Онлайн генератори банерів і логотипів

0
222

Без банера або тим більше без логотипу зараз вже важко уявити повноцінний веб-сайт.Не всім під силу виготовити самостійно стоїть банер,хоча пробувати все ж варто. Якщо у вас немає часу і (або) бажання для створення власних банерів і логотипів, можна скористатися онлайн службами , з допомогою яких можна абсолютно безкоштовно генерувати цілком нормальні зразки веб-арту.

Відібрав для Вас кілька посилань на ресурси, що надають можливість швидко і якісно створити логотип або банер для свого проекту:

1. Cool Text — Один з кращих у своєму роді онлайн-сервісів. Безкоштовний графічний генератор логотипів і кнопок для вставки на веб-сторінки і інших випадків де може знадобитися вражаючий фірмовий знак. Сайт на англійській мові,проте все зрозуміло і легко.

2. MediaBuilder 3D Text Maker — Простий і швидкий онлайн-сервіс, що дозволяє безкоштовно створити анімовані банери з 3D текстом. Англійською мовою.

3. Button Maker — Генерація кнопок. Саме кнопок — для інтерфейсу. Деякі дуже навіть нічого. Особливо техно-стиль дуже мені там сподобався. Шкода, що текст англійська!

4. The Banner Generator — Онлайн сервіс для створення красивих банерів і кнопок. Англійська мова, правда розібратися в процесі буде не важко.

В подальшому, при виявленні стоять сервісів даного напрямку, обов’язково продовжу цей список, а поки до зустрічі!