Огляд онлайн-сервісів для веб-розробки і дизайну

0
240

Для веб-дизайнерів і розробників створено величезну кількість програмних засобів і додатків, від найпростіших html-редакторів, елементарних рисовалок до цих медійних комбайнів типу Photosop та інших. Все це добре, але не завжди вони під рукою, та безкоштовно отримати хороший програмний продукт не так просто. Виправити ситуацію допомагають всілякі веб-додатки та сервіси, вам залишається тільки вибрати той, який стане корисним у вашій роботі над черговим проектом.

Сьогодні продовжимо знайомитися корисними онлайн-інструментами, які будуть цікаві, в першу чергу веб-розробникам і дизайнерам. У статті загострюється увага на різних сервісах для створення і обробки зображень, онлайн-генераторах для створення кнопок, форм, ефектних написів, банерів і логотипів, колірних інструменти для веб-дизайнерів.
Для розробників представлені ефективні інструменти генерації та обробки коду html/ccs3 і багато іншого.
Пробіжитеся за запропонованими у статті варіантів і ви напевно знайдете для себе цікаве.

RoundedCornr

Онлайн-инструменты для веб-разаработки

RoundedCornr — набір інструментів для генерації html/css коду та зображень при розробці веб-елементів з закругленими кутами. З допомогою RoundedCornr можна швидко і легко створити закруглені кути для текстових блоків з градієнтною заливкою, рамку навколо текстового поля з закругленими кутами, ну і нарешті створити єдине зображення Gif встановлюючи межі, палітру, і насиченість кольору градієнта. Ви можете використовувати це зображення в якості фону для вашої кнопки, вкладки,текстові поля, і т. д. і т. п. Все що від вас потрібно це виставити потрібні параметри і натиснути на кнопку, решта сервіс зробить сам, В результаті ви отримаєте готовий html/css код і зображення.

WhatFont

Онлайн-инструменты

Дуже корисний додаток, за допомогою WhatFont вам не складе труднощів визначити шрифт, який використовувався при наборі тексту на будь-якому сайті, варто лише навести курсор на вас зацікавив текст. WhatFont йде в ногу з часом, постійно охоплюючи все більше сервісів надають веб-шрифти нової формації. В обойму сервісу додалася підтримка покращення якості її роботи і Google Font API. Є можливість закріпити на панелі закладок браузерів спеціальний Букмарклет у вигляді кнопки( підтримуються Firefox 3.6+, Chrome 9+, Safari 4+, Internet Explorer 9). Розробники сервісу не обійшли стороною і розширення, правда поки доступні доповнення для Chrome та Safari.

Fontstruct

Создание шрифтов онлайн

Готові шрифти і сервіси надають їх, це звичайно добре, але напевно кожен веб-розробник хоча б раз, та хотів створити свій власний, неповторний веб-шрифт. Fontstruct — це саме «те, що доктор прописав», сервіс дає можливість веб-розробникам експериментувати і створювати свої шрифти для нових проектів.

HTMLform.com

Онлайн генератор HTML-форм

HTMLform.com — безкоштовний онлайн генератор форм. За допомогою даного сервіси ви легко зможете розробляти свої HTML-форми будь-якої складності. Для вас надані всі необхідні компоненти: текстові та цифрові поля, селектори дати, чекбокси,а також спеціальні поля, типу: країна, штат, область, веб-сайт, електронна пошта, номер телефону і так далі. Ви можете додавати свої форми в будь HTML сторінки, або інтегрувати до системи управління сайтом(CMS), у тому числі: Joomla, WordPress, Drupal, Plone … HTML форми, які ви створите будуть мати захист від спаму за допомогою перевірки системи, яка використовує CAPTCHA. Можливість включення перевірки reCaptcha у форму автоматично.

Form builder

Онлайн генератор форм

Form builder — відмінний у всіх відносинах, онлайн конструктор і редактор побудови форм. Працювати з цим генератором дуже просто і зручно. Вибираєте потрібні вам поля , редагуєте властивості на свій розсуд і завантажуєте готовий результат у вигляді відкритого для копіювання коду або упакований в zip-архів. У пакеті отримуєте все необхідне: HTML розмітка, CSS код, JavaScript і PHP скрипти.

{CSS} Portal

Онлайн ресурсы CSS

{CSS} Portal — чудовий набір інструментів і ресурсів, спрямованих для роботи з CSS. На CSS Portal представлені якісні уроки та приклади CSS верстки та використання властивостей CSS3, чудовий пакет онлайн генераторів CSS і CSS3, генератори кнопок, меню, СЅЅ3 генератори Text Shadow, Box Shadow, Rounded Corner і багато іншого. Плоскопанельний екран англійською, але все інтуїтивно зрозуміло. Крім того, на сайті ви зможете знайти всі властивості CSS/CSS3, шпаргалки і книги по вивченню CSS, а так само є хороша колекція шаблонів CSS. Постійно використовую цей сайт в своїй роботі і рекомендую вам «зарядити» {CSS} Portal у свою обойму інструментів для веб-розробника.

Xeo CSS

Онлайн редактор CSS/HTML

Xeo CSS — є потужним інструментом для створення і редагування стилів CSS. За допомогою цього веб-додатки, ви зможете оформляти веб-сторінки без написання програмного коду. Використовуючи візуальний редактор CSS, ви в режимі реального часу будете бачити результат своєї роботи. У розпорядження розробників представлений простий НTML-редактор. Додаєте потрібні селектори (класи і id), встановлюєте для них властивості та необхідні вам параметри та по завершенню роботи отримуєте готовий CSS код.

CSS Box Machine

Набор стилей для блоков

CSS Box Machine — це не генератор і не редактор, сервіс являє собою колекцію готових наборів CSS стилів для оформлення блоків. Все дуже просто, переглядаєте всі заготовки, вибираєте вподобану, копіюєте код і використовуєте в своїх проектах. Колекція на даний момент містить 25 варіантів стилів оформлення блоків, звичайно не багато, але ніхто не заважає вам, отримавши готовий код CSS, експериментувати і вносити свої зміни, створюючи свій неповторний стиль.

Cssizer.com

Онлайн редактор HTML/CSS

Cssizer найпростіший HTNL/CSS редактор, за допомогою якого ви можете змінювати дизайн Html-сторінки в режимі реального часу, експериментуючи з правилами CSS. Результат вашої роботи миттєво відображається виводиться у правій панелі редактора.

Reflectionmaker

Генератор эффекта отражения изображений

Простенький, але іноді дуже корисний інструмент, з допомогою якого ви можете додавати ефекти відображення зображень. Reflectionmaker можна використовувати, наприклад, при створенні логотипу сайту, чудово виглядають картинки з ефектом відображення, для представлення різних товарів, книг, телефонів і т. д т.п. Вам необхідно лише вказати url зображення або вибрати картинку на комп’ютері, виставити розмір відображення, колір фону і все, залишиться тільки завантажити вийшло зображення, як тільки вона буде готова, а працює сервіс дуже швидко.

CreateCSS3

Онлайн генератор свойств CSS3

CreateCSS3 — веб-додаток для формування правил CSS3, або ж генератор властивостей CSS3, як не обзивай, цей сервіс істотно полегшує життя верстальника. Вибираєте потрібну властивість, виставляєте параметри, дивіться приклад і забираєте готовий код.

Responsive Design Test

Онлайн сервис для тестирования дизайна сайта

Design Test — Онлайн сервіс для тестування дизайну сайту, готовності інтерфейсу для виведення інформації на екранах мобільних пристроїв. Для перевірки, вам всього лише потрібно вказати url свого, або будь-якого іншого сайту, натиснути кнопку «Test Now», сервіс покаже, як буде виглядати і функціонувати сайт при різних дозволах екрану 240 px до 1024 пікселів.

На сьогодні це все. Друзі, слідкуйте за оновленнями, сподіваюся в наступному огляді буде не менше корисних веб-додатків різної спрямованості. Хотілося б дізнатися, якими онлайн-інструментами користуєтеся Ви, розробляючи свої проекти. Пишіть в коментарях і найцікавіші, обов’язково будуть включені в наступний огляд.

Читайте «RSS Новини Надійного Софта» і Ви завжди будете в курсі подій на ринку IT — технологій.