Огляд цікавих та корисних веб-додатків

0
277

Доброго дня всім!
Більшість з нас в своїй роботі за комп’ютером використовують ті чи інші набори різноманітних програм, в залежності від потреб і польоту фантазії. Багатостраждальні “компи” часом під зав’язку напхані різноманітними “софтинами” настільки, що бідний юзер навіть приблизно не може згадати, що, куди і навіщо. Десктопні програми, звичайно невід’ємна частина взаємодій людини з комп’ютером, і відмовитися від них зовсім не можливо, та й нема чого.

В епоху все більшої доступності й розвитку функціональних можливостей Інтернету , з’являється величезна кількість різноманітних сучасних веб-додатків, які суттєво полегшують життя користувачам. Сьогодні онлайн-інструменти і сервіси можуть виконувати будь-які функції – від найпростіших завдань написання швидких заміток, до повноцінних програм та сучасних графічних редакторів аля-фотошоп. У своїх записах я кілька разів звертався до цієї теми, розповідаючи про сервіси для боротьби з плагіатом і про деяких онлайн-інструменти для веб-розробки .

Вирішив продовжити і розвинути нову рубрику, яка складається з коротких оглядів цікавих і корисних веб-додатків. Смію тихо сподіватися на вашу активність – коментуйте, діліться своїми враженнями і самими улюбленими сервісами, з якими вам доводилося працювати.

Веб-додатки для роботи з графікою.

Людина наділений талантом мислити креативно і не стандартно, породжує цікаві ідеї, просто бере інструменти, з натхненням працює над своїм задумом і в підсумку являє світові своє творіння. Якщо ви не володієте якостями художника, насилу виводите на папері криві пики? Це зовсім не означає, що вам ніколи не відчути себе дизайнером. Ви завжди зможете скористатися онлайн-інструментами і реалізувати свої ідеї.

Онлайн редактор зображень Pixlr

Безкоштовний фоторедактор (аналог Фотошоп), яким ви завжди зможете скористатися у випадках, коли під рукою немає більш потужного редактора графіки або ж просто для швидкого редагування фотографій і будь-яких інших зображень.

Pixlr являє собою інтерактивний інструмент дозволяє обробку зображень прямо в інтернеті, без попередньої установки додаткових програм на свій комп’ютер. Завантаження зображень в фоторедактор відбувається практично миттєво, підтримується завантаження файлів зображень з комп’ютера, підхоплення за url адресою картинки , взаємодія з популярними онлайн бібліотеками зображень. Висока швидкість роботи, редактор відмінно працює навіть на низькошвидкісних лініях інтернету і малопотужних комп’ютерах, і повністю русифіковане меню редактора.
Зображення, яке було завантажено автоматично видаляється з сервера через 5 хвилин після закінчення роботи з ним у фоторедакторі.

PicJoke.net

Цікавий і нехитрий фоторедактор онлайн, спрямований насамперед для створення різних фотоефектів. За допомогою цього інструменту ви з легкістю зможете робити різноманітні фотоколажі , фоторамки та анімаційні ефекти для фотографій себе самого, своїх друзів, дітей і батьків.

PicJoke стане в нагоді тим, кого лякає одне лише слово “Фотошоп”, хто зовсім не розбирається в кольорокорекції, градієнти, текстури і не знає відмінностей між векторною графікою і растовой. Інтерфейс сервісу повністю русифікований, величезний архів фотоефектів на будь-який смак. Працює редактор дуже швидко, вам потрібно тільки вибрати вподобаний фотоефект, завантажити фотографію і однією кнопкою запустити фоторедактор. Отриманим результатом ви зможете ділитися з друзями через соціальні мережі, опублікувати фото в блозі, для цього сервіс видасть вам список посилань.

PsycoPaint

Дуже цікавий, я б навіть сказав дивовижний онлайн – сервіс для малювання повноцінних картин в стилі найвідоміших художників, Дега, Ренуара, Моне і Ван Гога. Для того щоб відчути себе справжнім художником, вам потрібно вибрати кисть з ім’ям одного з майстрів, і мазки за помахом чарівної палички, самі будуть лягати на віртуальний полотно в його манері.

Сервіс запропонує на вибір тему малюнка зі своєї галереї, так само ви завжди зможете завантажити свій малюнок або фотографію і вже малювати по ній. З вибором кольорів морочитися не доведеться . PsycoPaint на автоматі буде змінювати кольору кисті та інших обраних інструментів. В арсеналі у сервісу є дуже цікаві інструменти на зразок балончиків, які розпилюють фарби по зображенню і «божевільний гармати», з допомогою якої можна створювати ефекти салютів, вибуху бомб і безліч інших. Один мінус, при збереженні результату роботи(формат JPEG) сервіс додає на картинку свій водяний знак. На платній версії такий косяк відсутня і розширений спектр можливостей щодо створення шедеврів ))).

Онлайн-сервіси для вебмайстра

Онлайн – інструменти для веб – розробників істотно полегшують виконання тих чи інших завдань по створенню сайтів, блогів та інших інтернет – проектів, як початківцям , так і распупыренным веб-майстрам. Існує величезна кількість вузьконаправлених веб — додатків, що виконують певні функції, генерацію Html розмітки документів, сѕѕ і javascript компресори, всілякі генератори кнопок і багато інших…

Є цілі портали, де заряджені в одну обойму практично всі самі необхідні інструменти для веб-майстра. З одного такого сервісу, мабуть, і почнемо даний розділ нашого огляду:

WebMasta

WebMasta.org представляє із себе повний збірник інструментів для веб — розробників. На сайті зібрані всі самі необхідні механізми по створенню і просуванню проектів, велика кількість різноманітних генераторів на всі випадки життя, конструктори веб-форм, банерів, CSS кнопок і ще багато – багато різних речей.

Якщо вам знадобилося швидко провести аналіз сайту або згенерувати Html посилання, витягти Email адреси, написати суму прописом, створити Favicon, або ж просто порівняти текст, з допомогою бібліотеки інструментів WebMasta зробити це не складе труднощів. Приємно радує швидкість роботи всіх механізмів і додатків представлених на сервісі, усі розбиті за категоріями, так що не заблукаєте і з легкістю знайдете для себе потрібний інструмент.

Генератор кнопок CSS3

Негоже якось залишатися в стороні від крокуючого семимильними кроками прогресу. Ось і я з подачі небезізвестного Chrisa Coyiera, допрацював і адаптував (переклав) для нашого користувача, розроблений ним колись відмінний інструмент для створення кнопок сайту з допомогою нових функцій і стандартів CSS3.

Хороший цей інструмент вже тим, що для роботи з ним обов’язково бути крутим спецом, варто трохи попередвигать повзунки, та пограти з кольором фону, або тексту і Ви отримаєте оригінальну кнопу, на зразок цієї:

Генератор Кнопок

В процесі маніпуляцій з параметрами Ви завжди будете бачити підсумковий результат вашої роботи, для цього є вікно перегляду. Отримати вихідний код стилів ще простіше, для цього натисніть на кнопку «Відкрити CSS» в лівому блоці перегляду попереднього результату.

Grapery — Аналіз відвідуваності сайту

Для успішного розвитку будь-якого веб – проекту необхідно, хоча б періодично, проводити повний аналіз по всім параметрам. Всім відомі або може на слуху такі аналітичні сервіси, як Google Analytics, Яндекс Метрика і LiveInternet .

Хочу познайомити вас з ще однією просунутою системою аналізу сайту – Grapery, системою базується на простому принципі вибудовування довгострокових відносин з відвідувачами.

Зареєструвавшись в системі Grapery, абсолютно безкоштовно ви отримує весь набір інструментів для аналізу своїх сайтів, а механізмів якісної аналітики, сервіс надає не мало. Ви зможете стежити за відвідувачами, стежити за тим, як вони себе ведуть на сайті, як часто повертаються і найголовніше-побачити, як змінювалися їх статуси в залежності від поведінки на сайті. Механізм API системи «Grapery» надає величезні можливості, які не обмежені нічим, крім фантазії програмістів і адміністраторів сайту. Знаючи, якою відвідувач в даний момент знаходиться на сайті, Ви легко можете перенаправити його на потрібну сторінку, надати йому унікальну інформацію або взагалі не пустити на сайт. Звичні графіки побудовані в зручній формі побудови структури сайту. Детальні, настроювані звіти, в яких буде представлена тільки та інформація, яка потрібна саме Вам.

На цьому поки все. Сподіваюся, що описані сервіси виявляться вам корисними. Наступного тижня ми продовжимо знайомити вас з корисними та цікавими веб – додатками.

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо підтримайте проект — додавши блог виключення AdBlock та поділіться посиланням на запис в своїх соціальних мережах: