose є легким jQuery слайд-шоу, з великими можливостями! Інтеграція з Fancybox, відмінні теми оформлення(правда, не безкоштовно) і багато іншого пропонують вашій увазі розробники плагіна.


slideViewer

Demo

Галерея для сайта

slideViewer перевіряє кількість зображень у вашому списку і динамічно створює набір посилань на фотографії у вигляді цифрової навігації. Крім того, натиснувши на кожне зображення буде здійснюватися перехід вперед або назад, а так само перегортати зображення можна в залежності від області клік по картинці (наприклад: натиснувши в лівій частині малюнка буде переміщати слайди назад і вперед для правій частині зображення).


jquery-based slider

Demo

Галерея для сайта

Черговий на jQuery слайдер, який відмінно впишеться в який-небудь шаблон WordPress.


WordPress Image Slider

Demo

Галерея для сайта

Ще одна розробка «Nivo», як все що роблять хлопці з цієї студії, плагін виконаний якісно, містить 16 унікальних ефектів переходу, навігація за допомогою клавіатури та багато іншого. Дана версія включає виділений плагін безпосередньо для WordPress. Так що всім шанувальникам цього движка для блогів, Nivo Slider буде якраз в тему.


Slick jQuery Image Slider Plugin

Demo

Слайд-шоу для сайта

jQuery плагін, який дозволяє швидко створити простий, ефективний і красивий слайдер для зображень будь-якого розміру.


Pirobox V. 1.2.2

Demo

Галерея для сайта

Pirobox-це легкий jQuery «лайтбокс» скрипт, перегляд ведеться у спливаючому блоці, автоматично подстраивающимся під розмір зображення, з усіма елементами управління.


Wave Display

Оф.Сайт | Demo

Галерея для сайта

Досить таки оригінальне представлення зображень пропонують творці цієї галереї. Зображення виводяться мініатюрами у формі хвилі, при натисканні на ескіз, ми будемо споглядати версію зображення середнього розміру, натисніть вдруге і буде вам велике зображення. Можете вважати це експериментом, але погодьтеся, завжди цікаво щось нове, незвичайне.


Повноекранний режим слайд-шоу HTML5 і jQuery

Оф.Сайт | Demo

Слайд-шоу для сайта

Для створення слайд-шоу і відображення малюнків в повноекранному режимі, розробники використовували вже знайомий вам Vegas jQuery плагін, який зібрано безліч ідей і технік, раніше докладно описані у статтях групи Codrops. Привертає наявність аудіо елементів HTML5 і стиль виконання переходів між зображеннями.


Rotating Image Slider with jQuery

Оф.Сайт | Demo

Слайд-шоу галереи для сайта

Хлопці з команди Codrops не перестають дивувати своїми новими роботами, зокрема своїм баченням створення різних форм слайд-шоу зображень. Подивіться приклад роботи цього слайдера і ви зрозуміє про що це я.


Sliding Panel Photo Wall Gallery

Оф.Сайт | Demo

Слайд-шоу галереи для сайта

Чергова розробка команди Codrops, повноцінна і функціональна галерея зображень, втім, що толку описувати, це треба бачити.


SPACEGALLERY

Demo

Слайд-шоу галереи для сайта

Слайд-шоу зображень, картинки зникають прямо перед твоїми очима, ефект просто чудовий.


Slideshow jQuery

Оф.Сайт | Demo

Слайд-шоу галереи для сайта

Гарний і доступний слайдер зображень та іншого вмісту на веб-проектів. З уроку ви дізнаєтеся, як створити слайд-шоу для вашого сайту за допомогою HTML, CSS і JavaScript (jQuery).


Galleria

Demo

Слайд-шоу галереи для сайта

Galleria є JavaScript framework галереї зображень, створеної на основі бібліотеки jQuery. Мета полягає в тому, щоб спростити процес розробки професійної галереї зображень для web і мобільних пристроїв. Є можливість перегляду в спливаючому вікні, так і в повно екранному режимі.


Fullscreen Image 3D Effect

Оф.Сайт | Demo

Слайд-шоу галереи для сайта

По тихому починаємо звикати і чекати нових робіт від команди Codrops. Будь ласка отримаєте, відмінний слайдер зображень з чудовим 3D ефектом переходу до перегляду картинок в повно екранному режимі.


Portfolio Slideshow

Оф.Сайт

Слайд-шоу галереи для сайта

Ще один плагін для WordPress з серії організаторів слайд-шоу. Легко інтегрується практично в будь-який дизайн і пропонує безліч варіантів настройки для досвідчених користувачів, так і для не досвідчених теж.


Slideshow Gallery

Оф.Сайт

Слайд-шоу галереи для сайта

Черговий плагін, писаний під WordPress, з ним буде набагато легше організувати слайд-шоу зображень чи за будь-якого іншого вмісту на ваших блогах.


xili floom slideshow

Оф.Сайт

Слайд-шоу галереи для сайта

Непоганий плагін слайд-шоу для інтеграції в wordpress. Xili-floom-слайд-шоу встановлюється автоматично, а так само допустимі особисті настройки.


Slimbox2 with Slideshow

Оф.Сайт

Слайд-шоу галереи для сайта

Slimbox2 є добре себе зарекомендували плагіна WordPress для відображення зображень з ефектом «Lightbox». Підтримує автоматичне слайд-шоу і зміна розміру зображень у вікні браузера. Та й взагалі у цього плагіна чимало переваг перед іншими плагінами з цієї серії.


Слайд-шоу Галерея

Оф.Сайт

Слайд-шоу галереи для сайта

Цей плагін, віджет дозволяють створювати динамічні, керовані слайд-шоу і презентації для вашого веб-сайту або блогу, що працює на движку WordPress


Carousel slideshow

Оф.Сайт | Demo

Слайд-шоу галереи для сайта

Carousel слайд-шоу і цим сказано багато. Даний вид каруселі є нічим іншим, як спеціальним плагіном за допомогою якого ви легко зможете організувати у себе на сайті/блозі показ картинок з цікавим ефектом переходів, а так само ви можете використовувати його як віджет. Щоб включити «Карусель» в WordPress, досить розмістити фрагмент коду php-файл шаблону, всі інструкції додаються.


Background Slideshow

Оф.Сайт | Demo

Слайд-шоу галереи для сайта

Своєрідне слайд-шоу для необмеженої кількості повномасштабних фонових зображень сайту/блогу, побудоване на jQuery. Ви можете налаштувати автоматичну зміну фонової картинки, а так само надати таку можливість своїм користувачам, для цього достатньо буде одного кліка по фону.


YAS Slideshow

Оф.Сайт | Demo

Слайд-шоу галереи для сайта

Yas являє собою плагін, який дозволяє відображати flash слайд-шоу на вашому сайті, можна використовувати його як віджет. Використовувати Yas слайд-шоу на WordPress сайті/блозі можна розмістивши фрагмент коду php-файл шаблону.


Slideshow Gallery to

Оф.Сайт

Слайд-шоу галереи для сайта

Цей плагін для WordPress перетворює вбудовані в галереї зображення в простий і гнучкий слайд-шоу. Плагін використовує FlexSlider jQuery слайдер зображень та особисті налаштування користувача.


Blip Slideshow

Оф.Сайт

Слайд-шоу галереи для сайта

Blip Slideshow — це плагін для WordPress організації слайд-шоу фотографій, картинок з SmugMug, Flickr, MobileMe, Picasa або Photobucket RSS каналу, працює і відображається з допомогою чистого Javascript.


Simple Slideshow

Оф.Сайт

Слайд-шоу галереи для сайта

Простенький такий слайдер для WordPress і не тільки. Нічого зайвого і громіздкого, робота виконана в стилі мінімалізму, упор зроблений на стабільність і швидкість, чудово підключається до движка управління блогом.


Slideshow

Оф.Сайт | Demo

Слайд-шоу галереи для сайта

Slideshow — плагін вставляється в тему з допомогою шорткода: [slideshow], який тягне всі зображення посту (або будь-який інший тип) і форматує їх у добре розроблене слайд-шоу з елементами управління.


Skitter Slideshow

Оф.Сайт | Demo

Слайд-шоу галереи для сайта

На мій погляд Skitter це один з кращих слайдерів підтримують роботу з wordpress. Привертає стабільність і швидкість роботи, не надто виділяються елементи управління, ефекти переходів і досить просте підключення до теми.


GPP Slideshow

Оф.Сайт | Demo

Слайд-шоу галереи для сайта

GPP Slideshow — плагін для WordPress, за допомогою якого ви легко і швидко зможете організувати на своєму сайті галерею зображень з можливістю перегляду в режимі слайд-шоу. Показ може бути автоматичним, так і повністю контрольованим з демонстрацією мініатюр і підписами до рисунків.


ShowTime Slideshow

Оф.Сайт | Demo

Слайд-шоу галереи для сайта

Показує всі картинки до запису/сторінки як слайд-шоу. Проста установка. Цей плагін вимагає Adobe Flash для версії з анімацією переходів, якщо Flash не знайдено слайдер працює в звичайному режимі.


Simple JS SlideShow

Оф.Сайт | Demo

Слайд-шоу галереи для сайта

Ще один простий слайдер для WordPress, показує зображення до записів і короткі анонси статей. Час від часу використовую саме такий плагін на цьому блозі.


All-In-One Slideshow

Оф.Сайт | Demo

Слайд-шоу галереи для сайта

Плагін слайд-шоу для WordPress, об’єднує в собі 27 ефектів переходу, поставляється з пакетом шрифтів Gufon, управління здійснюється за допомогою стрілок або цифрової навігації.


Blaze Slideshow

Оф.Сайт | Demo

Слайд-шоу галереи для сайта

Blaze Slideshow являє собою плагін, який дозволяє відображати flash слайд-шоу на вашому сайті. Можна також використовувати його в якості віджету або слайдера на вашому сайті wordpress, розмістивши фрагмента коду php-файл шаблону.


Meteor Slides

Оф.Сайт | Demo

Слайд-шоу галереи для сайта

Meteor Slides — слайдер wordpress на jQuery, має більше двадцяти стилів переходів на вибір. Автор обізвав плагін «метеором», напевно, маючи на увазі швидкість роботи, мабуть метеоритного я нічого не помітив.


oQey Gallery

Оф.Сайт | Demo

Слайд-шоу галереи для сайта

oQey Gallery повноцінна галерея зображень з елементами слайд-шоу для wordpress, з можливостями вбудованих відео і музики.


NextGEN Monoslideshow

Оф.Сайт | Demo

Слайд-шоу галереи для сайта

Monoslideshow є слайд-шоу з елементами flash-анімації для перегляду зображень і відео на веб-сайтах та блогах. Ви можете розмістити цей слайдер на будь-який веб-сайт, запхати в будь-який розмір та з будь-яким контентом, який вам подобається.


Flash Gallery

Оф.Сайт | Demo

Слайд-шоу галереи для сайта

Flash Галерея плагін перетворює ваші звичайні галереї в приголомшливі стіни зображень, з підтримкою декількох альбомів на посаду, повно екранний перегляд і режим слайд-шоу.


WP Glideshow

Оф.Сайт | Demo

Слайд-шоу галереи для сайта

WP-Glideshow — з новим, більш зручним інтерфейсом! Відображайте стільки повідомлень/сторінок, скільки вашій душа завгодно, на будь статичній сторінці. При необхідності можете додати зображення для кожного запису або сторінки! Сортуйте ваші повідомлення/сторінки з дати чи назви! Встановіть тривалість показу слайдів виберіть потрібний ефект для слайд-шоу! Плагін підтримує автоматичне зміна розмірів зображення і має встроенною функцію wordpress.


GRAND flash album gallery

Оф.Сайт | Demo 1 | 2 Demo

Слайд-шоу галереи для сайта

Спробуйте GRAND flash album gallery – потужний flash-media контент плагін jQuery. По суті своїй це всеосяжний інструмент для обробки і організації галереї зображень, з елементами аудіо і відео. Особливо вражає 3d формат галереї.


WOW Slider

Demo

Слайд-шоу галереи для сайта

WOW Slider — це jQuery image слайдер для WordPress з чудовими візуальними ефектами (вибух, Fly, жалюзі, квадрати, фрагменти, базовий, загасання, стек, вертикальний стек і лінійний) і професійно виконаними шаблонами.


UnPointZero Slider

Оф.Сайт | Demo

Слайд-шоу галереи для сайта

UnPointZero слайдер являє собою плагін, який відображає у формі слайд-шоу короткі витримки ваших новин або сторінок. Передбачено використання мініатюр або ж посторінкової навігації.


Promotion Slider

Оф.Сайт

Слайд-шоу галереи для сайта

Promotion Slider — це jQuery плагін, за допомогою якого легко забабахати просте слайд-шоу, або здійснити кілька зон обертових оголошень на сторінці, тому як це високо настроюється інструмент, ви будете мати повний контроль над тим, що показуєте в слайдері, і над роботою модуля в цілому.


DM Albums

Оф.Сайт | Demo

Слайд-шоу галереи для сайта

Нове у версії 2.4: підтримка drag-n-drop сортування фото безпосередньо через редактор WordPress, а також можливість додавати фото посилання на основні зображення. (В IE8 можуть спостерігатися помилки, у всіх основних браузерах працює відмінно. Автори обіцяють в майбутньому повну підтримку для IE8.)


NextGen Gallery Cooliris

Оф.Сайт | Demo

Слайд-шоу галереи для сайта

Завершальним акордом цього огляду стане цей плагін для WordPress, черговий слайдер з цікавими візуальними ефектами вибору та зміни зображень.


Дивлюся на все вищеописане і диву даюся, це треба ж який політ фантазії у людей-людей, а адже це далеко не все, що наворочали різномасті веб-розробники за останній час по темі організації зображень на веб-проектах. Здорово, що зараз стало можливим втілити в життя такі чудові рішення щодо створення галерей і слайд-шоу.
Смію тихо сподіватися, що в цій добірці ви знайдете для себе що-небудь цікаве, закладіть свою, неповторну галерею або ж слайдер, на радість вашим користувачам і звичайно ж самому собі коханому, а куди без цього…