Кращі журнальні теми для WordPress блогів і новинних сайтів на Themeforest (листопад 2016)

0
228

Продовжуємо серію оглядів найпомітніших і популярних новинок тим оформлення WordPress з завидною постійністю з’являються на торговому майданчику Themeforest.
У попередньому огляді ми розглянули 5 топових тем WP випущених у світ у 2016 і стали лідерами продажів.
Сьогодні хочу представити вам підбірку кращих(суто на мій погляд) тим WP в журнальному стилі, які відмінно підійдуть для блогів і новинних сайтів, представлені на Themeforest в листопаді 2016 р.
Всі теми представлені в огляді із серії преміум-класу і, відповідно, є платними, так що до вибору потрібного вам продукту підходите уважно і ретельно вивчайте документацію від розробника.
Не сприймайте ці огляди як керівництво до дії з гарантованим результатом, це всього лише спроба допомогти вам не загубитися у величезному потоці все нових і нових розробок представлених на Themeforest.
Дивіться, тестуйте на демо-майданчику, вивчайте документацію і якщо вставить, купуйте, і творіть, творіть…


1. Herald — портал Новин та журнал WP

Herald (Вісник) є сучасною чуйною темою WordPress. Продукт ретельно розроблений і створений для новинних порталів і журнальних веб-сайтів. Повністю адаптивний дизайн, який легко масштабується під сучасні користувальницькі пристрої. Ваш контент буде виглядати коректно на екранах настільних комп’ютерів, ноутбуків, планшетних комп’ютерів і мобільних телефонів. За допомогою гнучкої настроюваної панелі управління (Advanced Theme Options) ви зможете досягти ідеального зовнішнього вигляду інтерфейсу повороживши з параметрами протягом декількох хвилин, реально! Тема пропонує понад 500 варіантів макетів лістингу для ваших статей, необмежені сайдбары, липкий сайдбар, гнучкий брендинг і необмежений вибір колірних комбінацій, чотири типи головної сторінки, користувальницькі віджети і багато іншого… Все це без поглиблених знань кодування!

Herald інтегрується з WooCommerce і bbPress, і навіть дозволяє вашим читачам складати рейтинги ваших послуг чи продуктів. Тема заточена на швидкість і забезпечує швидке завантаження вашого сайту. Підтримує велику різноманітність розмірів зображення, тому ваші зображення завжди будуть виглядати відмінно.

Herald - Лучшие темы WP ноябрь 2016

ДемоДетали

2. Bimber

Bimber є ідеальної темою, якщо ви хочете створити сайт, схожий на BuzzFeed. Bimber SEO оптимізація, з чуйним дизайном, сумісна з SEO плагінами, оптимізована під Google PageSpeed і поставляється з підтримкою мікроданих, і багатим набором фрагментів, а також кілька попередньо встановлених віджетів в обоймі.

Більше того, тема може бути легко змінена за допомогою WordPress настроювача і поставляється з дочірньою темою, яка дозволяє безпечно змінювати базову тему, не турбуючись про втрату змін при наступному оновленні теми. Крім того, тема поставляється з встановлюваними демо з допомогою одного натискання кнопки, щоб ваш сайт працював настільки швидко, наскільки це можливо.

Bimber - Лучшие темы WP за ноябрт 2016

ДемоДетали

3. Flex Mag

Flex Mag — Чуйна новинна тема WordPress і представляє з себе ідеальне поєднання потужності і простоти в WordPress новинний теми журнального типу. Flex Mag не вимагає яких-небудь знань кодування і надає вам варіанти і гнучкість налаштувань, щоб зібрати оригінальний новинний сайт, і все це в простій формі, практично не навантажуючи вас зайвою водою».

Flex Mag поставляється з компактною, висувається з боку навігацією, захованої під наевшую вже аскомину іконку в стилі «гамбургер», присутній користувальницькі табло, повідомлення автоматичного завантаження, 4-х різних попередньо встановлених скіна, 9 різних варіантів рекомендованих повідомлень, 8 різних шаблонів статей, 700+ Google шрифтів, і багато, багато іншого!

Flex Mag - Отзывчивая новостная тема WordPress

ДемоДетали

4. Newstube — Журнал Блог & Відео

Сучасна повнофункціональна тема для WordPress журналу, блогу і відео.
NewsTube є чистою і добре організованою темою, яка ідеально підходить для відео-орієнтованих сайтів. У теми повністю чуйний дизайн, з підтримкою дисплеїв Retina, включає в себе гнучкі макети теми, широкі можливості налаштування, а також підтримує відео з багатьох популярних сайтів, включаючи Youtube, Vimeo і Daily Motion.
З допомогою відео цієї теми, ви можете відправити відео на зовнішній ресурс, створювати великі відеоканали і списки відтворення, або імпортувати YouTube відео і канали на свій веб-сайт.

Newstube - Журнал Блог & Видео тема WordPress

ДемоДетали

5. Voux — Всебічна Журнальна Тема

Розробники Voux підносять її, як стильну, професійну журнальну WordPress тему, одночасно стверджуючи, що продукт всеосяжний і легкий. Тема з чуйним дизайном і підтримкою Retina дисплеїв, тобто вона буде виглядати красиво, незалежно від того, які пристрої використовують ваші відвідувачі для перегляду контенту.

Деякі з особливостей цієї теми включають вражаючі виділені зображення, які допомагають залучити ваших читачів. Тема включає 7 варіантів макетів, 5 різних стилів для головної сторінки, шаблон для ведення блогу, пакет шорт кодів, можливість поділитися своїми повідомленнями в соціальних мережах, вбудованих в тему, та багато іншого. На довершення до всього, Voux поставляється з візуальним конструктором сторінок Composer, який дозволить вам повністю налаштувати зовнішній вигляд ваших сторінок.

Voux - Всесторонняя журнальная тема WP

ДемоДетали

6. Redwood — Чутлива тема для WordPress блогу

Redwood є отзывчивjq WordPress темjq, яка має в обоймі слайдер з 3+ промо-боксами у верхній частині, ідеально підходить для демонстрації різних категорій вашого журналу. Тема також поставляється з п’ятьма різними стилями блогу, в тому числі версії щосили ширину кожного макета і п’ять різних поштових форматів, придатних для відео повідомлень, галереї, музичних і стандартних повідомлень. Redwood поставляється з користувацькими віджети для Facebook і Instagram. Крім того, профіль і соціальні віджети. Легкі параметри, які дозволяють змінювати кольору вашого сайту (і брендинг) парою натисненням кнопки.
І якщо численні функції Редвуд, різні варіації конструкції вам не достатньо, будьте впевнені, що ваша тема підтримується і обслуговується командою Solo Pine.

Redwood Отзывчивая тема WordPress для блога

ДемоДетали

7. Authentic

Authentic — Стиль життя, журнальна тема для блогів WordPress.
Тема має дуже легкий і мінімалістичний дизайн, ідеально підійде для живого стилю ведення блогів і журналів WordPress. Тема має так багато дивовижних особливостей, які безсумнівно виділять ваш блог або журнал серед інших. Нехай ваші відвідувачі зможуть насолодитися безкоштовно насиченим, сучасним дизайном вашого нового веб-сайту за допомогою чудової теми оформлення Authentic.

Authentic - Журнальная тема для блогов WordPress

ДемоДетали

8. BoomBox

BoomBox — універсальний «вірусний» журнал, тема WP з першокласним дизайном і надзвичайно просто настроюється розташуванням. Повний пакет вірусних технік і ексклюзивних функцій, розробка від самого потужного вірусного контент-конструктора. З легкістю ви зможете заповнювати новини, складати списки, опитування або вікторини, поширювати їх через соціальні мережі, визначати ті чи інші тенденції в різних тематичних напрямках, організовувати і відстежувати реакції вгору/вниз системи голосування, інтеграція з блогер-спільнотами, ну і звичайно монетизувати свій проект з будь-якими типами оголошень.

BoomBox - универсальный

ДемоДетали

9. Barcelona

Чистий стиль новинний журнальної теми WordPress.
Тема є чистою, простий і легкий у використанні, ідеально підійде для публікації новин та ведення журналу на базі WordPress. Відмінний інструмент який заточений, щоб ви могли без особливих зусиль створити власні сторінки саме так, як ви цього хочете. Простий і зрозумілий інтерфейс, конструктор сторінок дозволяє легко комбінувати різні модулі 11 стор. 6 різних стилів постів. Різні комбінації домашньої сторінки виводяться на перегляд демо.

Окрім цих функцій, у вас є багато варіантів, щоб налаштувати категорії, посади, сторінки, сформувати сторінку результатів пошуку, і так далі…

Барселона - Новостая Журнальиая WordPress тема

ДемоДетали

10. Goodlife

Goodlife — Преміум WP Журнальна Тема. Goodlife поставляється з сімома різними розкладками, щоб у вас був вибір в залежності від того, який сайт ви хочете створити. Всі макети домашньої сторінки чуйні і включають в себе три різних стилі заголовків і областей оголошень.

Тема упакована кількома різними плагінами, такі Visual Composer, Viral Quiz Builder, Maintenance Pro, Essential Grid і Rankie, які дають додаткові інтерактивні функції і можливість створювати унікальні макети. Крім того, Goodlife є SEO оптимизированой і швидкість завантаження на належному рівні. Опціональна панель управління надає вам безліч варіантів настройки.
Ця тема має яскраво виражений, сучасний стиль, що ідеально підходить для будь-якого журналу, який повинен виділитися з величезної маси типових проектів.Слайдер на всю ширину сторінки і мега меню, які легко інтуїтивно створювати і використовувати з задоволенням. Інтеграція в соцмережі, можливість переглядати лічильники, вбудовані в пакет, все це означає, що ви зможете запустити повнофункціональної сучасний журнал в найкоротші терміни.
Динамічна калібрування зображень дозволяє найкращим чином використовувати всю сторінку і дає вам повний контроль за наповненням домашньої сторінки приголомшливою інформацією, яка буде залучати все більшу кількість користувачів.

Goodlife - Премиум WP Журнальная Тема

ДемоДетали


11. Chirps — Гнучка Журнальна Тема WordPress

Chirps включає 13 різних макетів статей, 14 унікальних дизайнів сторінок з можливістю створення барвистих рядків і стовпців, Chirps дійсно допоможе вам виділитися в блогерському співтоваристві. Кожен елемент може бути індивідуально налаштований за допомогою конструктора сторінок.

Ця тема включає в себе декілька макетів заголовків, Google шрифти, накладення областей заголовків, здатність розділяти і фільтрувати оглядові статті, і багато іншого. Chirps повністю SEO оптимізована і заточена на швидкість роботи(завантаження).

Chirps - Журнальная WordPress Тема

ДемоДетали

12. Falive

Живий і модний стиль, творчість блогерів, користувачі обов’язково оцінять чистий і обтічний макет Falive. Тема представляє можливість настроювати кольори, шрифти, відступи, макети заголовків і багато чого іншого з допомогою багатофункціонального WordPress конструктора.
Є вибір між повною шириною або коробковим макетом. При необхідності, ви завжди зможете додати бічну панель, додати пов’язані пости всередині окремих повідомлень, а також створити рекомендації для користувача при прочитанні повідомлення. Простота налаштування Falive дозволить вам приділити більше часу для створення привабливого контенту.

Faive- творческая и стильная тема для блога.

ДемоДетали

13. Bitz — Новинна видавнича теvа WP

Якщо ваш сайт орієнтується на публікації новин з уточненнями, обов’язково зверніть увагу на тему Bitz. Завдяки вбудованій функціональності контролю користувальницького часу, ваші читачі завжди будуть знати час виходу останніх новин на вашому сайті.
Редакторський адмінцентр дозволяє налаштувати будь-який аспект вашого сайту (і побачити зміни відразу, як ви їх зробите). З Bitz у вас в руках опиниться по-справжньому потужний інструмент для реалізації нових проектів.
Bitz також підтримує привабливі анонси статей, SEO оптимізація, і має інтеграцію з WooCommerce.

Новости и Публикации WP тема

ДемоДетали

14. Jay — Елегантна WordPress тема для блогу

Jay чуйна журнальна тема з чистим і сучасним виглядом, демонструє вісім різних макетів, включаючи паралакс варіант. На головній сторінці є велике зображення, яке ідеально підходить для привітання відвідувачів вашого сайту за допомогою користувальницького повідомлення.

Jay - Элегантная WordPress тема для блога

ДемоДетали

15. Examiner — Стабільна WP Журнальна Тема

Ця тема була розроблена, щоб бути гнучким, зручним, з великою кількістю варіантів настройки інструментом, в той же час проста в налаштуванні і використанні. Тема має кілька варіантів компонування системи огляду, а також 24 користувальницьких віджетів, які дозволяють створити дійсно унікальний і цікавий макет.

Журнальна тема Examiner WordPress є ідеальної темою для видавців і блогерів, які хочуть поділитися своїми новинами, думками і розробками з світом, але не мають достатньо знань, надлишку часу або ресурсів, щоб створити повноцінний проект з нуля.
Автори пропонують дружню підтримку, і зацікавлені в розгляді побажань користувачів і реалізації хороших ідей в майбутніх оновленнях.

 Examiner - Журнальная тема WP

ДемоДетали

16. Master — Преміум Блог & Журнал WordPress Тема

Master чуйна журнальна тема, яка не тільки сучасна і елегантна, але також встановлюється і настроюється в один клік. У пакеті 10 готових до використання демо, тема заточена на те, щоб розробити ваш сайт без зайвих клопотів і працювати якомога швидше.

Master пропонує п’ять різних стилів блогу, три варіанти дизайну слайдера, різні способи представити свої категорії, багатофункціональний конструктор сторінки, багатомовна підтримка і багато іншого. На довершення до всього, Master поставляється з повною електронної документації, скріншотами і відео-уроками, які допоможуть вам налаштувати ваш сайт.

Master - Премиум Блог & Журнал WordPress Тема

ДемоДетали

17. Voyager — Творчий блог WordPress Тема

Voyager пропонує чистий і мінімалістичний дизайн, підходить для стилю життя, моди, блогу подорожей та / або сайту портфоліо. У пакеті теми п’ять різних конструкцій домашньої сторінки, тема може легко адаптуватися до різних тематичних нішах, роблячи акцент на ваше утримання.

Voyager має повністю адаптивний дизайн, інтеграцію з WooCommerce, а також вбудовані спливаючі форми і висувну бічну панель, так що ви можете легко переводити відвідувачів в ранг передплатників. Voyager тема є ідеальним вибором для тих, чия основна мета полягає в тому, щоб якомога тісніше вибудувати взаємодію з користувачами.

Voyager - Творческий блог WordPress Тема

ДемоДетали

18. Metz — Редакція журналу моди на WP

Metz тема орієнтована на редакційний журнал моди, яка відрізняється елегантним і чистий дизайн з ретельно відібраними оформленням, яке обов’язково сподобається жіночої аудиторії.

Тема включає мобільний, дружній, адаптивний дизайн, гладкий слайдер, який може використовуватися в трьох різних положеннях, підтримка WooCommerce, п’ять різних варіантів компонування чотирьох різних видів заголовків, а також 13 користувальницьких віджетів і багато іншого…

 Metz - Редакция журнала моды на WP

ДемоДетали

19. Magzilla

Ще одна чудова тема для новинних сайтів, журналів і блогів. Це повністю чуйна, гнучка і сучасна тема WordPress, призначена для демонстрації вашого контенту в чистому, мінімальному, і модному стилі.

Magzilla дозволяє вибрати один з необмежених квітів, використовувати необмежену кількість шаблонів сторінок, а також безліч інших опцій. Крім того, тема багатомовною, з підтримкою SEO, Visual Composer і ретельної документацією, щоб простіше направляти вас через весь процес установки і настройки.

Magzilla - тема для новостных сайтов, журналов и блогов

ДемоДетали

20. Matador

Чуйна тема WP відмінно підійде для організації новинного сайту, персонального блогу або тематичного журналу.
стильна журнаьнаял тема, яка пропонує кілька різних макетів, починаючи від традиційних до цегельної кладки з орієнтованою прокруткою і фільтрацією робіт(категорій) . Тема підтримує адаптивний дизайн, включає в себе попередньо колірні схеми і шорткоди, і ще велика кількість інших функцій, які допоможуть вам в найкоротші терміни розгорнути свій новий проект.
Якщо ви хочете налаштувати свій сайт і зробити це самостійно, то широкі можливості настройки і 20 вбудованих віджетів, дозволять вам створити по-справжньому унікальний дизайн.

Matador - Отзывчивая тема WP

ДемоДетали

21. Read & Digest Тема — для газет, журналів і блогів

У пакет теми входить 14 різних макетів головної сторінки, чотири типи слайдера, повністю адаптивний дизайн, і нестандартна типографіка, Read & Digest це все, що потрібно, щоб створити візуально привабливий журнал або сайт новин.

Що входить в комплект комплексна панель управління, широкі можливості якої дозволяють легко налаштувати будь-який параметр в інтуїтивній формі і дозволяє дати ваш сайт унікальним майданчиком для особистих контактів з користувачами. Інші відомі особливості теми включають інтеграцію з WooCommerce, Contact Form 7, і дитячу тему, так що ви можете безпечно змінювати файли теми в залежності від ваших уподобань.

Read & Digest Тема - для газет, журналов и блогов

ДемоДетали

22. Soledad — Мультиконцептуальная Блог/Журнал WP Тема

Soledad є багатопрофільною концепцією блогу чи журналу тема, з більш ніж 200-слайдерів в компонуванні комбінацій блогу, трьох стилів компонування бічній панелі, п’ять стилів розміщення статей, а також шість різних макетів, що дає вам широкий спектр можливостей для створення унікального і приголомшливого дизайну.

Ця тема також поставляється з можливістю розміщувати відео фони, з гарантованою підтримкою WooCommerce і безліччю інших варіантів настройки, які напевно порадують навіть найвибагливішого власника сайту.

Soledad - Мультиконцептуальная Блог/Журнал WP Тема

ДемоДетали

23. Paperback — Журнальна Тема WordPress

Paperback тема з тематичним журнальним стилем, який дозволяє швидко і легко створювати красивий, захоплюючий контент з зображеннями, галереї, аудіо, відео, і багато іншого. Paperback з повністю чуйним і настроюється дизайном. Сумісна з багатьма популярними плагінами, включаючи Jetpack і Shortcodes Ultimate. Тема пропонує кілька шаблонів домашньої сторінки, функції виявлення контенту, преміум-класу покращення якості її роботи типографіку, а також кілька вбудованих колірних схем, які можна використовувати як є або в якості відправної точки для створення власного кольору.
Створюйте ваш журнал, новинний веб-сайт,професійну, швидку установку блогу і повністю керований сайт за допомогою цієї надійної теми WordPress. Пишіть цікаві статті, публікуйте красивий, цікавий користувачам контент.

Paperback - Журнальная WordPress Тема

ДемоДетали

У сьогоднішньому огляді ми розглянули найцікавіше з того, що пропонувала торгова майданчик Themeforest в листопаді 2016г. Якщо вас цікавлять інші, не менш вражаючі розробки, для блогів/сайтів різної тематики, обов’язково загляньте в розділ Wordpess, впевнений, ви знайдете для себе багато корисного.
Всі теми платні, відносяться до категорії преміум-класу та представлені в рамках партнерської програми від біржі Envato Market

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо підтримайте проект — додавши блог виключення AdBlock та поділіться посиланням на запис в своїх соціальних мережах: