Онлайн-сервіси для визначення плагіату

0
99

У сьогоднішній статті продовжу розгляд та опис засобів для визначення унікальності тексту і визначення плагіату. У попередній статті: Огляд засобів для боротьби з плагіатом, спробував виразно описати методи перевірки унікальності та визначення авторства з допомогою програмних продуктів, які краще або гірше, швидше або з нудним очікуванням, все ж дають нам можливість хоч якось боротися з плагіатом.

Треба вплутуватися в бійку, в якій рідко визначається переможець, кожен вирішує сам. Безсумнівно лише одне, виявляти, хоча б для себе самого, тих хто безцеремонно краде ваші думки, іноді буває корисно.

Онлайн-сервіси з перевірки унікальності тексту хороші тим, що завжди під рукою і в основній своїй масі працюють за принципом пошуковиків. Почну опис з одного буржуинского ресурсу:

Copyscape

Це безкоштовний і доступний сервіс, що працює за принципом пошукової машини, вся робота побудована на пошуку ідентичного тексту на просторах інтернету. Для початку роботи вам недбходимо ввести в рядок пошуку адресу сторінки з текстом, наприклад, сторінки свого блогу. Машина починає обробляти запит і в кінці видасть адреси сторінок, на яких міститься схожий за змістом і змістом текст. Ви зможете пройти за адресою і подивитися яка частина тексту співпадає з вашим, і вже самі визначте, якою мірою вас поімєлі,однакові фрази і слова будуть виділені кольором.

Робити висновки про наявність плагіату можете лише ви самі, сервіс є лише інструментом для пошуку.

Miratools

Порівняно вдалий вітчизняний ресурс для виявлення краденого контенту. Представлений у двох версіях, безкоштовною (промо) і стало бути платною ( комерційної ). Халявна версія, вже за традицією містить обмеження в роботі.
Першим обмеженням є кількість перевірок, яких не може бути більше десяти на добу. Під бля, кому це треба?
Друге, це обмеження по кількості знаків у «пробному фрагменті», воно не може перевищувати 3000. Швидкість обробки в цій версії дуже повільна, іноді здається що про Вас просто — напросто забули.

З приємних можливостей сервісу виділяється те, що в оброблюваному матеріалі виділяються ті ділянки, які мають збіги з текстом на одному або кількох інтернет-майданчиках. При наведенні курсору на виділений текст, з’явиться спливаюче вікно, в якому буде показана фраза і список посилань, де зустрічається це пропозиція. Загалом, реально оглянути список сторінок, звідки текст був вкрадений, але і простежити, яка його частина звідки була скопійована.

На зображенні видно запит на сервісі перевірки цієї статті, точніше її уривка (3000 знаків)

Miratools

У платній версії Miratools є купа додаткових вигод — можливість перевірки текстової групи , планування завдань з можливістю регулярної онлайнової перевірки, ручна настроювання параметрів Шингл (кількість слів, за якими буде зроблена вибірка) і ГАП (ділянка тексту, що пропускається після виявлення вибірки з плагіатом).

Антиплагіат

«Антиплагіат» буде цікавий в першу чергу студентам, так як основний напрямок пошуку орентировано на визначення плагіату в студентських роботах. Існує й мирно уживаються дві версії, що це безкоштовна базова і комерційна — «Антиплагіат.ВНЗ».
Два варіанти швидкий і більш детальний, дають можливість вибору користувача.
При швидкій перевірці є обмеження на кількість знаків введеного тексту в поле пошуку, не більше п’яти тисяч літер і ком…

Онлайн-сервис Антиплагиат

З більш детальним дослідженням тексту починаються ходіння по муках, тобто якщо Вам закортить перевірити великий обсяг матеріалу, доведеться реєструвати обліковий запис на сервісі. Тільки після цього зможете завантажити свій матеріал на сайт, обсяг файлів не повинен перевищувати 20 mb, та обов’язково архівувати у формат RAR або ZIP.
Загалом як завжди, без гемороя нікуди в нашій вітчизні, але кому закортить це не перешкода.

Админ панель антиплагиата

Хочу відразу відзначити, що ефективність даний сервіс не блищить, витрачається не виправдано багато часу на аналіз, та й помилок у визначенні унікальності забагато. Творці звичайно дмуть щоки і
стверджують, що їх метод кращий, але ми то з вами знаємо, де живемо, мати їх…
Схоже, база даних ресурсу, за якою визначаються однакові частини твору, недостатня для того, щоб з високою точність знаходити і визначати злодійство.

Ось пишу все це і все більше схиляюся до використанню Спец-програм, налаштував як треба і вперед, а онлайн-сервіси швидше для підтримки штанів. Гаразд, все це лірика і суто моя думка, поїдемо далі.

Istio.com

Описом роботи цього сервісу закінчу наш огляд. Думаю, що знати про існування такого ресурсу буде корисно кожному, хто вирішив шукати щастя в блогосфері.
Istio.com — наш Російський сервіс, у своїй роботі використовує дві великі пошукові системи «Яндекс» (для текстів російською мовою) і Yahoo! (для англомовних текстів). Працює шустро, після ввести текст у спеціальну форму, можна швидко визначити унікальність тексту. Якщо раптом текст виявиться не унікальним, Вам одразу ж повідомлять про це і нададуть посилання на сайти, на яких він був виявлений.
Ведеться підрахунок обсягу тексту у тому числі кількість символів з урахуванням прогалин і без них, визначається і тематика, по мірі можливостей.

Российский сервис Istio.com

Цікавою фішкою є складання так званої карти усього тексту, за типом всім вже відомого «хмари тегів». Чим частіше використовується слів в матеріалі, тим воно більше за розміром. Комусь це може здатися пустощами, а на повірку це корисна функція, відразу видно які слова зустрічаються у тексті найчастіше. З корисного на даному сайті, це можливість виконувати перевірку орфографії і розбирати вміст на слова.

Висновок:

Не буду писати пишномовних слів і закликати до торжества справедливості, а тільки скажу одне, від плагіату страждаємо всі ми кочують по просторах інтернету, як прості користувачі так і распупыристые інтернет-видання. Вони до того ж втрачають не малі гроші (як і що інша тема). Та й не маловажним є підрив авторитету автора, адже часто копіюють як і куди попало, тому інструменти для перевірки автентичності тексту іноді просто необхідні.

Сподіваюся, що у різних «пиндюков» буде менше шансів наживатися за рахунок праці чесної людини.

Кого зацікавили окремі програми для визначення плагіату, читайте першу частину:
Огляд засобів для боротьби з плагіатом

З Повагою, Андрій .

Буду всім вдячний, якщо підтримайте проект — додавши блог виключення AdBlock та поділіться посиланням на запис в своїх соціальних мережах:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here