Liveweave — Новий онлайн-редактор HTML5, CSS3 і JavaScript

0
210

Давно пройшли ті часи, коли весь інструментарій веб-дизайнерів і розробників обмежувався лише спеціалізованими десктопними додатками. Часи настали нові, цікаві, в інтернетах, від року в рік, стало з’являтися велика кількість різних веб-додатків і майданчиків, істотно полегшують життя розробників. В тому числі, нам стали доступні безліч онлайнових редакторів, які надають готову середовище для написання і обробки коду, гнучкі інструменти дозволяють об’єднати CSS, HTML і JavaScript, створювати і спільно використовувати приклади кодування.

Час не стоїть на місці, на ряду з уже добре себе зарекомендували майданчиками: Codepen, Dabblet, jsFiddle, JS Bin і іншими, з’являються нові, не менш цікаві веб-додатки для роботи з кодом.

Про одному з таких новачків, мені і хотілося б сьогодні вам розповісти.

Liveweave — Онлайн-редактор HTML5, CSS3 і JavaScript

Liveweave досить цікавий ресурс, який стане ще одним популярним місцем, де можна возитися з вашим кодом. Дизайн цього додатка без особливих вишукувань, в міру мінімалістський, що дозволяє зосередитися на роботі з кодом. Звична і дуже зручна верхня панель з вибором і перемикачами опцій, ну і звичайно ж робоча область, розділена на 4 частини HTML, CSS, JavaScript і панель попереднього перегляду. При бажанні, ви можете вибрати будь-яку панель і розгорнути її на повний екран, що дуже зручно.

У цього інструменту велику кількість плюсів. Попередній перегляд оновлюється автоматично, підсвічування синтаксису у двох варіантах, на темному і світлому фоні, нумерація рядків тут також присутній.

Гарний набір підключаються бібліотек, які можуть стати вам у нагоді в роботі, Angular JS (1.0.7), Bootstrap (останній), Modernizr (останній), Moo Tools (останній), актуальні версії бібліотек jQuery і багато іншого. Для вибору потрібної вам досить на панелі функцій натиснути кнопку «Library» і вибрати зі списку необхідну CSS або JS бібліотеку.

Liveweave - подключение библиотек CSS и JS

Всі ці функції присутні і в багатьох інших таких же онлайн-редакторах, що ж такого нового пропонують розробникам автори цього ресурсу?
В першу чергу, я б відзначив стабільну роботу, видимих гальм особливо не спостерігав.
Друге, це оптимізація розмірів панелей перегляду одним клацанням, а так само наявність перемикачів режимів перегляду.
Третя фішка і напевно одна з найбільш «смачних» — це можливість використання додаткових інструментів безпосередньо з панелі функцій, кнопочка «Tools», відкриває доступ до створення своєї колірної палітри, можливість на льоту згенерувати «риба-текст» (Lorem ipsum), для заповнення простору, скачати створюваний проект у форматі html або ж в упакованому zip-архіві.
Ну і нарешті, особисто для мене, дуже привабливим у цьому редакторі, виявилася можливість, не відходячи від каси, використовувати потужний генератор властивостей CSS3. Повірте мені, не скрізь зустрінеш таку можливість, насправді це дуже і дуже зручно. Коли працюєш зі стилями, перемикаєшся на css3-генератор, експериментуєш з параметрами, бачачи всі зміни в живу, тут же копіюєш, виданий на-гора генератором, готовий код, переносиш в редактор і в ж у режимі перегляду бачиш готовий результат, і все це в одній обоймі.

Liveweave - Онлайн-генератор CSS

У загальному і цілому редактор має в наявність досить корисних опцій, в тому числі і можливість спільного використання. Liveweave звичайно новачок в цьому жанрі, але додав деякі серйозні інновації, які відсутні в інших редакторах такого типу. Про достоїнства і недоліки сперечатися не беруся, не про те цей невеликий огляд, просто сподіваюся, що допоміг вам розгледіти, ще одне цікаве рішення. Та й у цілому, добре вже те, що таких інструментів стає більше, працювати від цього легше, а значить і жити веселіше))).

Відвідати Ресурс

Хотілося б знати, а якими інструментами найчастіше користуєтеся ви і чому?

З Повагою, Андрій .

До речі, якщо вам потрібно зареєструвати домен .com недорого, в такому випадку раджу звернути увагу на реєстратора UANIC.