Нова добірка з 25 фотогалерей і слайдерів на jQuery

0
201

Доброго дня всім!
Зовсім не давно я викладав не велику добірку з п’яти фотогалерей і слайдерів на jQuery. Це як ви розумієте мінімум від того, що створено і реалізовано на даний момент. Не беруся сказати скільки існує галерей, слайдерів і фотоальбомів, різних форм і способів виконання, думається мені, що дуже і дуже багато, так як кожен веб-розробник, веб-дизайнер ні — ні та і звертається до цієї теми. Допитливі уми не дають рукам спокою, знаходячи все нові й нові рішення.
Побачивши у читачів підвищений інтерес до цієї теми, мені хотілося б зосередити вашу увагу на нових і цікавих техніках побудови галерей зображень з допомогою jQuery, а так само інших javascript слайдер-плагінів. Давайте разом з вами, шановні читачі, подивимося і заценим більш повну добірку з 25 різних фотогалерей і слайдерів. В огляді представлено короткий опис особливостей функціоналу галерей, а так само посилання на сайти розробників, і приклади роботи плагінів.

Оновлення від 09.05.2017

І так, дивимося, вибираємо і використовуємо вподобані на своїх проектах:

Galleriffic

Оф.Сайт | Demo

Galleriffic-Галерея изображений

Galleriffic є JQuery плагіном, який оптимізований для обробки великих обсягів фотографій при збереженні пропускної здатності.


Camera Slideshow

Оф.Сайт | Demo

Camera Slideshow - Слайд-шоу изображений

Camera Slideshow плагін jQuery, який також може використовуватися в якості плагіна WordPress. Він поставляється з 33 вбудованими темами, але ви також можете вносити свої зміни, тому що в слайд-шоу включений файл CSS, в якому ви легко можете налаштувати потрібні частини.


GalleryView

Demo | Скачати

Galleryview - Красивая галерея изображений


Pretty Photo

Оф.Сайт | Demo

Фотогалерея Pretty Photo

Pretty Photo є JQuery клоном лайтбокс. Він не тільки підтримує зображення, але і відео, flash, YouTube, фрейми і Ajax. Це повномасштабний лайтбокс медіа.


LoopedSlider

Оф.Сайт | Demo

LoopedSlider - Слайдер изображений

LoopedSlider це слайд-шоу плагін JQuery, який з вигляду дуже простий, але в той же час упакований корисним набором функцій, які допоможуть початківцям і досвідченим розробникам, при створенні елегантного і зручного слайд-шоу.


PhotoNav Showcase

Demo

PhotoNav Showcase - Панорамные изображения

PhotoNav Showcase це не галерея і не слайдер, це спеціальний Javascrip для панорамного перегляду зображень з можливістю прокрутки по горизонталі. Іноді буває дуже навіть корисним мати можливість перегляду великих зображень за допомогою панорамної прокрутки.


iPhote-like Image Resizing

Оф.Сайт | Demo

iPhote-like Image Resizing

iPhote-like Image Resizing з назви видно, що це ніщо інше, як масштабування зображень безпосередньо в браузері, за допомогою javascript.


Cover Flow Image Gallery

Оф.Сайт | Demo

Cover Flow Галерея изображений

Cover Flow Image Gallery цікава галерея зображень з елементами слайд-шоу з використанням AJAX.


qGallery

Оф.Сайт | Demo

qGallery - Скрипт галереи изображений

qGallery є простим у використанні прототипом на основі скрипта галереї. Вся обробка зображень здійснюється за допомогою скрипта, тому вам не доведеться турбуватися про завантаження зображень на сервер. Всі зображення для повномасштабного перегляду створюються на льоту і зберігаються в кеші каталогу на сервері, щоб зберегти потужність обробки на сервері.


Image Flow

Оф.Сайт | Demo

Image Flow - eFlow - Карусель картинок

Image Flow — в галереї використана технологія Cover Flow Apple, знавці Safari зрозуміють і зацінять. JavaScript создаетт ефект Cover Flow без яких-небудь помітних дефектів. Навігація за допомогою клавіатури (клавіші зі стрілками), мишею прокруткою і підтримується перетягування зображень. Гарна і потужна панорама, дуже здорово для використання, тим кому воно звичайно треба.


Thickbox Prototype

Оф.Сайт | Demo

Thickbox Prototype - Программа для создания галерей

Thickbox Prototype VisualLightBox це прототип, який є вільним програмним забезпеченням, він допоможе вам легко створювати свої фотоальбоми, веб-галереї для веб-сайтів в стилі лайтбокс. Накладення ефекту відбувається в кілька кліків, без написання не єдиної рядки коду. Для редагування зображень, що не використовується JavaScript, HTML кодування або CSS, просто натисніть кнопку, щоб отримати веб-фотогалерею в готовому вигляді, так стверджують автори програми.


SmoothGallery

Оф.Сайт | Demo

SmoothGallery - Слайдер и галерея изображений

SmoothGallery за своїм функціоналом, це слайдер і повноцінна галерея зображень з управлінням в автоматичному і ручному режимі, з можливістю виведення заголовків і анонсів статей.


Imago Ajax Image Gallery

Оф.Сайт | Demo

Imago Ajax - Галерея изображений

Imago Ajax Image Gallery ще одна чудова галерея зображень виконана за допомогою Javascript і CSS. Сміливо можете переглядати і ділитися своїми фотографіями на Flickr, SmugMug або на вашому власному сайті, Imago обробить і покаже їх у найкращому вигляді.


Coin Slider

Оф.Сайт | Demo

Coin Slider - jQuery Слайдер изображений

Coin Slider jQuery Слайдер з унікальними ефектами переходу. Він має гнучкі настройки і сумісний з IE6 +, Firefox 2+, Safari 2+, Google Chrome 3+ і Opera 9+. Також чудово ладнає з iOS і Android.


mooCircle

Оф.Сайт | Demo

mooCircle - Слайдер изображений

mooCircle своєрідна «листалка» зображень, з управлінням у ручному режимі, виконана з оригінальним ефектом зміни картинок.


mooFlow

Оф.Сайт | Demo

Фотогалерея mooFlow

mooFlow фотогалерея з використанням javaScript фреймворку MooTools. Думаю любителям динаміки та елементів анімації, сподобається метод демонстрації зображень застосовуваний в цій галереї.


Slideshow 2

Оф.Сайт | Demo

Slideshow 2 - Слайд-шоу изображений

Slideshow 2 нова версія слайд — шоу для анімаційного представлення зображень на ваших сайтах, все виконано дуже просто, надійно і зі смаком.


Fotorama image slider

Оф.Сайт | Demo

Fotorama - Слайдер изображений

Fotorama — Слайдер зображень, простий, але в той же час дуже потужний інструмент. Ви можете використовувати WordPress, для цього існує окремий плагін. Щоб допомогти вам налаштувати Fotorama, у розробників підготовлений невеликий відеоурок. Fotorama це витончений спосіб показати ваші фотографії або будь-які інші зображення. Плагін надається абсолютно безкоштовно.


RhinoSlider

Оф.Сайт | Demo

RhinoSlider - jQuery Слайдер изображений

RhinoSlider jQuery слайдер зображень, який надає можливість налаштування вашої версії перед завантаженням. Це може значно скоротити час, що витрачається на налаштування. Звичайно, ви можете завантажити весь пакет, але я думаю, що найкраще використовувати генератор.


Spacegallery

Оф.Сайт | Demo

Spacegallery - 3D Слайдер изображений

Spacegallery — Слайдер зображень з 3D-інтерфейсом, який завантажує нові зображення при натисканні на існуючий. Слайдер має настроюються кордону, тривалість анімації, висоту перспективи і багато іншого.


Spry Photo Gallery

Demo

Spry - Фотогалерея

Spry Photo Gallery відмінна фото галерея з різними способами виведення зображень для демонстрації користувачам.


Sliding Boxes

Оф.Сайт | Demo

Sliding Boxes - Слайдер изображений

Sliding Boxes подання зображень виконано за принципом ковзної або розсувний анімації вікна з картинкою, з висновком підпис до зображення і короткого анонсу статті.


Sideways

Оф.Сайт | Demo

Sideways - Полноэкранная галерея изображений

Sideways — Повноекранна галерея зображень, яка приголомшливо виглядає, особливо на широкоекранних дисплеях. Включає в себе як переглядач мініатюр, так і навігацію безпосередньо з зображень за допомогою стрілок.


Photo Gallery

Demo

Компактная фотогалерея

Прекрасний зразок компактної фотогалереї. Зображення відображаються у вигляді мініатюр в окремому вікні, перегляд повнорозмірних зображень не виходить за рамки вікна галереї.


Слайд-шоу зображень з підписами напівпрозорими

Оф.Сайт | Demo

Слайд-шоу изображений


На цьому мабуть і зупинимося. Ми розглянули велику добірку з різних галерей зображень, які з них краще або гірше, це вирішувати тільки вам, шановні читачі. Хочу нагадати ще раз, що методи створення галерей або слайдерів зображень не обмежуються цим оглядом, технології не стоять на місці, дизайнери та веб-розробники різних мастей працюють, створюють щось нове і цікаве. Сподіваюся, що розводив писанину не даремно і кому небудь знадобляться мої викладки з цієї цікавої теми.

Удачі і всіх благ.

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо підтримайте проект — додавши блог виключення AdBlock та поділіться посиланням на запис в своїх соціальних мережах: