Logger — Журнальна тема для персональних блогів WordPress

0
166

Logger креативна тема WordPress для персональних блогів, витримана в популярному плоскому дизайні. Відмінний вибір для професіоналів, для всіх тих, хто шукає оригінальний шаблон для побудови особистого, або ж корпоративного блогу.

Logger це не просто тема оформлення, це повноцінний, легко настроюється інструмент, за допомогою якого ви зможете домогтися приголомшливих результатів в організації багатофункціонального інтернет-журналу або персонального блогу.

Багатофункціональність і гнучкість налаштувань це не порожні слова, досить поглянути скільки варіантів стильового оформлення представлено для головної сторінки, а це небагато-нітрохи 15 різних варіантів. 5 Шаблонів для блогової сторінки, 16 готових сторінок за замовчуванням( архіви, теги, галерея, портфоліо, контакти, сторінка помилки 404, рекламна сторінка тощо). Безліч варіантів побудови сторінки портфоліо. Впевнена підтримка публікацій всіляких форматів повідомлень, велика кількість вбудованих віджетів.
Інтуїтивно зрозуміла панель управління опціями теми Logger, зробить роботу адміністратора набагато простіше, практично всі функції теми доступні з одного місця.

Logger - Журнальная тема

ДемоДетали

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо підтримайте проект — додавши блог виключення AdBlock та поділіться посиланням на запис в своїх соціальних мережах: