PanelWM — Безкоштовна панель для веб-розробників

0
159

Мені хотілося б розповісти про один дуже корисний інструмент для всіх веб-розробників, абсолютно безкоштовному скрипті PanelWM або панель для веб-розробників. Це цілий комплекс модулів з набором функцій з контролю за сайтами і купленими посиланнями. Вебмастера і оптимізатори часто стикаються з обманом у сфері продажу посилань, зможуть за допомогою цього скрипта, своєчасно дізнаватися про проблеми не тільки з посиланнями, але і з сайтами, на якій вони розміщені.

Перевірка позицій сайту

Мабуть, почнемо з першого модуля: він працює аналогічно Site-Auditor, знімає головні відомості: pr, число проіндексованих сторінок, відвідуваність, тіц, кількість посилань solomono. Можна вирішити самому, які відомості показувати і які саме піддавати перевірці, тому що все можна налаштувати легко.

PanelWM - Панель для веб-разработчиков

Вибір і контроль посилань

Інші модулі — це контроль посилань і їх вибір. Почнемо з контролю набутих посилань: ви можете вписати будь-які дані про купленої посиланню, наприклад, мінімальний час, всі дані про продавця, умови придбання. Такі подробиці, як видалення, анкор, приховування від пошукових систем, здатний контролювати PanelWM і в разі появи несправностей сповіщає оптимізатора. З функцією контролю все зрозуміло, проте до цього посилання треба отримати або купити. Припустимо, у вас є список сайтів, з яких потрібно підібрати найбільш ефективні для покупки, завантажуєте сайти в «підбір посилань», дивіться дані. Ру, пс, соломоно, вирізати невдалі, потім завантажуєте залишок у форматі csv або txt. До речі кажучи, панель для вебмайстрів PanelWM дозволяє працювати з rotapost і blogun в автоматичному режимі, в майбутньому планується підключити інші біржі посилань. Скрипт PanelWM замінив вебмайстрам звичний ексель.

PanelWM - скрипт для веб-разработчиков

Пошукові запити

Модуль «Пошукові запити» допомагає контролювати поточні позиції сайту в пс подібно SerpParser. Ви просто вказуєте пошукову систему, список ключевіков, регіон, ресурс, а скрипт самостійно контролює місця в топі по заданому ключовому слову і регіону, а далі видає результати перевірки. Якщо ви рекламуєте не тільки свої сайти, а ще і ресурси клієнтів, то в цьому випадку для кожного можна придумати гостьовий пароль. Крім того, при будь-якому нововведенні зміни відображаються та фіксуються в звіті. Так клієнт зможе сам переглядати актуальні показники.

PanelWM - скрипт для веб-разработчиков

«Пинговалка»

Ви, напевно, стикалися з недоступністю ресурсу і почали використовувати системи, які повідомляють, коли сайт недоступний. Тільки у них є негативні якості, такі як обмеження на число сайтів, найменший відрізок часу для перевірки, а це для сайту, який дозволяє заробляти, збитково. І, природно, не завжди і не всі бачать проблеми на сайті. У PanelWM є «Пинговалка» — модуль, який призначений для контролю доступності та інформування про неполадки. PanelWM не тільки здатний заходити на сайти з заданим проміжком, але і шукає помилки і заданий, що не змінюється фрагмент тексту (припустимо, копірайт або назва). Якщо база впала або зломщик зламав фаєрвол, то вказаний фрагмент тексту пропаде, скрипт не в змозі знайти його і повідомляє оптимізатору, що щось сталося.

PanelWM - Панель для веб-разработчиков

Якщо говорити про оповіщення, хотілося б згадати, що скрипт здатний ставити до відома майстра безліччю способів — від звичних повідомлень по e-mail, до коротких смс-повідомлень на мобільний, або в icq.

Кілька слів про істотні дрібницях. Скрипт PanelWM повністю автономний, у нього вбудований функціональний планувальник, за допомогою якого, можна вказати інтервал для оновлення кожного модуля. Так, пинговалку ви можете запустити раз в 3-5 хв, а перевірку посилань — один раз за добу. Також можна налаштувати спосіб конекту (локально або через проксі), метод розгадування capcha, інтервал між запитами.

Автономная панель для веб-разработчиков

Тільки за перший рік існування PanelWM, його завантажили вже більше 4000 веб-розробників, оновлення випускаються регулярно, раз на місяць. Дружня технічна підтримка допомагає оптимізаторам з усіх питань налаштування і роботи скрипта.

Творець обіцяє, як і рік тому, що техдопомогу, скрипт будуть безкоштовними, панель буде відкритою.

Якщо вам щось незрозуміло, то можна поставити запитання на офіційній сторінці PanelWM або в коментарях.

Автор: Михайло Мінаков (panelwm.net)