Онлайн генератор стартового HTML шаблону

0
180

При створенні шаблону сайту або окремої сторінки найчастіше ми використовуємо стандартний набір тегів, упакований в так званий стартовий html-шаблон. В сучасних редакторах існують плагіни генеруючі готові фрагменти, які підключають різні бібліотеки javascript, набори шрифтів і стилів веб-елементів. Все це дуже добре, але не завжди повністю задовольняє допитливі розуми і невгамовну фантазію веб-розробників і дизайнерів.

Часто виникає необхідність, швидко прописати додаткові, стандартні теги, підключити якусь сторонню бібліотеку (Bootstrap наприклад) або ж пакет елементів користувальницького інтерфейсу. Добре якщо у вас припасені всі необхідні посилання, а якщо ні?
Нічого страшного, швиденько упакувати стартовий HTML-шаблон всім самим необхідним, допоможе цей простенький, на перший погляд, але не погано заряджений, онлайн-генератор:

Відвідати Сервіс

Розписувати докладно роботу з цим генератором не бачу сенсу, все стане гранично ясно і зрозуміло, як тільки потрапите на сайт))).
Сподіваюся, що кому-небудь стане в нагоді в роботі, та й до того ж, можна просто поповнити свою обойму, ще одним цікавим інструментом.

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо підтримайте проект — додавши блог виключення AdBlock та поділіться посиланням на запис в своїх соціальних мережах: