Pixie — маленький помічник для швидкого визначення значень кольору

0
342

Напевно кожному з нас, дуже часто, було необхідно швидко і точно визначити колір будь-якого ділянки сторінки, зображення або окремого елемента екрана, розкласти його на складові колірної палітри, дізнатися кодові значення кольору в різних форматах. Для цих цілей існує велика кількість, як десктопних додатків, так і розширень, доповнень підключаються до сучасним браузерам, всілякі «піпетки» і т. д і т. п… Все це здорово, все це можна і навіть потрібно використовувати.

У свій час, не пам’ятаю вже, з чиєї подачі, або ж сам випадково натрапив, на очі мені попалася дуже цікава, легка у всіх відносини програмка — Pixie, своєю назвою, розміром і моторністю, що нагадує маленьку, спритну, сіру мишку))).

Ось таке віконце ви побачите встановивши і запустивши програму Pixie. Жодної зайвої і непотрібної лабуди у вигляді красивостей інтерфейсу, все заточене виключно на швидку і точну роботу. Слідуючи за вказівником мишки, Pixie практично блискавично, визначає колір точки потрібного вам елемента, і тут же видає код, цього самого кольору, часто використовуваних форматах: HEX, HTML, RGB, CMYK і HSV.

Пара кнопок і три не дуже хитрі комбінації клавіш, складають весь набір управління програмою. Для того щоб зберегти код кольору в буфер обміну, достатньо натиснути зовсім «не раскорячную» комбінацію «Ctrl+Alt+C», в буфер відправиться значення коду в форматі Html, інші формати не важко буде запам’ятати.
За допомогою функції збільшення будь-якої області екрану, а вона викликається комбінацією Ctrl+Alt+Z», ви зможете розглянути потрібний елемент до дрібниць і визначити колір практично кожного пікселя. Якщо вам необхідно використовувати, звичний всім колірної мікшер, немає нічого простіше, він вбудований в програму і викликається комбінацією клавіш «Ctrl+Alt+X».

Программа для определение кода цветаЩоб Pixie був завжди під рукою, але при цьому не заважав роботі, маяча перед очима, програма легко згортається в системний трей і сидить тихенько сопучи, чекаючи команди до дії ))). Важить програмка, та не важить вона нічого, смішно навіть сказати, всього 12Кбайт і при цьому має достатній функціонал.

Ось з таким ось маленьким помічником для web-розробників і дизайнерів, я хотів вас сьогодні познайомити. Не новина звичайно, комусь навіть здасться «баяном», але сподіваюся багатьом буде цікаво дізнатися про існування такої не помітною, зовсім не багатшою і абсолютно безкоштовною програмою, яка при всій своїй простоті, є відмінним інструментом для ефективної роботи будь-якого користувача.

Впевнений, для багатьох Pixie стане ще одним невеликим і приємним відкриттям.

Скачати Pixie »

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here