Новинки преміум тем WordPress за листопад 2013

0
117

Уявляю вашій увазі чергову добірку новітніх тем оформлення для блогів WordPress. В огляді зібрані тільки самі нові якісні теми, випущені у світ у листопаді 2013 року. Всі теми з категорії преміум-класу, а значить представлені в повному комплекті з усіма необхідними елементами та інструментами, для комфортного ведення блогу.
Дизайн тим різноманітний, виконаний з урахуванням сучасних вимог, з використанням адаптивної верстки, тому сайти і блоги створені на таких темах оформлення, буде однаково добре виглядати, і ідеально функціонувати на всіх типах пристроїв.

Торгова марка ThemeForest, досить відома і популярна серед веб-розробників і дизайнерів, відрізняється дійсно якісними і настроюються шаблони сайтів різних категорій. Так що, купуючи вподобану вам тему на цьому майданчику, ви можете бути впевнені в тому, що купуєте не кота в мішку, а по-справжньому якісний і перевірений продукт. Погодьтеся, важлива деталь, враховуючи, що ми в більшості своїй, не розпещені наявністю зайвих коштів.

І так, якщо вам воно треба, уважно дивимося, вибираємо підходящий для вас варіант, і з деяким жалем, розлучившись з парою десяткою американських грошей, творимо, творимо, творимо…

Hypertext

Дивовижна одностраничная тема WordPress, з плоским і повністю адаптивним дизайном, який дуже популярний в даний час. Комплект теми містить багато корисних і необхідних функцій, ідеально підійде для будь-якого корпоративного агентства, творчої студії або для особистого блогу з портфоліо.
Дуже гнучкі налаштування, повністю настроюється дизайн і розширені можливості Page Builder (конструктор сторінок), дозволять створювати десятки користувальницьких сторінок легко і невимушено. Вичерпна документація з установки, налаштування і використання, постійна підтримка і оновлення.

Hypertext - Адаптивная одностраничная тема WordPress

[ Дивитися Демо » ] [ Завантажити » ]


Lightflow

Чудова тема WordPress, розроблена в стилі однієї сторінки з елементами Parallax-ефекту. Стовідсотковий адаптивний дизайн, дозволить чудово вписатися вашого сайту або блогу на екрани різних мобільних пристроїв. Тема підійде для просування бренду корпоративного бізнесу. Динамічний слайдер, зручне представлення загального змісту, і інші не менш корисні елементи інтерфейсу, зміцнять ваші позиції і дозволять зацікавленим користувачам познайомитись з вашою професійною діяльністю.

Lightflow - Адаптивный Parallax шаблон WordPress

[ Дивитися Демо » ] [ Завантажити » ]


Sonec

Бізнес тема WordPress для фотоблогов і організації барвистих і динамічних портфоліо. У своєму арсеналі має безліч варіацій відображення головної сторінки, сторінок портфоліо, галерей зображень, блогових сторінок з різними варіантами розташування бічних колонок і шаблонами окремих записів. Цілий ряд кодових скорочень (шорткодов) для виведення необхідних функцій, приємно здивують будь-якого розробника. Дружня і інтуїтивно зрозуміла панель управління налаштуваннями теми, зроблять роботу по створенню чергового веб-проекту ще більш простий і в той же час цікавою.

Sonec - Бизнес тема WordPress

[ Дивитися Демо » ] [ Завантажити » ]


Mavericks

Чергова тема оформлення WordPress, з серії бізнес-тематики для організації представницького портфоліо. Як і всі теми цього огляду, Mavericks повністю адаптивний дизайн і наділена всіма перевагами шаблонів преміум-класу. Тема упакована докладною документацією, забезпечена розширеною панеллю управління, вбудованим плагіном контактної форми, має валідний, seo-оптимізований код і безліч інших корисних фішок. Цілий пакет готових шаблонів користувача сторінок, підтримка шрифтів від Google Font, серія користувальницьких віджетів, найпростіше управління кольором, підтримка різних форматів повідомлень, і чудова інтеграція мультимедійного контенту сторонніх сервісів. Популярний і доречно використаний Parallax-ефект, зробить подорож користувачів по розділам вашого сайту, цікавим і незабутнім.

Mavericks - новая тема WordPress

[ Дивитися Демо » ] [ Завантажити » ]


Shopen

Адаптивна WooCommerce WordPress тема. Shopen є потужним рішенням для створення повного і функціонального веб-проекту. Повністю відповідає сучасним вимогам і акуратно, без будь-якої видимої ломки, відображається на екрані будь-якого мобільного пристрою. Комплект містить кілька макетів портфоліо, один варіант макета блогу і 5+ шаблонів користувача сторінок. Розроблена тема з допомогою HTML5 і CSS3 стандартів, сумісна з WooCommerce і BBPRess форум-системою. 100%-я підтримка всіма сучасними браузерами і оптимізація під популярні пошукові системи.

Shopen - Адаптивная WooCommerce WordPress тема

[ Дивитися Демо » ] [ Завантажити » ]


Banda

Журнальна тема для WordPress проектів з музичним ухилом, студій, персональних блогів виконавців або фан-клубів. Тема виконана в темних і світлих тонах, забезпечена чудовим вбудованими Html5 аудіо-плеєром, а так само присутня цікава можливість відтворення відео в якості основного фону. Слідуючи віянням моди, елементи користувальницького інтерфейсу, виконані в плоскому стилі і мають необмежену палітру кольорів. Зовнішній вигляд майбутньої музичної майданчики, легко підлаштувати під бажаний стиль, будь-то класична музика, або ж ураганний рок.

Banda - музыкальная тема WordPress

[ Дивитися Демо » ] [ Завантажити » ]


Magazine

Дуже проста в обігу і в теж час досить функціональна, якісно пророблена, багатоцільова, журнальна тема для WordPress з 100%-м адаптивним дизайном, та величезною кількістю, всіх необхідних елементів, для створення повноцінного інтернет-порталу. В комплекті теми, є практично все, що потрібно, щоб задовольнити потреби найвимогливішого розробника сайтів. Список всіх особливостей теми настільки великий, що немає сенсу, приводити його в цьому короткому огляді, докладний опис, ви завжди зможете переглянути на сторінці презентації цієї чудової теми у ThemeForest. Впевнений, що цей шаблон, доведеться багатьом до душі, і знайде свого щасливого власника.

Magazine - журнальная тема WordPress

[ Дивитися Демо » ] [ Завантажити » ]


Breathe

Багатоцільова, універсальна тема WordPress з адаптивним дизайном, з купою корисних функцій і приголомшливою підтримкою. Тема Breathe здатна задовольнити всі потреби користувачів, будучи якісним, легко піддається управлінню, інструментом, для створення нових веб-проектів. Розробники теми, зробили акцент на якість і простоту використання, з великою увагою поставилися до деталей і по повній, як тільки це можливо, упакували тему, всіма необхідними опціями. При виниклих питаннях і проблемах, ви завжди зможете знайти підтримку, на чинному авторському форумі. Гарантована сумісність з WordPress 3.6+, необмежені можливості для налаштування, seo-оптимізація та багато-багато інших всіляких корисних речей…

Breathe - универсальная тема WordPress

[ Дивитися Демо » ] [ Завантажити » ]


Shopsy

Унікальна тема використовує всю потужність системи(плагина) WooCommerce, щоб надати Вам надійні механізми електронної комерції та розвиток у майбутньому. Тема побудована на останній версії Twitter Bootstrap 3, з використанням сучасних веб-стандартів і функцій. З допомогою магії jQuery, HTML5 та CSS3 технологій

Shopsy - уникальная тема WordPress

[ Дивитися Демо » ] [ Завантажити » ]


Rise

Оригінальна, одностраничная WordPress тема з широкими можливостями для створення дивного сайту портфоліо, на якому, ви зможете у всій красі, представити користувачам, всі свої творчі успіхи. За допомогою цієї теми оформлення, Ви також можете підготувати і випустити в світ динамічний блог, з повідомленнями сформованими в плитковому стилі. Приголомшливий слайдер великих зображень, менш приголомшливий розділ портфоліо, з фільтрацією експонованих робіт. Все це присмачено валідним HTML5 і CSS3 кодом, оптимізованим для пошукових систем. Готовий первод (включає .po / .mo файли), підтримка відео, готових шрифтів з величезної бібліотеки Google Font, розширена панель налаштувань, величезна кількість підтримуваних шорткодов і багато іншого, включено за замовчуванням до складу пакету, цієї чудової теми.

Rise - оригинальная тема WordPress

[ Дивитися Демо » ] [ Завантажити » ]


На завершення нашого невеликого огляду, хочу нагадати ще раз, що всі представлені теми, повністю адаптовані, для коректного відображення на екранах будь-яких типів користувацьких пристроїв. Всі ці теми, так би мовити, готове рішення, гарне, перевірене рішення, але не дозволяє в повній мірі, невгамовної фантазії розгулятися, по-справжньому творчих людей.
Хочете навчитися самостійно, грамотно і якісно верстати шаблони під мобільні пристрої, долучитися до вершин майстерності адаптивної верстки?
Зверніть увагу на новітній відеокурс від команди WebForMySelf:

«Практика верстки сайту під мобільні пристрої»

Реліз даного відеокурсу відбудеться вже днями, а точніше 19 листопада о 9.00 за московським часом. Вже зараз Ви можете записатися в попередній список, щоб в перших 36 годин релізу, отримати свою копію курсу з 20% знижкою.

Практика верстки сайта под мобильные устройства

Удачі!
Буду дуже вдячний, якщо поділитеся посиланням на запис в своїх соціальних мережах:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here