Новорічні подарунки та акції від хостинг-провайдера Beget.ru

69

Хостинг провайдер Beget.ru одна з кращих і надійних російських хостингових компаній.
Завдяки гнучким тарифних планів, зрозумілою і зручною панелі управління, дружній, і чуйною тех. підтримки, компанія Beget міцно зміцнилася на лідируючих позиціях у різних рейтингах, і заслужено здобула довіру в середовищі розробників і власників сайтів.

Крім усього іншого, цей хостер постійно радує своїх клієнтів приємними новинами, всілякими акціями і бонусами.

Напередодні Нового року, компанія Beget вітає всіх своїх користувачів з наступаючим святом та дарує чудовий новорічний подарунок, у вигляді чутливого поліпшення параметрів існуючих тарифних планів.

Віртуальний хостинг

Вирутальный хостингЗбільшена припустиме навантаження на процесор з CP 50 до 65 CP на всіх без винятку діючих тарифах віртуального хостингу.

Припустиме навантаження на БД так само збільшується до 2 500 CP.

Детальніше про послугу »

VIP хостинг

VIP хостингНа всіх тарифах класу VIP, для високонавантажених проектів, перед новорічними святами, збільшилася дисковий простір:

– Town з 10 000 мб до 12 500 мб
– City з 15 000 мб до 20 000 мб
– Mega з 25 000 мб до 30 000 мб

І це ще не все. Навантаження на MySQL, теж збільшилася до 5000 CP. Гідна надбавка, чи не правда?

Детальніше про послугу »

Безкоштовний хостинг

Бесплатный хостингТим чиї проекти ще не досягли великих розмірів, або початківцям веб-майстрам, цікаво буде дізнатися, що компанія Beget, не обійшла стороною і безкоштовний хостинг, збільшивши допустимий ліміт файлів на записі з 10 000 шт. до 15 000 шт. Відмінна можливість перевірити роботу свого сайту на цьому хостингу!

Детальніше про послугу »

Оренда серверів

Аренда серверовВсім орендарям серверів, при оплаті від 10 місяців вперед в період з 20 грудня по 10 січня включно, надається пристойна знижка в розмірі 25%.

Далі — більше. Перейнявшись тим, щоб народ зміг спокійно, без зайвої суєти і і безтурботно провести новий рік та січневі свята, хостер гарантує, що в період з 28 грудня 2013 року по 8 січня 2014 року акаунти не будуть блокуватися за несплату. Так що гуляємо, але краще все ж вчасно поповнити рахунок і здійснити оплату послуг, а то чим чорт не жартує))).

Детальніше про послугу »

Для партнерів

Для партнеров BegetДля своїх партнерів команда Beget.ru так само приготувала подарунок. Намагаючись врахувати всі побажання, суттєво переробили партнерську програму. Тепер крім передачі id посилання на сайт Beget.ru можна реєструвати свої сайти і всі переходи з них будуть рахуватися, як переходи по реферального посиланням.

Повністю був перероблений розділ статистики та управління партнерською програмою. Змінили правила зарахування платежів — тепер відсоток зараховується з кожного платежу і якщо користувач купує додаткові послуги (SSL, IP, домени і т. д) йде списання з партнерського балансу — це дозволить зробити партнерську програму ще більш прозорою.

* * * * *

У році, що минає колективом Beget було розроблено чимало різних поліпшень і нововведень. Кому цікаво, може подивитися спеціально підготовлений звіт по виконаній роботі і нових можливостях, цього чудового сервісу.

У висновку, хочу, для тих хто тільки що дізнався про існування цього хостер-провайдера, сказати: Beget — це в першу чергу «людяний» хостинг, розрахований на людей, які шукають комфорту в обслуговуванні (тех. підтримки) і простоти звернення, у даного хостера один з кращих показників в співвідношенні ціни\якості на російському ринку хостинг-послуг.

Приєднуюсь до привітань з наступаючим Новим Роком! Бажаю всім здоров’я, все інше самі добудемо!

З повагою, Андрій/driver/

Буду дуже вдячний, якщо поділитеся посиланням на запис в своїх соціальних мережах: