Корисні онлайн-інструменти для веб-розробки

0
197

Продовжую з цікавістю спостерігати і по можливості ділитися з читачами, інформацією про різних корисних інтернет інструментах для веб-розробки. Не погано завжди мати під рукою якийсь онлайн-генератор мета тегів, компресор css або швидкий редактор .htaccess. У Рунеті таких онлайн-конструкторів на сьогоднішній день з’являється все більше, хорошим прикладом може служити Веб майстерня з набором необхідних ресурсів веб-майстру.
Сьогодні ж, я розповім про нових і цікавих онлайн-інструменти для веб-розробки, побудованих товаришами буржуинами, треба все-таки віддати належне, в цьому ділі вони йдуть на крок попереду.
І так дивимося, пробуємо і кому що стане в нагоді заряджаємо в обойму:

Font comparer

Font comparer - проверка шрифтов

Нічого надприродного і начебто надприродного, а спробувавши в роботі думаєш, корисна річ чорт візьми. Просто вписується будь-які слова, вибираєш колір тексту і фону, дивишся як все це буде виглядати при написанні різними шрифтами, і в завершенні натиснувши на кнопку: Get font, поруч з кожним прикладом, отримуєш розклад по атрибутів шрифту.

Color Explorer

 ColorExplorer цветовая палитра

Простіше кажучи, ColorExplorer являє собою веб-інструмент для роботи з палітрою, за допомогою якого ви зможете швидко отримати повний розклад колірного наповнення ваших зображень, керувати та оцінювати колірні палітри для використання в області графічного дизайну, веб-проектів, макетів, і багато іншого.

SpriteBox

SpriteBox - работа с изображениями

SpriteBox-це своєрідний візуальний WYSIWYG-редактор, в допомогу веб-дизайнерам, за допомогою якого швидко і легко створити CSS класи і ідентифікатори з одного зображення (спрайту). Завантажуєте зображення, перемістити по екрану, встановлюючи в потрібних тільки вам позиціях і розмірах, дивіться результат і забираєте в роботу якщо все влаштовує.

Gridulator

Gridulator

Gridulator — з цим інструментом все зрозуміло без зайвих пояснень, це хороша можливість для веб-дизайнера швидко створювати макет сітки в PNG . Нарешті це просто зручно, тому що монстроподобный Photoshop не зможе допомогти в даному випадку(може я багато чого не знаю).

ProCSSor

ProCSSor - оптимизатор CSS

Розширений CSS-редактор, оптимізатор якщо хочете. Інструмент дозволяє форматувати CSS в такій мірі, як вам буде зручніше з ним надалі працювати, дає вам можливість перетворити ваш CSS у більш візуально привабливий і читається формат. Надалі попрацювавши над стилями, ні хто не заважає прогнати ваш файл стилів через компресор css, а оригінал можете містити у прийнятній формі.

CopyPaste Character

CopyPaste Character - полезные интернет-инструменты

Простий, але такий необхідний інструмент для копіювання і вставки у веб, різних спеціальних символів, не у кожного ж є здатність тримати всі варіанти в голові, а тут натиснув на символ і отримав варіант вставки в html-форматі.

Name Check

Name Check полезные онлайн-инструменты

Досить цікавий сервіс, справа зводиться до одного рішення, це вибір імені (username, nickname) і перевірки доступності на десятки популярних сайтів соціальних мереж і соціальних закладок, з подальшою реєстрацією на запропонованих. Хто фанатіє від такого роду сайтів, думаю цей інструмент буде до речі. Так просто заради інтересу, або що б згадати де відзначився(раптом забув), забиваєш свій нік і тиснеш пошук, сервіс швидко намалює де таке ім’я засвічено.

Scrim

Scrim - защита email от ботов

Наостанок познайомлю вас з одним корисним інструментом для комфортного і спокійного проживання в глобальній мережі. Механізм за допомогою якого ви зможете легко перетворити свою адресу електронної пошти короткий, у вигляді безпечної посилання, ви зможете надалі ділитися ним в Інтернеті, в Twitter, на форумах, коротше в будь-якому місці, не боячись що всюдисущі боти електронної пошти засиплють вас спамом.

На сьогодні це все, корисних онлайн-інструментів багато, так що тему не закриваю, а по ходу справи помічаю нові і цікаві, як побачу, що заслуговує уваги, обов’язково поділюся з усіма тими хто читає мій блог(сподіваюся такі все ж є).

Раніше у нас був час
Тепер у нас є справи
Доводити що сильний жере слабких
Доводити що сажа бела

Гнучкий, легкий і зручний текстовий HTML-редактор для Windows EmEditor Text Editor c підсвічуванням синтаксису, підтримкою Unicode і сервера сценаріїв Windows Scripting Host. Стане в нагоді як програмістам і розробникам, так і недосвідченим користувачам.