Magazine — Багатоцільова адаптивна тема WordPress

0
126

Magazine це якісна, багатоцільова, адаптивна тема оформлення WordPress. Шаблон має широкий діапазон налаштувань, для виведення різного змісту на сторінках сайтів або блогів. Повідомлення можуть бути згруповані за категоріями, або за типами записів. Кожна новина має зменшеним зображенням. Все це робить ваш сайт візуально більшим і наповнених під зав’язку.
Беззастережна підтримка всіма сучасними браузерами (IE8, IE9, IE10, Firefox, Safari, Opera, Chrome), гнучкі настройки оформлення, вичерпна документація і підтримка локалізації.

ДемоСкачать

Тема Magazine відмінно підійде для динамічного, новинного сайту. У кожному розділі теми, з першого погляду, проглядається активна двіжуха в поєднанні з легким візуальним сприйняттям. Упакована тема всіма необхідними інструментами для створення та ведення постійно оновлюваного сайту.

Давайте подивимося, що заряджена в обоймі, розглянемо всі ключові особливості даної теми.

1. Адаптивний дизайн (Twitter Bootstrap)

Адаптивный дизайн темы Magazine

Тема Magazine має 100% адаптивний дизайн, гумовий макет, елементи оформлення для типографіки, веб-форм, кнопок, міток, блоків навігації виконані з використанням найпопулярнішого конструктора Twitter Bootstrap. Основний макет шаблону відмінно впишеться в екрани різних пристроїв (настільний комп’ютер, IPAD, iPhone або будь-який інший смартфон)

2. Необмежена колірна палітра

Неограниченная цветовая палитра

У кожного користувача-свої переваги у виборі кольору. Тема Magazine поставляється з необмеженою палітрою з можливістю вибору. Зробити вибір на користь того або іншого кольору дуже просто за допомогою знайомого всім Color Picker, або введення HEX-коду.

3. Вибір шрифту від Google Fonts

Выбор шрифта

Тема поставляється з величезною бібліотекою шрифтів від Google Fonts. Ви можете вибрати для себе необхідний шрифт грунтуючись на ваших смаках і перевагах.

4. Система рейтингу

Система рейтингов

З допомогою цієї функції ви зможете надати своїм користувачам брати участь в оцінці різного змісту сайту. Гнучка, налаштовувана рейтинг-система в символічній формі (зірка), суттєво підвищить інтерес читалей до найбільш популярних записів.

5. Новинна стрічка

Новостная лента

Публікуйте більше нових унікальних матеріалів, цікавих новин та іншу важливу інформацію. В темі Magazine відмінно організований вивід новин та анонсів свіжих записів в новинній стрічці, що безсумнівно є хорошим способом швидко і ефективно привернути увагу користувачів.

6. Слайдер вмісту

Слайдер контента

Без слайдерів контенту зараз не обходиться жодна сучасна, якісна тема wordpress і Magazine не виняток. Тема має вбудований, дуже привабливий JQuery-слайдер, який приверне ще більшу увагу відвідувачів вашого сайту.

7. Користувальницькі віджети

Пользовательские виджеты

Тема забезпечена системою користувальницьких віджетів, які дуже просто налаштовуються методом перетягування в панелі управління темою.

 • Блок галереї
 • Останні повідомлення за категоріями
 • Соціальні сервіси
 • Вкладки(таби) змісту
 • Останні повідомлення
 • Повідомлення Twitter

8. Адаптивний блок Google Adsense

Адаптивный блок Google Adsense

Тема забезпечена адаптивним блоком для оголошень Google Adsense. Всі розміщені в цьому блоці оголошення буде автоматично регулюватися під розмір екранів різних пристроїв, а це означає, що рекламні оголошення будуть однаково добре виглядати, як на екранах настільних комп’ютерів, так і на екранах планшетів і смартфонів. Що саме по собі призведе до збільшення кількості кліків по оголошеннях і як наслідок, до збільшення вашого заробітку на контекстній рекламі.

Тема Magazine із завидною постійністю оновлюється, додаються нові інструменти і можливості, на даний момент доступна версія Magazine V1.2.1 – 29 вересня, 2013 з наступними доповненнями:

1. Багатомовний переклад

Многоязычный перевод темы

Хочете, щоб Ваш сайт заговорив на вашій мові? Magazine тема завжди готова до перекладу. Переводити дуже просто використовуючи .po файл, що входить в комплект теми («language» каталозі), з допомогою PO Editor.

2. Менеджер бічній панелі

Менеджер боковой панели

Менеджер бічній панелі, гнучкий інструмент налаштувань для відображення різних віджетів на сторінках окремих записів, архівних публікацій та на будь-яких інших новостворюваних сторінках. Це зробить ваш сайт ще більш змістовним.

3. Вбудовані кнопки соціальних мереж

Кнопки соц-сетей

Адміністратор сайту і відвідувачі зможуть легко і швидко обмінюватися інформацією з вашого сайту в найвідоміших соціальних мережах (Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn і Pinterest). Це суттєво збільшить видимість сайту в соціальних мережах, а звідси і збільшення потоку трафіку.

4. Система коментування Facebook

Плагин Facebook Comments

За допомогою плагіна Facebook Comments, який входить в пакет теми Magazine, ви зможете легко доповнити або замінити стандартну систему коментування WordPress на більш соціально-дружню. Ваші користувачі зможуть залишати коментарі використовуючи свої облікові записи Facebook.

Інші особливості і можливості теми:

 • Користувальницькі банери
  Ця функція дозволяє вам легко розмістити оголошення в вигляді банерів. Ви можете розмістити партнерську реф-посилання у формі, причепивши її до зображення баннера.
 • Сумісність з останньою версією WP
  Гарантована сумісність з останньою версією WordPress 3.6.1
 • Вибір кольору категорій
  На головній розміщується багато записів з різних категорій. Ви зможете змінювати колір шапки або фон дуже легко через опції теми або в налаштуваннях віджетів.
 • Заголовки в секції новин
  Ви можете призначити, які заголовки новин будуть показані сьогодні у розділі новин під головною навігацією. Так що читачеві буде дуже легко їх знайти.
 • 940px сітка Twitter Bootstrap
  Magazine тема побудована на Twitter Bootstrap framework з адаптивним макетом — 940px ширина одного контейнера.
 • Підтримка шорткодов
  Ви можете додавати спеціальне зміст: назви, інфо-блоки, кнопки, колонки, вкладки з вмістом, і контактні форми в один клік, використовуючи шорткоди.
 • Користувальницькі CSS
  Цей блок доступний в налаштуваннях теми, ви можете використовувати свій CSS сценарій, щоб створити певний стиль, з допомогою ідентифікаторів елемента або класів.
 • Вибір Фону
  Ви можете встановити зображення в якості фону для вашого сайту. Так само Ви зможете дуже легко, за допомогою налаштувань теми, вибрати позицію фонового зображення або стиль.
 • Власний Логотип (в шапці і в підвалі)
  Відомо, що кожен сайт повинен мати власний логотип, ну або хоча б прагнути до цього. Тема Magazine надає простий спосіб інтерфейсу логотипу в шапці і в підвалі сторінок сайту.
 • Текст/Копірайт Футера
  З допомогою налаштувань теми, Ви можете дуже легко розмістити свій власний текст або повідомлення про авторські права в нижній частині сайту.
 • Витяги повідомлень
  Все там же, в налаштуваннях теми, дуже просто настроїти довжину витягів з повідомлень.
 • Типи повідомлень
  Розподіл змісту за типами повідомлень на групи, зробить ваш сайт візуально ще більш наповненим .
 • Вбудована контактна форма
  Щоб відвідувачі змогли без проблем зв’язатися з вами, в темі передбачена вбудована контактна форма, повністю робоча, без використання яких-небудь додаткових плагінів.
 • Інтеграція з Google Maps
  Показати адресу на картах Google дуже легко, вам не потрібно вставляти спеціальний код, достатньо ввести назву місця. Наприклад: Melbourne, Moscow, Australia і автоматично буде відображатися місце на Google Maps.
 • Семантичний і SEO оптимізований код
  SEO є одним з найважливіших моментів для видимості сайту в результатах пошуку в пошукових системах. В темі Magazine використаний SEO дружній підхід. Теги заголовків прописані належним чином, передбачено додавання тега alt для зображень і т. д. і т. п…
 • Вбудований Google Analytics
  Ви можете вставити код відстеження сайту Google Analytics, у відповідне поле, прямо на сторінці налаштувань теми. Вам не треба перелопачувати і колупати файли шаблону для цього.
 • Параметри теми
  Дружня і інтуїтивно зрозуміла панель налаштувань, де зібрані всі найважливіші елементи. Тут ви можете налаштувати: логотип, favicon, категорії новин, сімейство шрифтів, SEO-параметри, код аналітики, адресу Google Maps, і т. д…
 • Dummy Content
  Magazine theme package includes an XML dummy content. After installation you can import it as an example. So will easy to create your own content.
ДемоСкачать

Сподіваюся, що ця чудова тема оформлення для сайтів/блогів базуються на движку WordPress, знайде своїх користувачів

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here