Новий відеокурс про роботу в фреймворку CakePHP

0
177

Доброго дня всім!
Буквально на днях, хлопці з команди WebForMySelf створили для вас безкоштовний міні-курс, момтоящий з п’яти відеоуроків, які допоможуть вам ближче познайомитися з одним з найбільш дивовижних і зручних у роботі PHP-фреймворків – CakePHP

Вивчивши ці уроки ви зможете зрозуміти базові принципи роботи CakePHP, ознайомитеся з усіма плюсами і мінусами цього каркаса, на власні очі переконаєтеся у його простоті та могутності. Лише 3 години і ви вже зможете скласти власну думку про Кейке, зрозумієте, чи підійде вам особисто цей корисний інструмент, якщо ні, то пошукайте що-небудь ще…

Приєднуйтесь

Хоча основи РНР зобов’язаний знати будь-який поважаючий себе веб-програміст, нам потрібно щось ще! Інструмент, який суттєво економить час. Саме тому життєво необхідно, досконало знати хоча б один фреймворк PHP.

Один з головних секретів наворочених веб-майстрів — володіння фреймворками. Що дозволяє їм брати найдорожчі замовлення на фрілансі і просуватися по кар’єрних сходах у веб-студіях, як програміст, веб-майстер.
Будь-якого професійного вебмастера відрізняє від новачків всього лише дві якості:

  • Масштаб розв’язуваних завдань і …
  • Швидкість вирішення цих завдань!

І практично будь-який популярний РНР-фреймворк дозволяє вирішити обидві ці проблеми одночасно.

Звичайно, існують готові CMS, з допомогою яких фактично за кілька хвилин можна отримати готовий сайт. Якщо вам потрібен простий шаблонний сайт або блог, то CMS це саме воно.
Сучасні CMS надають досить багатий функціонал, всілякі доповнення, розширення, плагіни і т. д. і т. п. Але основний недолік CMS — це відсутність необхідної гнучкості.
Якою б гнучкою і розширюваної не була готова CMS, в ній все одно є свої обмеження. Так чи інакше розробник обмежений цілком відчутними рамками функціоналу або API, які надає нам вибраний движок. Незабутній при цьому про обов’язкову оптимізації коду, швидкості відгуку і навантаженні на сервер.

Багато проблем вирішують самописні CMS, але процес написання коду може затягнутися надовго і чим більше написано коду, тим більше стає ймовірність виникнення помилок.
Тому якщо ви пишете свою CMS, то використання фреймворку значно прискорює весь процес розробки веб-додатки. в цьому випадку вам не потрібно замислюватися про структуру, не потрібно писати якісь додаткові бібліотеки… Все це вже є і пропонується вам у фреймворку.
Простіше кажучи, навіщо винаходити велосипед і писати код з нуля, якщо можна взяти готову структуру і бібліотеки коду, пропоновані фреймворком. Але щоб правильно і продуктивно працювати з фреймворком, для початку варто вивчити, зрозуміти базову структуру та основи.

Саме в цьому і допоможе вам розібратися, безкоштовний, базовий «Відеокурс про роботу в фреймворку CakePHP»

Видеокурс о работе в фреймворке CakePHP

5 Невеликих уроків, без зайвої води, в яких все розкладено так, що стає зрозуміло навіть новачкові. Не полінуйтеся, перегляньте на дозвіллі і ви обов’язково в’їдете в тему, ну, а далі як піде. Тим більше абсолютно безкоштовний відеокурс, доведеться пожертвувати тільки своїм часом.

Повірте други мої, Без оволодіння цими базовими знаннями, ви не зможете скласти враження про механізм роботи будь-якого фреймворку, так що рекомендую вам почати вивчення роботи будь-якого фреймворку саме з цих базових уроків.

Приєднуйтесь

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо підтримайте проект — додавши блог виключення AdBlock та поділіться посиланням на запис в своїх соціальних мережах: