Набори іконок для соціальних закладок

0
370

Правилом хорошого тону стало використання на сторінках блогів і сайтів іконок для додавання статей в різні соціальні мережі. Це своєрідний заклик авторів до читачів поділитися інформацією зі своїми друзями, якщо вона їм сподобалася. Привабливі зображення додавання в соціальні закладки великий плюс для веб-сайту. Якщо іконки додати в соціальні закладки привабливі тоді, ймовірність їх натискання відвідувачами сайту значно зростає, а це, у наслідку, допомагає популяризації Ваших мережевих ресурсів.
У нас поки що такі іконки для соціальних сервісів можна зустріти не часто, є більш прості варіанти або тільки твіттер. Напевно, це обумовлено відсутністю великого числа великих і якісних соціальних мереж – є кілька цікавих, але і ті перетворилися на притулок для спаму і псевдо smm просування.
Автор будь-якого якісного wordpress блогу або професійного сайту, думаю, хотів би бачити подібні соціальні іконки органічно вписаними з дизайн свого проекту. Саме для таких випадків дизайнери випускають зовсім незвичайні, оригінальні і просто хороші набори. Пошукавши по всім подібним зборках, впевнений, можна знайти відповідні іконки для будь-якого дизайну. Сьогодні представляю вашій увазі парочку таких наборів.

Набір соціальних іконок

Відмінний набір іконок для соціальних мереж. В пакет входить 40 іконок різних сервісів, розмір іконок 512x512px

Завантажити

Пакет іконок соціальних мереж

Пакет иконок для социальных сетей

Ще один чудовий пакет іконок для соціальних мереж, складається з 40 16х16рх іконок і 40 32x32px ікон в 32-бітному форматі PNG.

Завантажити

Звичайно ці набори лише крапля в морі, існує величезна кількість пакетів іконок під різний дизайн, хлопці працюють хто на що здатний. Радує те, що наші дизайнери не стоять на місці, забезпечують соц-мережі рунета своїми іконами, але це вже інша історія і в подальшому буду викладати сподобалися мені версії іконок для наших соціальних мереж.

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо підтримайте проект — додавши блог виключення AdBlock та поділіться посиланням на запис в своїх соціальних мережах: