Огляд новинок якісних тем wordpress — січень 2014

0
154

Продовжуємо серію статей присвячених новинок якісних тем оформлення для популярного движка WordPress. Сьогодні познайомимося з черговою серією, упакованих по повній, цікавих (на мій погляд) тим wordpress преміум-класу, виконаних в стилі адаптивного дизайну.

Умільці зі всього світу, працюють не покладаючи рук, день і ніч, крапают все нові і нові одягу для сайтів і блогів, які працюють на WP. І це здорово, завжди є вибір, головне знати що тобі потрібно і де шукати. Так що, цей огляд буде начебто невеликої підказки. Та й профіт ніхто не відміняв, ви купуєте бажаний продукт, я в свою чергу, задоволення і скромний бонус від монстра індустрії Themeforest, а саме там можна знайти найновіші якісні теми WP.

Дивимося огляд, хто швидко, хто більш уважно, вибираємо ту саму і вперед, робимо інтернет-простір все красивіше і красивіше ))).

Останнє оновлення і доповнення: 10.12.2016.

1. X – Ultimate

X включає в себе кілька унікальних проектів всередині одного потужного пакета теми. Немає необхідності довго і вдумливо розбиратися в установці та налаштування, все інтуїтивно зрозуміло і працює просто. Я називаю такі проекти «пакетами», що містять кілька різних структур даних і набори елементів (стек). В даний час в X доступні три стека, і, в подальшому автори обіцяють розширення. Купуючи одну тему, ви будете постійно отримувати доступ до нових розробок весь час!
З приводу seo-оптимізації та інших не менш корисних фіч, — з цим все більш-ніж в повному порядку, напхана тема в плані адміністрування самим передовим інструментарієм і компонентами по повній. Тема «X» підійде під створення сайтів/блогів будь-якої тематики, лише б уяву не підкачало, та терпіння не вичерпалося.

Що воду даремно лити? Сходіть подивіться на роботу теми X в живу, розгляньте розділ «Demos» всі варіації застосування і відчуйте всю міць пропонованого продукту. Сподіваюся, багато хто не залишаться байдужими.

ДемоЗавантажити

2. Yoga

В назві теми явно зазначена спрямованість проектів на яких переважно її використовувати. Дуже чиста і функціональна тема WordPress з адаптивним дизайном. Yoga спеціалізована Тема WordPress для сайтів, пов’язаних з йогою. Yoga є гнучкі можливості для налаштування веб-сайтів у відповідності з вашими потребами, використовуючи живу тему.
Тема маючи повноекранний слайдер, який дозволяє показати хороший клас йоги. З SEO-оптимізацією все в повному порядку. Ця тема повністю написана вручну, має добре ранжування в пошукових системах.
Підтримка перекладів на інші мови, в комплекті вже є готові .pot файли, вам залишається перевести їх на .mo файли

Качественная тема wordpress - Yoga

Щільний пакет готових шаблонів сторінок, більше 5 варіантів розкладки головної сторінки, користувацька панель управління всіма опціями і багато іншого, що дозволить вам в короткі терміни, явити всьому світу свою творчість. Пишіть багато, цікаво і якісно, а тема Yoga, допоможе вашому дітищу, не загубитися у божевільному хаосі інтернету.

ДемоЗавантажити

3. Enfold

Ще одна, багатоцільова адаптивна тема WP. Enfold витримана в стилі мінімалізму, у кращих його проявах, не впадаючи в екстремальну пустка в оформленні, а лише роблячи упор на чистоти і легкості сприйняття і гармонійності колірної палітри. До речі, вибір колірної гами для елементів інтерфейсу, практично необмежений і легко доступний з панелі керування теми.

Многоцелевая адаптивная тема - Enfold

Задумаєте зібрати динамічний сайт, немає проблем, так само як і любителям блогів, не складе великої праці, «забабахати» унікальний щоденничок, з усіма відповідними функціями. Інструментів, для цього в пакеті теми предостатньо, все описувати, тільки даремно клавіатуру мучити, краще в живу оцінити цей чудовий продукт, та вивчити детально подану документацію. Благо, «хлопці і дівчата» з Themeforest, таку можливість, представляють своїм потенційним клієнтам, завжди в кращому вигляді.

ДемоЗавантажити

4. The7

Це 7. Таке ось, простацьку на слух, назва у цій барвистою теми WP. Назва просте, але в теж час досить звучна і, з певним змістом. А весь сенс стає зрозумілий коли починаєш занурюватися в роботу з цією чудовою темою оформлення. Щасливе, для багатьох, число «7», своєрідний талісман. Все, починаючи від установки і до кінцевого використання на діючому проекті, пронизана оптимізмом і світлими фарбами. Чудовий набір інструментів для роботи, дружня у всіх відносинах, користувацька панель управління, встановлені плагіни та модулі, що радує око, стовідсотково-адаптивний дизайн, наявність тих-підтримки і оновлення, і т. д… Все це і багато чого іншого, просто не можуть не надихати будь-яку творчу натуру.

The7 - Красочная тема WordPress

7-ка, до всього іншого, володіємо широким потенціалом для розгортання повноцінного інтернет-магазину. Ну, а в поєднанні з прекрасним дизайном, що ще треба, для успішного бізнесу, хіба що наявність бажання, та й хоч-якогось початкового капіталу.

ДемоЗавантажити

5. VideoPress

Всім кіноманам і просто любителям відео присвячується. VideoPress — заточена під роботу на движку WordPress, доведеться по душі передусім розробникам різних відео-сайтів або блогів близько-кіношної тематики. Злегка викликає колірне дизайнерське рішення, інтригуюче поєднання червоного і чорного кольору, безумовно зможе звернути на себе увагу. Особливих вишукувань і наявність яких би то не було наворотів я не помітив, але як відправна точка в роботі, як готовий шаблон, тема однозначно заслуговує уваги.

Videopress видео тема для WordPress

Достатній мінімум для створення функціонального відео-сайту. Поставив, трохи підлаштував під свої потреби і наповнюй різного роду легальним відео-контентом (звичайно ж з дотриманням всіх мислимих і немислимих законів), на радість глядачам і на догоду собі коханому))).

ДемоЗавантажити

6. DIGNITY

Гідність цієї простої і легкої, з чистим дизайном, одностраничной теми WordPress, є акуратна організації виводу змісту і різноманіття готових шаблонів, в різному колірному виконанні. Ідеальний варіант для створення та просування в маси, оригінального портфоліо.
В комплекті є — 12 варіантів сторінки з анімованими елементами інтерфейсу, з ефектом паралакса. Адаптивний макет в дружбі з Retina-дисплеями, установка повноекранних фонових зображень, відео з YouTube і Vimeo, а також масштабні картинки Flickr, широкоформатний слайдер і інші унікальні можливості. Наприклад, базовий колір, ви зможете легко змінити за допомогою одного кліка.

DIGNITY - Новая тема WordPress

Подивіться живий приклад роботи цієї чудової теми, запевняю, вона того варта. За погляд, як кажуть — грошей не беруть.

ДемоЗавантажити

7. ST Magazine

ST Magazine — WordPress тема, підходить для створення веб-сайту новин або журналів. ST Magazine ретельно опрацьована і призначена для легкого читання на екрані будь-якого розміру користувацьких пристроїв.
ST Magazine можна налаштувати так, щоб зосередитися виключно на своїй роботі, не вникаючи особливо в тонкощі механізмів управління. Тема оснащена вбудованою, настроюваної панеллю управління, так що безліч опцій для налаштування і зміни параметрів будь-якого, самого найдрібнішого пунктика теми, будуть завжди під рукою, що особливо добре для початківців, які не мають знань кодування, і не скуштували всіх «принад» веб-розробки і seo-викрутасів.

ST Magazine - новая журнальная тема wordpress

В комплекті теми, представлені 4 варіанта головної сторінки, у форматі макета коробки представлений фоновий слайдер зображень і відео, а так само маса інших, не менш корисних, що настроюються опцій. ST Magazine розроблена в кращих традиціях адаптивного дизайну, так що виглядати буде рівно і красиво на екранах будь-якого розміру, будь то ноутбук, Ipad або iPhone.
Тема повністю сумісна з Facebook, WPML, WooCommerce 2.5, WooCommerce 2.4.x, WooCommerce 2.3.x, WooCommerce 2.2.x, Bootstrap 3.x.

ДемоЗавантажити

9. Angle

Кут, улов, куточок, незграбний, та як-би не переводилося назва, цієї, за своїм оригінальної теми, головне те, що ваш блог або сайт, в такому оформленні буде виділятися на тлі інших і вже точно приверне увагу користувачів. Адаптивний дизайн з об’ємними елементами інтерфейсу в популярному плоскому(flat) стилі, замішаний на Bootstrap, а під капотом вся потужність движка WP. Повний набір інструментів для зручної роботи з будь-яким, самим вимогливим проектом. На мій погляд тема Angle, це не просто чергова одяг для блогу, це справжній, повноцінний конструктор.

Angle - адаптивная тема WordPress с плоским дизайном

Повторюватися немає сенсу, краще все роздивитися в живу, прицінитися поглядом і поклацати мишкою на окремих елементах цієї чудової теми. Запевняю вас, подивитися є на що.

ДемоЗавантажити

10. ST Swen

Під зав’язку нашого огляду, хочу познайомити вас з ще однією, бізнес темою WP, розробленої за стандартами адаптивної верстки і з урахуванням тенденцій сучасного веб-дизайну. Дуже легка для сприйняття і управління тема, ST Swen відмінно підійде для створення будь-яких онлайн бізнес проектів, з нею буде дуже комфортно вести і керувати потужним, функціональним сайтом, а так само використовувати в якості представницької майданчики. Всі необхідні для цього інструменти(плагіни, віджети, шаблони сторінок, елементи управління, кодові скорочення і т. д…) дбайливо упаковані і представлені в комплекті з темою. ST Swen також підтримує Retina Display, ваш сайт буде відмінно виглядати на екранах пристроїв, таких як Iphone, Ipad і Macbook Pro…

ST Swen - бизнес тема WordPress

Професійна тема, від цього нічого не віднімеш, передбачено практично все, ну-у, або майже всі, так що залишається тільки цю тему отримати, прикрутити до свого проекту, зовсім трішки підправити під свої потреби і понеслась…

ДемоЗавантажити

Писати про теми оформлення WP, можна до нескінченності, благо цього добра клепають по всій планеті, як на добротному фордівському конвеєрі. Про основну масу, скоро можна сказати з простацьки — розвелося як грязі, більшість наштамповане по одному лекалу, попит і неабиякий ажіотаж, а звідси і такий вал пропозицій.
Радити закласти щось таке-отаке? Так цих рад і без мене вистачає. Закликати купувати якісний продукт? Теж не буду, є кошти і бажання — будь ласка, тепер ви знаєте де шукати))).

Сподіваюся тільки, що захопившись якою-небудь темою з цього огляду і купивши її, ви правильно і з користю справи, розпорядитися цим недешеве придбанням. Ну, а я в міру своїх скромних можливостей, намагатимусь і надалі знайомити вас з найновішими розробками, якісних і більш-менш доступних тем оформлення WP.

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо підтримайте проект — додавши блог виключення AdBlock та поділіться посиланням на запис в своїх соціальних мережах: