Найпростіше зміна розміру зображення

0
140

Часто і досить клопітно доводиться шукати спосіб виведення зображень з ефектом збільшення оного одним кліком. Сьогодні розповім про найпростішому на мій погляд способі.
Звичайно використовуючи цю фішку ми не побачимо жодних ефектів і слайдово-галерейних штучок, але необхідної мети зміни розміру зображення доб’ємося у легку.

І так, дивимося на приклад, а точніше для збільшення картинки просто сміливо жмякните на неї один раз, подвійний клік, поверне картинку до початкових розмірів:

Щоб повністю переконатися в простоті використання такого ефекту, давайте розглянемо з допомогою чого досягається такий результат:

<img title="" name="myImage" onclick="javascript:myImage.height=240;myImage.width=320" ondblclick="javascript:myImage.width=160;myImage.height=120" src="images/feb476f8fc92.jpg" alt="" width="160" height="120" />

У налаштуваннях виведеного зображення ви, я думаю, з легкістю розберетесь. У параметрі onclick налаштовуєте розміри зображення при натисканні один раз (для збільшення), а в подію ondblclick відповідно прописуєте параметри для повернення до початкового розміру.

Всі, якщо ви очікували коду на пів сторінки, то приємно помилилися. Звичайно, практичність широкого використання даного методу, з різних причин(відсутність модальності, дубль-клік і т. д.), досить таки спірна, але знати про таке простецком рішенні, думаю не завадить.
Удачі!

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо підтримайте проект — додавши блог виключення AdBlock та поділіться посиланням на запис в своїх соціальних мережах: