Онлайн-антивіруси для перевірки компютера

0
433

Важливим є впевненість в тому, що ваш комп’ютер(система) не заражений будь-якої вірусної нечистю. Для цього розроблено і продовжують розроблятися спеціалізовані програмні комплекси, якщо просто — «антивирусники». Всі вони в тій чи іншій мірі дають якусь впевненість захисту. Паралельно цьому, існують цілком собі альтернативні варіанти — онлайн-сервіси для швидкої перевірки файлів і сайтів на віруси.

У цьому невеликому огляді, підібрав кілька надійних і ефективних(на мій погляд) антивірусних сканерів, які працюють онлайн. Який з них краще, вирішите самі, головне не варто забувати, що онлайн-антивіруси, якими б вони не були навороченими, не зможуть повністю замінити будь-антивірусне програмне забезпечення встановлюється на ПК, так як на таких сервісах, виконується тільки перевірка окремих файлів на вимогу.

Оновлення: 09.06.2017

VirusTotal-Комплексна перевірка

VirusTotal — сервіс, який аналізує підозрілі файли і полегшує швидке виявлення вірусів, черв’яків, троянів і всіх видів шкідливих програм, які визначаються антивірусами.
Антивірусний сканер VirusTotal використовує понад 50 антивірусних систем, абсолютно безкоштовний і незалежний сервіс, автоматичне оновлення вірусних баз, і глобальна статистика в реальному часі. По закінченні перевірки надаються детальні результати для кожного антивіруса.

VirusTotal-Комплексная проверка антивирусами

Перейти до онлайн-перевірки

ESET Online Scanner

ESET Online Scanner-Безкоштовний інструмент для простого і ефективного видалення шкідливих програм з будь-якого комп’ютера без установки антивірусного програмного забезпечення. Сканує без установки програми, виявляє всі типи загроз, за заявами розробників, усуває будь-які шкідливі програми, в тому числі з реєстру.
Для швидкої перевірки комп’ютера, досить запустити ESET Online Scanner з будь-якого браузера і вибрати області для перевірки. Запуск сканування не вимагає входу в обліковий запис адміністратора і не конфліктує з встановленим антивірусом.

ESET Online Scanner - онлайн сканер вирусов

Перейти до онлайн-перевірки

Онлайн-сканери Dr.Web

Абсолютно безкоштовний інструмент для перевірки url або файлів на наявність різного типу вірусних загроз. Онлайн-сканер Dr.Web розбитий на два сектора.

УРоЛог Dr.Web — З допомогою цього сканера дуже просто і швидко ви зможете перевірити сайти викликають у вас підозру, перш ніж натискати на невідому посилання.
Ви вказуєте url і запускаєте перевірку, на вихлопі вам буде представлена детальна інформація про наявність або ж відсутність яких би то не було погроз на цікавить вас сайті.

Файлопатолог Dr.Web — За допомогою онлайн-сканера файлів Dr.Web Ви можете безкоштовно перевірити викликають у Вас підозру файли на наявність вірусів і шкідливих програм.
Ви відправляєте свої файли за допомогою вашого браузера, вони завантажуються на сервер, перевіряються самою останньою версією Dr.Web з повним набором доповнень до вірусної бази, і Ви отримуєте повний розклад за результатами перевірки.

Онлайн-сканеры Dr.Web

Перейти до онлайн-перевірки

Kaspersky VirusDesk

Kaspersky VirusDesk — онлайн-ресурс, який дозволяє перевірити безпеку посилань і файлів на відомі загрози, повідомити в «Лабораторію Касперського» про помилковий спрацьовуванні або новий вірус

Онлайн-антивірус у складі Kaspersky VirusDesk дозволяє перевірити підозрілі файли розміром до 50 МБ на відомі віруси з використанням технологій Антивірусу Касперського.

Процес перевірки: Для перевірки файлів на віруси виберіть потрібний файл. Вибраний файл автоматично завантажиться на спеціальний «санітарний» сервер для перевірки Антивірусом Касперського.

Онлайн-антивирус Kaspersky VirusDesk

Перейти до онлайн-перевірки

Онлайн-сканер VirSCAN

VirSCAN.org — мульти-движковый безкоштовний онлайн антивірус, який перевіряє на віруси файли 39 різними антивірусами

Безкоштовний онлайн сервіс VirSCAN сканує файли декількома антивірусами одночасно. Онлайн-антивірус використовує наступні антивірусні технології (39 сканерів):

ahnlab, antivir, antiy, arcavir, asquared, avast, avg, baidu, baidusd, bitdefender, clamav, comodo, ctch, drweb, fortinet, fprot, fsecure, symantec, hauri, ikarus, jiangmin, kaspersky, kingsoft, mcafee, nod32, panda, pcc, qh360, qqphone, quickheal, rising, sophos, sunbelt, symantec, tachyon, thehacker, tws, vba, virusbusterr…

Онлайн-сканер VirSCAN

Перейти до онлайн-перевірки

Metadefender Cloud

Онлайн-антивірус Metadefender від OPSWAT дозволяє швидко перевірити файли до 140 MB на наявність вірусів з використанням декількох (більше 40) антивірусних сканерів

Мульти-движковые технології Metascan дозволяють швидко перевіряти підозрілі файли. За кілька секунд ваші файли перевірятися на наявність вірусів та іншого шкідливого ПЗ за допомогою декількох десятків антивірусних движків одночасно.

Ні один антивірусний движок не забезпечить ідеальне 100% виявлення. Збільшити шанси на виявлення вірусів, троянів, інтернет-черв’яків і інших шкідливих програм можна за допомогою використання кількох антивірусних технологій від провідних розробників.

Онлайн-антивирус Metadefender

Перейти до онлайн-перевірки

VirusImmune

VirusImmune — онлайн-антивірус для аналізу файлів розміром до 300 МБ на наявність шкідливого коду. Виконує перевірку з допомогою більш 80 антивірусів, встановлених на серверах веб-сервісу.
Застосовувана технологія аналізу завантажуваних файлів дозволяє виконувати швидке сканування без довгого очікування запитів. Використовувані антивіруси оновлюються кілька разів на день, забезпечуючи високу надійність результатів перевірки.

 Онлайн-антивирус VirusImmune

Перейти до онлайн-перевірки

Онлайн-сканер Jotti

Безкоштовний антивірусний онлайн-сканер Jotti дозволяє перевіряти підозрілі файли на віруси з використанням кількох антивірусних програм.
Максимальний розмір файлу для завантаження — 50MB.

Онлайн-сканер Jotti

Перейти до онлайн-перевірки

Титан

Вітчизняний, безкоштовний сервіс перевірки файлів «Титан» від компанії”Стел – Комп’ютерні Системи”, призначений для аналізу нездійсненних файлів на наявність ще невідомих (zero day) вірусів, руткітів, троянів, експлойтів і іншого шкідливого програмного забезпечення. За допомогою цього сервісу ви зможете оперативно перевірити файли будь-якого формату розміром від 100 байт до 50.00 Мбайт.

Титан - Сервис проверки файлов

Перейти до онлайн-перевірки

Підіб’ємо підсумок усього написаного вище:

Будь ласка, пам’ятайте про те, що 100%-ву гарантію безпеки файлу і відсутності в ньому шкідливого коду дати неможливо в принципі, навіть у разі перевірки файлу кількома антивірусними програмами. В даний час відсутнє будь-яке рішення, яке забезпечило б 100% ефективність виявлення вірусів і шкідливих програм, що б не заявляли розробники різних антивірусних онлайн-сканерів і десктопних додатків.

Так що, не втрачайте голову і просто будьте трішки уважніше блукаючи по інтернет-простору, яке в деяких своїх проявах, з кожним роком все більше нагадує смітник планетарного масштабу.

З Повагою, Андрій .

Буду вдячний, якщо поділитеся посиланням на запис в своїх соціальних мережах: