ПК — Відмінний хостинг картинок

0
216

Всім знову привіт!

На носі вибори, але ми то з вами знаємо, що всі кандидати пі…ри. Так що відкинемо цю лушпиння і продовжимо розглядати речі, які нам дійсно цікаві.

На сьогоднішній день, думаю навряд чи хто відчуває нестачі в файлових сховищах різних мастей, різних за обсягом, формою і звичайно ж змісту. У всіх на слуху найпопулярніші сервіси типу Dropbox , Google, сховища файлів на Яндекс і Mail.ru і ще пара десятків файлообмінників.

У даний ж момент, давайте звернемо свій не затуманений погляд, на сервіси надають місце під зберігання для ваших зображень. Вірніше сказати, хочу познайомити тих, хто ще не в темі, з одним з таких сервісом, а зокрема з Цим Хостингом Картинок, (далі просто НК).

Що ж із себе представляє, цей один із багатьох сервісів? Подивіться на скрін, а краще всього жмякните за нього і переконайтеся особисто, пройшовши на сайт хостингу картинок, що сервіс виконаний в стилі мінімалізму, як в плані дизайну, так і в повному отсутсвтии, так всім остогидлої реклами. Вашому погляду відкривається чистий, зручно сформований інструментарій для роботи і все, нічого зайвого.
Набір інструментів, відразу скажу невеликий, адже багато та не треба, в’їхавши в систему роботи сервісу, ви зрозумієте що механізмів управління своїми файлами зображень предостатньо. На головній сторінці сховища винесено три основних інструменту для завантаження зображень на хостинг, це Мультизагрузка, Стандартна Завантаження і звичайно URL-Завантаження. Завантажувати картинки ви можете не реєструючись, але тоді втрачається можливість управління матеріалом в подальшому, хоча якщо вам потрібно просто одноразово перекинутися з ким небудь або куди-небудь зображення, то можна і не заводити довгу дружбу з хостингом. Завантажте картинку отримаєте різні види кодів на файл і сміливо користуйтеся ними, розкидаючи по просторах глобальної мережі.

Ми всі люди статечні і сер’йозні до остраху, так що розглянемо варіант використання сховища по повній, дізнаємося що ми отримаємо зареєструвавшись в сервісі. А ми отримаємо повний контроль над своїм матеріалом, тобто завантажуваними файлами зображень. Управлінський набір у чому стандартний, завантаження, сортування, перегляд варіантів, отримання кодів на висновок картинок, і що важливо є захист від видалення зображень. Не забуваємо про те, що все це на тлі цілковитої відсутності яких би то не було відволікаючих факторів у вигляді реклами або ж іншої якоїсь гидоти, спливаючих вікон і т. д. Коротше, хлопці на початку свого шляху працюють по чистому, як буде далі-прогнозувати не беруся, приклад «Радикала» напевно у багатьох замаячив.

В обоймі у срвиса є відмінна програма-клієнт HK Uploader — багатоплатформовий інструмент для розміщення зображень на Хостинг Картинок. Що це за звір? Навіщо він потрібен? Як він виглядає і що вміє? Всі подробиці дізнаєтеся якщо зацікавить сервіс верби ним будете працювати, все розжовано до дрібниць і розкладено по поличках, варіанти програми практично під будь-яку Вісь. Програма вийшла відмінна у хлопців, за багатьма параметрами, починаючи від інтерфейсу, все так само нічого зайвого, і закінчуючи наявністю DropBox (хто знає, той зрозуміє).

Трохи не забув, а як же рассширения і доповнення для наших то і справа оновлюються браузерів? І з цим в повному порядку, розробники не сидять рівно на п’ятій точці, заклали працездатні і не великовагові і доповнення до Oper11+ і к Chrome, так і лис Firefox, я думаю буде не в образі. Так що друзі, ваяй не хочу, твори на благо людям-людям. Всі подробиці про розширення до Opera можете дізнатися на Блозі Інтервенція

Ну ось, мабуть всі, а то як то скидається на дифірамби, враженнями поділився, кого зацікавить пробуйте. Це добре, коли у людини є вибір, гірше коли одна ОД і ПУ, а нам все ж простіше уткнувшись в монітори, поки самі вирішуємо, що нам «нуна».

Вирішили забабахати блог не на жарт, є думки, бажання і денюжка, придивіться до блог-хостингу Эскхостинг, домен в подарунок і всі інші справи…