Photobox – CSS3 jQuery галерея зображень

0
245

Галерей зображень існує досить багато. Всі вони різні і по складності виконання і по функціональності, а так само відрізняються в загальному оформленні мініатюр, і виведення повномасштабних зображень. В більшості своїй галереї зображень розробляються з допомогою плагінів jQuery, рідше із застосуванням властивостей CSS3. Уявляю вашій увазі Photobox — легку jQuery галерею зображень, в якій автор використав нові властивості CSS3 переходи та анімацію.

Галерея Photobox виділяється із загальної маси і своїм розміром, вона досить таки мініатюрна (всього 14кб без стиснення), при цьому володіє відмінною функціональністю, представляючи мініатюри зображень у вигляді стіни, де кожен елемент можна переглянути окремо у вигляді модального блоку.

При натисканні на вибрану картинку, «включається» модальний блог з автоматичним відображенням списку інших зображень мініатюр і кнопками управління. Переглядати зображення ви можете в автоматичному режимі і в ручному за допомогою кнопок вперед-назад, гортаючи картинку за картинкою, або за допомогою швидко прокручувати стрічки мініатюр, або за допомогою стрілок на клавіатурі, що саме по собі дуже зручно.
За допомогою коліщатка миші можна наближати і віддаляти зображення, незамінна річ при необхідності перегляду дрібних деталей картинок.

Галерея Photobox має широкий спектр настроювань, з якими ви можете детально ознайомитися відвідавши сайт проекту. Експериментуйте з параметрами в залежності від того, як ви будете використовувати галерею.

Вимоги: jQuery
Сумісність: Всі сучасні браузери
Оф-сайт: http://dropthebit.com/500/photobox-css3-image-gallery-jquery-plugin/

ДемоСкачать

На десерт: Трохи гарної музики — «Ewan Dobson і Zack Bevelacqua транс на гітарі+ударні»: