Material — Журнальна тема для WordPress преміум класу

0
297

У новому 2015 році, на ринку Envato, представлено величезну кількість якісних тем оформлення, для сайтів і блогів працюють на движку WordPress. Встежити за всіма з’являються новинками складно, але по мірі можливості, продовжую знайомити вас з найбільш помітними з них.
Сьогодні хочу представити чергову роботу від Dankov, чудову тему WordPress преміум класу, виконану в популярному журнальному стилі.

Material — Журнальна тема для WordPress

ДемоСкачать

Професійна новинна тема, відмінно підійде для тих, хто шукає готовий набір інструментів (шаблони сторінок, додатки, віджети і т. д.), для відображення великої кількості контенту, обгорненого в добре опрацьовану обгортку, з чистим і доброзичливим, користувальницьким інтерфейсом. Завдяки базовому макету в 3-колонки і безлічі інших окремих елементів, головна сторінка цієї теми, надає можливість користувачам, охопити великий обсяг змісту.

Material - Журнальная тема WordPress премиум класса

Тема Material повністю сумісна з bbPress і WooCommerce плагінами і містить вбудовані, адаптивні блоки рекламних оголошень, які відмінно реагують на зміни розмірів екранів пристроїв, втім, як і вся тема в цілому.
Як і більшість тем з серії преміум-класу, Material має оптимізований код, заточений на продуктивність і швидке завантаження сторінок сайту. Стовідсотково адаптивний дизайн, що безперечно розширює коло користувачів, що використовують для серфінгу інтернету мобільні пристрої.

Material - Журнальная тема WordPress

Дружня панель управління опціями теми, пакет вбудованих віджетів і набір шорткодов, можливість швидкого перекладу, наявність документації та технічної підтримки, усе це і багато іншого, роблять тему Material, не просто красивим шаблоном, а повноцінним інструментом реалізації якісних веб-проектів.

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо підтримайте проект — додавши блог виключення AdBlock та поділіться посиланням на запис в своїх соціальних мережах: