Piccolo — Безкоштовний Html5 шаблон для сайту

0
219

Створення веб-сайту зі своїм унікальним стилем, є зрозумілим бажанням будь-якого веб-майстри, розробника або дизайнера. Багато, дуже багато готових рішень, добротних, якісних шаблонів html, тим оформлення для різних систем управління сайтом. Високоякісні шаблони, в більшості своїй є платними, але час від часу у вільний доступ просочуються роботи нічим не поступаються шаблонами преміум-клас.
Періодично, я ділюся зі своїми читачами своїми знахідками, викладаю для скачування безкоштовні шаблони HTML і теми WordPress. Сьогодні пропоную ще один чудовий Html5 Шаблон для створення сайту.

Piccolo HTML5 Шаблон

Piccolo — це великий, упакований набором готових сторінок, абсолютно безкоштовний шаблон HTML сайту. Шаблон відмінно підійде для створення будь-якого сайту/блогу художника, фотографа, дизайнера. Piccolo добре структурований HTML5 шаблон, має в пакеті кілька видів галерей, різні стилі для блогу, адаптивний дизайн, повний набір елементів управління користувальницького інтерфейсу, вбудовані плагіни jQuery для реалізації модальних вікон, блоків в стилі «акордеон», «таберов» і багато іншого.

Шаблон HTML5 Piccolo має кілька варіантів домашньої сторінки, всю мета-інформацію, відмінний слайдер зображень, структуированный висновок анонсів статей і т. д… Бічна панель з можливістю вибору розташування праворуч або ліворуч.

Галерея с фильтрацией работ

5 Варіантів галерей з фільтрацією робіт, виведення зображень у вигляді звичних, прямокутних плиток, а також і абсолютно круглі картинки збудовані в три, чотири або шість колонок, можливість перегляду на окремій сторінці.

Шаблон HTML5 Piccolo

До складу шаблону включені чотири різних стилю блогових сторінок і окрема сторінка повного запису. Ви можете вибирати розташування сайдбара, стиль оформлення коротких повідомлень і т. д і т. п.

Piccolo - Шаблон HTML5
Ну і нарешті, пакет шаблону не був би повним без сторінки зворотного зв’язку, і така сторінка включена до складу шаблону сторінка контактів з усіма необхідними прибамбасами, тобто з формою зворотного зв’язку, блоком контактних даних та вбудованою картою від Google.

Picoolo - Шаблон HTML5

Загалом, у всіх відносинах Piccolo ще один чудовий шаблон у відкритому доступі, без будь-яких обмежень, це практично готовий сайт, з усіма необхідними елементами повноцінного інтернет-проекту. Дивіться живий приклад роботи шаблону і якщо сподобається, скачивайте не особливо роздумуючи, з мого файлового сховища на Яндекс Диску:

ДемоСкачать

З Повагою, Андрій.